Turkey2 38 Lwl Ejderha Gücü Şaman

• Karakter : Şaman ( Ejderha Gücü )

Karakter Adı : REMI

Statüler :

VIT: 68

INT: 55

STR: 15

DEX: 4

BECERİLER:

Kutsama: M2 (M3'e 1 Bk)

Ejderha Yardımı: M2 (M3'e 2 Bk)

Ork Dişi: Kalan 6

İTEMLER:

Silah : 30 Levellik Çan ( Oyun Silahı ) / +9 Antik Çan 6 Ort / /9 Sonbahar Yelpazesi 11 Beceri

Zırh : +9 Sema Elbise ( 1500 Hp, 10 Hp Absorbe, 10 Kılıç, 10 Çiftel ) +3 Hız +3 Korunma / +8 Gök Mavisi Elbise +3 Hız Taşı

Bilezik : +9 Gümüş Bilezik 15 Şimşek 10 Mistik 10 Ork (5 Efsun)

Küpe : +9 Abanoz Küpe

Kolye : 1500 Hp Yeşim Kolye / %5 Kritikli Kolye

Ayakkabı : 1500 Hp Altın Ayakkabı / 10 Kritikli Kolye

Kask : +8 Anka Şapkası / +5 Günışığı Şapka ( 20 Ölümsüz ) / 10 Şimşekli Kardinal Şapkası

Kalkan : +9 Beşgen Kalkan +2 Zekalı

Düzenli olarak bkları, liderliğimi okuyorum. Ayrıca at ve ork dişi hergün yapılmaktadır. Yardımcı karakter olarak açtığım bu şamanımı ana karakter olarak kullanmaya karar verdim. Kutsama ve ejderha yardımından sonra diğer becerileri vs üzerine geliştireceğim. Sıradaki skill hangisi olmalı sizce. ( En fazla hasar uçan tılsım olarak gözüküyor. ) Para olarak metin kovalamayı düşünmüyorum. Ticaretle ve + basarak paramı katlıyorum yavaş da olsa. 55 veya 61. seviyede duraksayıp 3.katı perişan eden veya kule yapabilen bir çar hedeflemekteyim. ( Duruma göre değişebilir 75 e kasarsam eğer hali hazırda ucuza şimşekli itemler toplamaya başladım. ) . Vakit buldukça oto avda çarımı kasıyorum. Savunma konusunda herhangi bir problem yok anca saldırı gücü olarak geri kalıyorum. +55 için şimdiden şebnem ve bitki sularını stoklamaya başladım. Pet, kuşak, simya, vs tavsiyelerinizi bekliyorum. Vakit buldukça konuyu aktif tutacağım ve güncellemeleri resimleri süsleyeceğim.

Yorumlarınızı eksik etmeyin.

7e42ce61103.jpeg

• Adramis

Approved the thread.
  • Adramis

Changed the title of the thread from “TURKEY2 38 LEVEL EJDERHA GÜCÜ ŞAMAN” to “Turkey2 38 Lwl Ejderha Gücü Şaman”.
  • Konunuz umarım başarıyla ilerler :) Oyunu uzun süredir oynamıyorum ancak uzunca bir süre 55'te kalmış biri olarak doğrudan 75'e kasma taraftarıyım diyebilirim. 55 biraz zaman kaybı gibi geldi bana 75'e kasıp işler ciddileştikten sonra. İyileştiriciydim ancak Ejderha Gücü'yle başlamıştım ve kasılma açısından 3. beceri olarak Ejderha Kükremesine öncelik tanımak gerektiğini düşünüyorum. Geniş alan hasarı olduğu ve tek bir hedefe odaklanmadığı için daha işlevsel geliyor bana, sonrasında da yakma etkisi ve rakibi devirmesi dolayısıyla Ejderha Atışı becerisini geliştirmeye başlamıştım. 55 levelde ben uzunca bir süre metin keserek para kazanmıştım ama pek katkısı olmamıştı o yüzden ticaret daha garanti bir sonuç verebilir. Bol şans :thumbsup:

• Konunuz umarım başarıyla ilerler :) Oyunu uzun süredir oynamıyorum ancak uzunca bir süre 55'te kalmış biri olarak doğrudan 75'e kasma taraftarıyım diyebilirim. 55 biraz zaman kaybı gibi geldi bana 75'e kasıp işler ciddileştikten sonra. İyileştiriciydim ancak Ejderha Gücü'yle başlamıştım ve kasılma açısından 3. beceri olarak Ejderha Kükremesine öncelik tanımak gerektiğini düşünüyorum. Geniş alan hasarı olduğu ve tek bir hedefe odaklanmadığı için daha işlevsel geliyor bana, sonrasında da yakma etkisi ve rakibi devirmesi dolayısıyla Ejderha Atışı becerisini geliştirmeye başlamıştım. 55 levelde ben uzunca bir süre metin keserek para kazanmıştım ama pek katkısı olmamıştı o yüzden ticaret daha garanti bir sonuç verebilir. Bol şans :thumbsup:

Yorumunuz için teşekkürler :) İyileştirmeci olsaydım 55 levelde durabilirdim. Şimşek atma, iyileştirme ve şimşek çağırma skilleriyle vsler tatlı olurdu. Ancak karakterim 30 u geçtikten sonra ana karakter olarak kullanmaya karar verdim. Geri dönüşüm yok bu sefer ejderha gücünde karar kıldım devam edicez bakalım. Kasarken düz vuruşla kasıyorum ejderha yardımı ve kutsamayı otomatik ava koyup komboyu da açarak güzel oluyor. Şuanlık kendime hedef koyamadım. Önümüze bakacağız artık. Takipte kalın. :)

Konunuzu merakla takip ediyorum. :) başarılar

Hoşgeldiniz, teşekkürler takipte kalın :)

Kalabalık bir server olduğundan, 65 level savaşçımın itemlerini tamamen bozduğumdan dolayı ve şamanımı ana karakter olarak kullandığımdan biraz zamana ihtiyacım var. Güncellemeleri genel olarak haftada bir kez yapmayı düşünüyorum. Paylaşmak için kayda değer birşeyler olması için. İlk güncellememe yarın itibariyle başlayacağım. Keyifli vakitler diliyorum herkese . :)

• Merhabalar

Ufakta olsa bir güncelleme yapmak istiyorum.

