DarkKrom ve Veba Arena

• Öncelikle hayırlı akşamlar ..

Darkkrom Mahmutla Veba ile Arene vs atımı yapmak istedi.

Şartlar 2 Taraf açısından Kabul edildi ve forumda paylalaşılıp onaylanmak için benim yazılmam istendi.

1. Öncelikle Kazanan ve Kayıp eden tarafda videoları karşılıklı şekilde forumda paylaşıcak.

( vıdeo boyunca envanter açık olucak)

2. Marka Sebnem Nazar Hilal Lolipop vb ekstara bişey olmuycak ve Kemik olmuyacak.

3. Kostüm seti Köstüm. Fiş . Kafalık olmuyacak.

4. Nojay Gify Tarzı becerı hasarı karsı koyma veren petler kullanılmıycak ( khan. porkı . cellatcık rufus vb. ) berseker hp veren porkıler kullanılacak.

5. Enerjı kristalı kullanılması serbest.

6. Video sonnda enveterınde bulunan str delıcı krıtık buyu savunma saldırı hızı sebnmlerınden str delıcı krıtık sebnmlerıne vıdeo sonnda bı kez tıklayıp kullanmadıgını gosterecek.

7. Kaçarak arena duellosu olmuyacak ve kacan taraf direk na malup sayılacak.

Vilusa <DarKKRoM> 2siniz onayı ile arena başlıyacak. iyi olan kazansın....

• Söylenen Şartların Tamamını Kabul Ediyorum.Herhangi Bir Kaçış Halinde Savaşı Bırakır Giderim.

Arena yı da Kazanmıs Sayarım.

Onaylıorm

Eo9Cfv.png

• 1cı turda darkkrom mahmut 2,0 yenmıstır

3raund bitmeden bıtmeden sure bıtmıs tekrarlanmak ıstenılmıstır.

2ci tur arenada veba karakterının kurar ıhlalı yaparak kostum kafalıgı takması ve kacarak savasması uzerıne DarkKrom Mahmut Arena savasını kazanmıstır .

• Şartları Onaylayıp'ta Kostum Kafalığı Takarak Uyanıklık Yapan Veba Karekteri Hükmen Mağlup Sayılmıstır.Ws'yi Sonlandırmış ve Ben Kazanmış Bulunmaktayım.

Videosu Paylaşılacaktır.

Eo9Cfv.png

• Bak hele sen uyaniga kostümsuz vsde bide kostm takiyor bi akilli sensin mahmut bu garibani keşke ciddiye almiyaydin nasıl sevinmistir neyse hadi şimdi git darkkromla vs attim diye abilerine anlat oyun hayatında bundan daha büyük başari yakalayamazsin çünki lol

SINIR TANIMAYAN

• 1 nci atığımiz vs de 1.0 öne geçince video almadım diye yazdı Darkkrom arenada yazı yazdığı için zaman doldu vs yarıda kaldı video almadım deyince ilk vs de içimde şüphe oluştu ister istemez extra birşeyler bastığını düşündüm 2 nci vsmiz de 2-2 sonuçlanmıştır videoyu attığı zaman aksi bir durum yoksa konuştuğumuz gibi yenilgiyi kabul edip tebriğimi edicem zaten 1 nci vs de bars video aldı kostum kafaligimin orda takılı olmadığında görebilirler

• 1 nci atığımiz vs de 1.0 öne geçince video almadım diye yazdı Darkkrom arenada yazı yazdığı için zaman doldu vs yarıda kaldı video almadım deyince ilk vs de içimde şüphe oluştu ister istemez extra birşeyler bastığını düşündüm 2 nci vsmiz de 2-2 sonuçlanmıştır videoyu attığı zaman aksi bir durum yoksa konuştuğumuz gibi yenilgiyi kabul edip tebriğimi edicem zaten 1 nci vs de bars video aldı kostum kafaligimin orda takılı olmadığında görebilirler

İlk Attığımız V.s'de Esnasında Seni Kestim.

Durum 1-0 'dı Video Programına Baktığımda Video Programını Açamadığımı Fark Ettim.

Aklına Farklı Birşey Gelmesin Diye Bilgilendirmek Amacıyla Dedimki İlk Raund'un Videosunu Almamışım İstersen 2 El Üzerinden Ws Atalım Dedim mi Dedim.

Yani Bir Nevi Bu Raund'u Saymayalım 2 Ws Daha Atalım Kesen Kazansın Dedim.Sen İse Farklı Anlayıp Kesen Kazansın Anladın.

Daha Sonra 2.Ws'yi de Attık Kestim.

3. Ws'nin Ortasında Zaman Yetmedi Dışarı Işınlandık.

Ws Yarım Kaldığı İçin Sana Tekrar Arena Daveti Yaptm İçeri Girdik.

