HaciMurtaza Jinno Toplama Kampına Karşı

• Selamlar dandanakan

Kendini bir halt sanan topluluk çıktığını savaşlarda ki rahatlık tam tersine oldugunda yiyeceğinizin hasarları az çok tahmin edilebilirsiniz sanırım ama siz öyle bir durum olsa da farm aşkıyla tutuşur savaşa çıkmazsiniz

iyi seyirler.

HaciMurtaza Dandanakan

• Tebrik ederim hacı. Sayıya bakmaksızın sen ve afilli her savaşa çıktınız. Serverlarına 2 3 kişi savaşa gittiniz savaşa dahi çıkamayanlar servera gelirken 'savaşa çıkmayan korkaktır' dediler. kimin korkak olduğunu zaten fazlasıyla avrasyada izledik :D. savaşları at gözlüğüyle izlemeyenler alkışlanacak tarafın sen ve afilli olduğunu bariz bir şekilde görebilir gerisi boş kuru gürültü.

• Ben dedim 3 kişiye metin2 TR yi toplayıp gelmeyin dedim. Ama adamlar haklıymış 3 kişi hakkında geldi o kalabalığın.

Hacı isoooo ile şaka olmazzzz. Eline sağlık kardeşim.

DANDANAKAN size emanet8)

• Kardeşim bak şimdi şarkıdan kesimlere yazılardan konu başlığına mükemmel bi video olmuş eline emeğine sağlık. Yalnız şunu söyleyim arkadaşı mitside kurtarmamış yine rezil etmiş Çarı :D Ayrıca onların kalabalık Çarı olduğunu zamanında köyden çıkamadıklarını o kalabalıkta yedikleri hasarları tabikide unutmadık :) :) Bunlar böyle 51. Kişi gelmeden çıkmazlardı :) Neyse uzatmıcam senin video yeterince konuşmuş. :D

• Tebrik ederim İso,eline koluna sağlık,güzel görüntüler yakalamışsın,anlatmaya gerek yok herşeye ortada ve mükemmel,başarılar:thumbsup:

'' Suskun Bir Gecenin Bitişinde, Sessizce Karşılarım Şafağı Hüznün Seyrinde ... ''
    ICARLO DANDANAKAN-ANADOLU
    Metin2 TR Oyun Sonu...

• kendim şahitim avrasyaya gelince 3 kişi 4 kişi hariç maviden kimse savaşa cıkamadıklarını hatırlatır 2 3 kişi ile nasıl fark yarattıgın için ayrıyeten tebrik ederim :) max 10 20 çan savunman vardır 60 70 belkı daha fazla bıcaklı :) karakterlere korku yetmiştir her servere aglaması lazım ;)

• Öncelikle tartışma değil amacım. Sadece düşüncemi söylemek. O beceri savunması kemiği hiç mi çıkmaz :) Gerçi çıktığı an 15 k lar 30 k lar havada uçuyor sendr haklısın. Beğenmedim video yu sadece video atmak için atılmış. Seyir zevki hiç yokdu. Yarıda kapadım. Hilal kemik li dönemde attığın damegeler le iddalı başlıklar varken destek azaldıkça karekterinin kalitesi ortaya çıkmış.

• Tebrik ederim hacı. Sayıya bakmaksızın sen ve afilli her savaşa çıktınız. Serverlarına 2 3 kişi savaşa gittiniz savaşa dahi çıkamayanlar servera gelirken 'savaşa çıkmayan korkaktır' dediler. kimin korkak olduğunu zaten fazlasıyla avrasyada izledik :D. savaşları at gözlüğüyle izlemeyenler alkışlanacak tarafın sen ve afilli olduğunu bariz bir şekilde görebilir gerisi boş kuru gürültü.

Teşekkür ederim sayı üstünlüğünün bize geçmesini beklemiyoruz ama az bişey eşitlenir gibi olursa savaşa çıkmayı bırakacaklardir buna eminim :)

Tebrik ederim. Harika olmuş.

Teşekkürler.

Tebrik ederim elinize sağlık.Keyifli kaliteli savaşlar çıkar umarım.Başarılarınız daim olsun.

Teşekkür ederim.

Ben dedim 3 kişiye metin2 TR yi toplayıp gelmeyin dedim. Ama adamlar haklıymış 3 kişi hakkında geldi o kalabalığın.

Hacı isoooo ile şaka olmazzzz. Eline sağlık kardeşim.

DANDANAKAN size emanet8)

Teşekkür ederim fazla takılmıyoruz eğlencemize bakıyoruz amacı farklı olanlar zirlar durur tabi ona yapacak bişey yok ^^

Tebrik ederim İsmail kendi serverinde savaşa çıkamayanlar burda da hüsrana uğramış. Başarıların daim olsun keyifle izledim.

Teşekkür ederim hüsranı sayı farkı ortadan kalkarsa görürler bu daha hiç bişey.

Teşekkür ederim Ece güzel yorumun için elemanın biri mitsi takmış havalara girmiş biz onu aylardır takıyoruz bunu bilmiyor sanki bize göre hazırlandığı başka bi olay zaten :) diğer kendini patron sanan arkadaş 3 4 k çan spacesine takılmıyoruz herşey ortada videoda ful atak olsa minimum 7 yiyeceğini görür az bilgisi olan bir insan başka bişey demeye gerek yok seninde başarın daim olsun.

6.18 de yazarken aynı anda yöng basmayı başaran birini bende tebrik ederim.

Bilmemek değil öğrenmemek ayıp demişler arkadaşlar durumu izah etmiş gerek olmasada ama sende öğrenmiş oldun hadi git abilerine ağla :thumbsup:

Edited once, last by Adramis ().

• Biz tek siz hepiniz olmuş. :thumbsup: Benim anlamadığım nokta biz zamanında savaşlara gittiğimizde 2-3 kişi savaşan rakibe hiç denk gelmedik, sayı üstünlüğü kendilerinde olmadan, başka serverlardan adam toplamadan savaşa çıkamayan rakip neden 2 kişiye karşı savaşırken hala alttan laf atıyor? Yani gerçekten bu insanların tek başarısı Metin2 de dizdikleri çarları mı, o kadar mı başarıya hasretler gerçek hayatlarında? ( Konuşmadan savaşan mavi bayrak oyuncuları hariç tutuyorum. ) 2 kişiyle baş edemeyince hemen insanların eşine yazıp çizen kesim ne zaman bitecek, önceden de Şenol' u banlatmak için bana yapıyorlardı, içlerindeki arkadaşları seste ne konusup planladıklarını anlattı zamanında. Sadece komik buluyorum böyle çabaları, her şeyin sonunda çarpıdan kapatıp çıkılan bu oyun için fazla hırs yapıyor insanlar.

Emeğine yüreğine sağlık, serverları toplasan 1 hacı 1 afilli etmiyormuş görmüş olduk. :thumbsup: