Herkes için eğlence! Duygu Maskesi Kaldırılsın \ (•◡•) /

• Destekliyorum güzel bir öneri olmuş.

Duygu maskesinin ücretsiz olması şirketi mağdur etmez diye düşünüyorum..

AFAYS.png

"Yanıbaşımda filizlenen her ihaneti ben sulamışım."

• Gayet mantıklı bence..

oZaKFx.png

''Bеn istеdiğim sözü yazar, Sеn anladığın kadarını dinlеrsin Bеn istеdiğim gibi yaşar, Sеn yaşayamadığın kadarını izlеrsin.''

• Destekliyorum güzel bir öneri olmuş.

Duygu maskesinin ücretsiz olması şirketi mağdur etmez diye düşünüyorum..

Desteğin ve görüşün için teşekkürler, öneri için konuya Like atarsan çok iyi olur!

Gayet mantıklı bence..

Desteğin için teşekkürler, bu masum öneriyi beraber kabul ettireceğiz..

• Oyunu bırakıp gideli baya oldu. Kârından kuruş kırpmaz Gameforge. Güzel öneri :thumbup: Umarım gerçekleşir ama zor X/

Benim dostlarım yanımda :saint:
    Kedilerin tatlığından vergi alınsın (KTV) :rolleyes:
    Bulunduğum platformlar (Steam,Origin,Xbox ve Epic) (Seperate54)

• Açıkçası en son gelen duyguları çok gereksiz ve saçma buluyorum salsa ve şınav gibi daha çok dansa yönelik duygular ve iki kişili duygular çok güzel olurdu :)

Bu arada imzadaki yaratıcılığa bayıldım :D

• Oyunu bırakıp gideli baya oldu. Kârından kuruş kırpmaz Gameforge. Güzel öneri :thumbup: Umarım gerçekleşir ama zor X/

Desteklediğin için teşekkür ederim, hepimiz öyle umuyoruz ?(

Olacağını düşünmesem de bir destek de benden. Ve daha fazla kalıcı dans istiyoruuuz, ne zamandır çiftli danslar talep ediliyor. 8o

Daha fazla dans güzel olurdu, keşke oyun geliştiricisi olsaydım halay falan getirirdim oyuna, çökertme falan ne bileyim ben. :rolleyes:

Desteğini göstermek için ayrıca konuya Like bırakırsan çok iyi olur! :/

Açıkçası en son gelen duyguları çok gereksiz ve saçma buluyorum salsa ve şınav gibi daha çok dansa yönelik duygular ve iki kişili duygular çok güzel olurdu :)

Bu arada imzadaki yaratıcılığa bayıldım :D

Desteğin için teşekkürler, başka mmo oyunlarda bahsettiğin özellik mevcut mesela /sleep yazarsan chate karakter uyku animasyonuna giriyor (yere uzanıp yatabiliyor), afk kalacağımız zaman karakter için bu komutu kullanabiliriz yada çok uzun hareketsiz kalındığında karakterin kafasından zzZZzz :sleeping: şeklinde uyku ibaresi olabilir böylelikle AFK kaldığını anlayabiliriz.

İmzama gösterdiğin ilgi için teşekkürler yaparken olukça çok eğlendim :gamer:

• kesinlikle olması gereken bir şey parayla almak gereksiz ve saçma 100 kişiden 1-2 kişi falan vermişdir heralde duygu maskesine para

ve bu arada tabii çok güzel resim video paylaşımıda artar

EYqCDn.png

Ruh Bedende Hapis Sadece

• kesinlikle olması gereken bir şey parayla almak gereksiz ve saçma 100 kişiden 1-2 kişi falan vermişdir heralde duygu maskesine para

ve bu arada tabii çok güzel resim video paylaşımıda artar

Desteğin için teşekkürler, öneri kabul edildiğinde paylaşılan resim ve videoları bende görmek isterim.