İlk Raund'u Özellikle Belirtiyorum Videosu Var Kendi Hatam Yüzünden Kaybettim.

Peti Porkiyi Açmadığım İçin Kaybettim.1-0 Öne Geçtin.

2.Raund'u Ben Aldım Durum Eşitledi.

3.Raund'da Hazırlanmamı Beklemeden Bekle Dediğim Halde Güçlü Bedeni Beklerken Peti Porkiyi Ayarlayamadan Direk Dalmaya Başladın Yine Kestin.

2-1 Öne Geçtin.

4.Raund u Ben Kestim Durum 2-2 Ye Geldi.

5.Raund'da Ws Devam Ederken Sağa Sola Kaçmaya Başlayınca Ws'yi Sonlandırdım Kaçtığın İçin.

Daha Sonra Arena'dan Çıktığımda Arkadaşlar Senin Başlık,Kafalık Taktığını Söylediler.

Ben Fark Etmedim Yalan Yok.

Videoya Göz Gezdiediğimde Kafanda Başlık Vardı.

Yani Kuralları İhlal Eden Kişi Sensin ve Hükmen Mağlup Sayıldın.

Bende Burakta Elimizdeki Videoları Toplayarak Seffaf Bir Şekilde Videoları Düzenleyip Bugun Atacağız.

Bakalım İnkar Ettiğin Gibi Kafalık Takmış mısın Takmamış Mısın?

Eo9Cfv.png

• Oncelıkle veba Allahdan ben sızın konusmalarızı basdan sona kadar cekmısım vıdeoyu ızledıgımde 2. Turda komple kostum baslıgı ıle savasmıssın yanı zehırı oyle vermıssın aksam 6 7 gıbı ısten donunce mahmuttakı arena vıdeolarıyla konusmalarınızı burada paylasıcam yıkarda onaylamıs oldugun kursllata uymdıgın ıcın kayıp etmıs sayılıyosın 2 raunduda kural ıhlali yaparak aldıgın kostum kafalıgı kullandıgın vıdeoda gozukuyo bızım goremedımız sebnm marka vb bısey olup olmadıgını senn vıdeo attıgında gorucez

• 1. kural kesintisiz video atılacak ve sonuç 1. raundu hüsran darkrom almamış

2. videoları düzenleyip derken darkrom acıklarmısın kesintisiz video olmucakmı ? benim bildigim video kırpılmaz düzenlenmez kesintisiz direk oldugu gibi atarsın

sizin dediklerinizi sayarak yazdım

3.veba başlık takmış yanlış yapmışssın ortak kurallarına uyman gerekiyordu 1. raundu almadılarsa saten sen kazanmış sayılcaktın neden vs ye devam ettin

1 sayfa yazılar ile söz anlatılmaz darkrom söz kısa ve net olur bunuda benden ögrenmiş oldun

• Bos konusan bı sahıs yıne konuda zırlamaya devam edıyo vıdeo programı kapalı oldugundan o turu ıptal edıp saymayıp 2 . Tura gecılmıstur bılıp bılmeden gelıp konusuyosun normaldır senn ıcın 2 turda veba komple kostum kafalıgu ıle gırıp savasmıs canı yarıya ınmeyen dark kromu 2 kere kesmıs ne hıkmetse bız vıdeoyu paylascaz 2.0 da kural ıhlaı yapılanıda aynı sekılde sızde paylasacaksınız ozaman gelıp konusursun ılk raundda veba araneyı sonlandıeabılırdı kendı oz ıradesıyle yapmadı ozaman devam ettı .

• Bos konusan bı sahıs yıne konuda zırlamaya devam edıyo vıdeo programı kapalı oldugundan o turu ıptal edıp saymayıp 2 . Tura gecılmıstur bılıp bılmeden gelıp konusuyosun normaldır senn ıcın 2 turda veba komple kostum kafalıgu ıle gırıp savasmıs canı yarıya ınmeyen dark kromu 2 kere kesmıs ne hıkmetse bız vıdeoyu paylascaz 2.0 da kural ıhlaı yapılanıda aynı sekılde sızde paylasacaksınız ozaman gelıp konusursun ılk raundda veba araneyı sonlandıeabılırdı kendı oz ıradesıyle yapmadı ozaman devam ettı .

sen kendi yazdıgına cizdigine saygı duymuyorsan ben ne yapayım senin dediklerin ortada olmadı tekrar yapalım :) cocukmusunuz 1 2 gün sürsün vs adil olun adil egonu bi köşeye bırak insan olarak düşün sonra yaz hadi

• Sana son postum djwar hangı kafayı yasarak yazıyosun onuda anlamadım muhattabmda degılsın ama bu sefee senı kala alıyorum

1.0 mahmut kestıgınde vıdeo programının kapandıgını 1 raundu cekemedını belırttı gerı ıstersen 2 tur uzerınden arenaya devam edelım dedı veba devam ederek kabul ettı .

