Yeni Client Tüm Sorunlar

• Artık bir yetkili açıklama yapacakmı oyun mevcut değil diyor 20 gündür oyuna giremiyoruz neden bir cevap verilmiyor 20 gündür :dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::dash::cursing:<X

• Ticket tan birbirinden komik cevaplar almaya devam ediyorum.

Diyorum ki internet cafeden hesaplarımın bağlı olduğu e posta ile sadece ana karakterime giriş sağlanıyor diğer hesaplarıma aynı hatayı alıyorum.evde ise hiçbir hesabıma giremiyorum aynı hatadan.

Bana verilen cevap ise ayrı bir mevzu.yeteri kadar bilgi verdik saygılar.

Bu nasıl bir saçmalık başından salmaya çalışmak nedir ?

Birde PC nizi teknik servise gösterin diyor.

Kusura bakma yın da oyunun hatasını bilgisayar ıma ödetemem.bilgisayarlık bir durum olsa bu kadar insan burda kanser olmazdı.

• Destek sisteminde ki ticketini bir üst admine aktarmalaarını talep edin. Benim buna benzer bir sorunum 1

5 ayda çözüldü ve sonunda sga tarafından çözüldü.

EWEUUH.png

• Hesap kendi kendine ID icat ediyor. Silmek için ayarlar diyorum silme bağlantısı gönder diyorum gönderdiği linkteki site yeni uzantı olduğundan ayarlardaki site ile uyumlu değil hesabı silemiyorum. Abuk sabuk ID'den oluşan nicklerin içinden kendi çarımı aramak zorunda mıyım . Çıkıp açıklama yapandan yok Youtuber falan mı olmak lazım!

aynısı benimde başıma geldi önce e postamın uzantısı hariç baş kısmıyla bir ID oluştu

dedimki acaba yanlışlıkla mı oluşturdum sildim 7 gün içerisinde silinecek yazdı daha sonra bilmediğim bambaşka bir hesap daha eklendi

acaba şifremi mi ele geçirdiler diye düşündüm ama imkanı yok imkansız şifremin ele geçirilmesi başkalarında da aynı sorunun olduğunu görünce

jeton düştü bir oyuna bu kadar zarar verilebilirdi ve başardılar yenilik yenilik diye tutturdu Gameforge görüyoruz yenilikleri çok güzel böyle devam.

• Bugünde aynı hatayı alıyoruz. "Oyun şuan da senin için mevcut değil. Lütfen destek sistemine başvur." Hatayı alıyoruz ama muhatap bulamıyoruz. Ticketlerde neredeyse bu hatayı aldığımız için biz suçlu görüleceğiz. :) Çok ilginç yemin ederim nerden bulaştık tekrar bu oyuna. Hata bizde.

• Millet 20 gündür oyun şu anda mevcut değil hatasını alıyor oyuna giremiyoruz çözüm arıyoruz bulamıyoruz cevap bekliyoruz gelmiyor süreli itemlerimizin süresi doldu boşa gitti hepsi lütfen bu konu hakkında bilgi verirmisiniz DeRiNDaRBe Adramis

• Çözemiyorsanız bu hatayı,Tası tarağı toplayıp istifa edin gidin bu nedir arkadaş.

Maddi manevi her türlü zarardayız.metin2 tr yönetimi miadını doldurmuş emekli olmayı bekleyenler gibi bitsede gitsek moduna girmiş.

• Bende oyun mevcut değil hatası alıyorum iş yerinde bütün hesaplarıma girebiliyorken internet cafe de 1-2 hesabıma giremiyordum. Bu sabah bi baktım iş yerinde hiç biri girmiyor. Bu nasıl bir hatadır böyle insan istese şu hatayı yapamaz. Ne zaman umursarlar insanları bilmem kaç kişi zarar görmüş ayıptır ama artık

• bu bakımla su mevcut değil sorunu çözülür ticaret camına oyun çökmesinede razıyım ben

Adamlar 20 gündür ticketlara bakmıyolar o ona bildiriyor o ona bildiriyor ve benim yarın kostümler im bitecek değeri 80 w bu zararımı kim karşılayacak merak içindeyim. Artık hiç umudum kalmadı düzeleceği konusunda düzelse de zararım çok büyük olacak 3 15 li savunmalı kostüm ler fişler petlerin ölmesi vs vs gel de oyna bu saaten sonra gerçi onların umrun damı bence hi. umrunda değil.

E1Yp3G.png

E2x0mx.gif

• Adamlar 20 gündür ticketlara bakmıyolar o ona bildiriyor o ona bildiriyor ve benim yarın kostümler im bitecek değeri 80 w bu zararımı kim karşılayacak merak içindeyim. Artık hiç umudum kalmadı düzeleceği konusunda düzelse de zararım çok büyük olacak 3 15 li savunmalı kostüm ler fişler petlerin ölmesi vs vs gel de oyna bu saaten sonra gerçi onların umrun damı bence hi. umrunda değil.

Aynı zarar bendede var kardeşim acık konusmak gerekirse mutluluk kostum porkı nesneden çekilmiş eldiven bir carımıda oto avda arkadan kasıyordum fakat artık zararda değilim oyuna gireyim bir şekilde halederim tarzında düşünüyorum neden dersen bu zamana kadar bunların telafisi olmadı bu saatten sonrada olmaz fakat giremeyen arkadaşlar günden güne artıyor.Şuraya bir yazı yazıp arkadaslar bu sorun ciddi sorun ile ilgileniyoruz en yakın zamanda çözüm gelicek yazmak cok zor olmamalı ki eminim bu bakımdada düzelme olmayacak giremeyen kişi sayısı artıcak.Allah tan adramis varda azda olsa içimiz rahatlıyor oda olmasa vah bize

• Evet tamda düşündüğümüz gibi oldu 3 saat oyunun açılmasını bekledik hata düzel dimi düzelme dimi diye fakat sonuç gene aynı hesaplarımıza giriş yapamıyoruz teşekkürler wepzen teşekkürler GF .

E1Yp3G.png

E2x0mx.gif

• Evet tamda düşündüğümüz gibi oldu 3 saat oyunun açılmasını bekledik hata düzel dimi düzelme dimi diye fakat sonuç gene aynı hesaplarımıza giriş yapamıyoruz teşekkürler wepzen teşekkürler GF .

Bakım bitti mi mevcut değil hatası devam mı ediyor

• Sanırım bu sorunu yaşayan büyük bir kitle mevcut. Umarım en kısa zamanda çözülür diyeceğim ama açıkcası pek umudumda yok. Allah sabır versin bu sorunu yaşayanlara.

• Oyun Şu Anda Senin İçin Mevcut Değil. Lütfen Destek Ekibine Başvur Oyuna Tam Olara 29 Gündür Giremıyorum Okadar Ep Boşa Gitti Bunu Kım Karşilicak Oyunu Giremicek Ne Anlamı Var O Kadar Parayi Vermeni Ticket Atıyoz Oyunda Herhangı Bir Sorun Yok Dıyor Baska Pc Giremey Calişiyoz Aynı Gene Ticket Adam Haklı Cevap Vermıyor Bu Nasıl Bır Guncelleme Dır Eskı Donmek İstiyoruzzzzzzzzzz

:missilelauncher::ninja:

Edited once, last by Adramis ().