Ben ona ragmen dedımkı bu sekılde olmaz cagıralım vebayı tekrar kesıntısız 3 raund olsun kımsenın aklında soru ısaretı kalmasın

Tabi veba o turlarda o bırebırlık kombıni ile darkkromu kesemeyecegını anladıgınını dusunerek yaptı haralde kostum kafalıgı taktı

Belki sebnem vb zerıde kullandı bılmıyoruz paylasınca gorcez duzenleme deyınce sarkı koyulacak ve benım ısleyecıbolarak gırıp konusmları cekmem konulacak vıdeoya yıne bılmeden bos keseden konusuyosun ılk once ne konusacagını ogren sonra belkı dınlerız senı buda benden sana bı ders olsun kısılerın bu dakıkadan sonra yazdıkları degıl vıdeoları konussun atılsın bugun soz verıldıgı uzere ılk ve 2 raund gorelım

• 1. kural kesintisiz video atılacak ve sonuç 1. raundu hüsran darkrom almamış

2. videoları düzenleyip derken darkrom acıklarmısın kesintisiz video olmucakmı ? benim bildigim video kırpılmaz düzenlenmez kesintisiz direk oldugu gibi atarsın

3.veba başlık takmış yanlış yapmışssın ortak kurallarına uyman gerekiyordu 1. raundu almadılarsa saten sen kazanmış sayılcaktın neden vs ye devam ettin

1 sayfa yazılar ile söz anlatılmaz darkrom söz kısa ve net olur bunuda benden ögrenmiş oldun

Hatırlarsan Zeki Çocuk Biz 1.Tur Üzerinden Konuşmuyoruz.

1.Tur Tamamlanamadığı İçin Akılda Şüpheler Kalmasın Diye Tekrarlandı

2.Bir Arena Teklifinde Bulundum.

2.Tur'da Öyle veya Böyle 2-2 İken Yaptığı Kural İhlalleri Gereği Ws'yi Sonlandırdım.

Yapmış Olduğu Kural İhlallerden Neden Bahsetmiyorsun.

Kesseydi Böyle Demeyecektiniz Heralde.

2.Turda Sağa Sola Kaçarak Kendine Avantaj Sağladığı İçin İlk Kural İhlali.

2.si İse Kafasına Başlık Takarak Kural İhlali Yaptı.

Ve Bunu Bilmiyorum Akşam,Gidince Bakıcam Kostum Takılmış Deniyor.

Kostumde Takıldıysa Bu da 3.İhlal Oluyor

Anlaşma Belli Kuralı İhlal Edersen Hükmen Mağlup Sayılırsın.

Sen Arkadaşının Yapmış Olduğu İhlallerden Bahset.

Eo9Cfv.png

• okumandamı sıkıntı var bars ben dedıklerını yazıyorum :) ne sinir ne öfke bu veba devam ederek yanlış yapmış normalde devam etmedigi taktirde kazanmış olucaktı ben tarafsız olarak yazdım 2 sinede yorum yaptım düşünerek okuyarak cevaplarsan sinirlenmezsin sakin ol tekrar başa git baştan oku hadi eyw :) şimdi yancıları aramışdın doluşurlar

1. kural kesintisiz video atılacak ve sonuç 1. raundu hüsran darkrom almamış

3. kuralımda yazdıgı gibi darkrom veba başlık takıp hata ettigini açıkladım okuyun lütfen

• :) Okumayı ogrenıp konuya gelin lütfen cunkı okudugunu idraak edemeyen kişiler var aramızda cenelerınız degıl vıdeonuz konussun 2 li

polemigin yerı burası degıl vıdeoda hersey gozukuyor zaten aksam paylasıldıgında herkez gorecek

• Arkadaşını Hala Haklı Çıkarma Çabalarını Anlıyorum Gerçekten.

Arkadaşın Başlık Taktı Ve Bunu Hata Diye Geçiştiremezsin Uyanık Arkadaş.

Hani İlk,Raund'da Video Almayı Unutmuşum Diye Ws'yi Sonlandırıp Hükmen Galip Sayılırdı Diyorsun Ya Bizde Yapmış Olduğu Kural İhlallerinden Dolayı Ws'yi Sonlandırdık.

Nereyi Anlamıyorsun Yada Neresi Zoruna Gidiyor.

İşine Gelmeyince Anlamamazlıktan Geliyorsun Ama Başlık Takınca Hata Etmiş Diyorsun.

Onunki Hata'da Bizim Video Açmayı Unutmamış Suç mu?

Eo9Cfv.png