:arrow:Level : 45

Beceriler :

:arrow:Kutsama : M3 ( M4'e 2 Bk )

:arrow:Ejderha Yardımı : M2 ( M3'e 2 Bk )

:arrow:At : 8 Level

:arrow:Biyolog : Ork Dişi ( Kalan 4 )

:arrow:Alınan İtem : +6 Kardinal Şapkası ( 15 Şimşek 10 Şeytan 5 Efsun )

DOq0Oo.jpg

Kuşak olarak ortalamalı birşey mi daha iyi iş görür yoksa +6 +7 anka emdirilmiş bir kuşak mı ?

Bir sonraki güncellemede kendime belirlediğim hedefleri yazacağım. Görüşmek üzere :saint:

• Pet olarak Razador veya Meley yapabilirsin güzel bi artışlı ayrıca hp ve savunması iyi olan sürgünde'de çok faydasını göreceğine eminim :) ama örümcek zindanı için birşey diyemiyorum 2. kat sorun yaşatmaz ama 3. kat için birşey diyemem allah yardımcın olsun :))

WXRjAL.gif

• Öncelikle konunuz hayırlı olsun. Oyunla çok alakam kalmadı ancak arada foruma girip bakıyorum... Bugün burada yeni bir konu görünce eski konular geldi hatırıma.;( 2008-2012 yılları arasında forumun bu kısmı inanılmaz bir yoğunlukla kullanılırdı. O zamanlar burada her şey paylaşılır ve bazıları saati saatine car hakkında güncelleme yapardı.

Neyse 3. skil olarak kasmana yardımcı olacak olan Kükremeyi açmanı tavsiye ederim. 4.Skil olarak ise ben uçan tılsımı açmanı tavsiye ederim...

(O zamanlar öğreten eden yoktu ben ilk skil olarak uçan tılsımı açmıştım skili açtığıma tek ben memnumdum çevremdeki hiç kimse memnun değildi:D)

Level konusundaki tavsiyem ise biyolog göreviyle eş bir ilerleme yapman gerektiğini düşünmekteyim. 60 levele kasıp biyologlarını tamamlamanı tavsiye eder ve sonrasında ise 80 kasıp yine biyolog görevlerini yapmanı tavsiye ederim... Daha sonrasında ise istediğin herhangi bir levele kasabilirsin. Bir yandan da en azında seni götürecek bir seviyede simyayı da ilk etapta yaparsan, önünde herhangi bir engel kalmaz...

• Bütün hesapları bırakıp 75 level ejderha gücü şaman oynamaya başlayan biri için biraz etkili olabilecek bir konu hayırlı olsun,takipteyim. :))

Teşekkürler katılımınız için :)

Pet olarak Razador veya Meley yapabilirsin güzel bi artışlı ayrıca hp ve savunması iyi olan sürgünde'de çok faydasını göreceğine eminim :) ama örümcek zindanı için birşey diyemiyorum 2. kat sorun yaşatmaz ama 3. kat için birşey diyemem allah yardımcın olsun :))

Önce güzel hp ve defanslı maymun örümcek bulsam pet tipi 6 o beni 75 e kadar rahatlatır. Sonrasında artık razadör veya meleyi deneyebilirim. Hızlı ve seri kasmak gibi bir derdim yok . İlla kasarız. Yorumunuz için teşekkürler :)

Öncelikle konunuz hayırlı olsun. Oyunla çok alakam kalmadı ancak arada foruma girip bakıyorum... Bugün burada yeni bir konu görünce eski konular geldi hatırıma.;( 2008-2012 yılları arasında forumun bu kısmı inanılmaz bir yoğunlukla kullanılırdı. O zamanlar burada her şey paylaşılır ve bazıları saati saatine car hakkında güncelleme yapardı.

Neyse 3. skil olarak kasmana yardımcı olacak olan Kükremeyi açmanı tavsiye ederim. 4.Skil olarak ise ben uçan tılsımı açmanı tavsiye ederim...

(O zamanlar öğreten eden yoktu ben ilk skil olarak uçan tılsımı açmıştım skili açtığıma tek ben memnumdum çevremdeki hiç kimse memnun değildi:D)

Level konusundaki tavsiyem ise biyolog göreviyle eş bir ilerleme yapman gerektiğini düşünmekteyim. 60 levele kasıp biyologlarını tamamlamanı tavsiye eder ve sonrasında ise 80 kasıp yine biyolog görevlerini yapmanı tavsiye ederim... Daha sonrasında ise istediğin herhangi bir levele kasabilirsin. Bir yandan da en azında seni götürecek bir seviyede simyayı da ilk etapta yaparsan, önünde herhangi bir engel kalmaz...

Teşekkürler hoşgeldiniz konuma. :) Forumun o zamanlarını hatırlarım elbet sayfalar dolusu karakter gelişim konuları vardı ve aktifti oldukça .:sleeping: Aldığım önerilere göre bende 3. beceri olarak kükremeyi seçtim. Ondan sonrasına bakalım kararsızım halen. Oyunla fazla ilgili olamıyorum real hayattan kaynaklanan kısıtlama sebebiyle. Sonuç olarak gelişim sizin dediğinize geliyor. Yavaş yavaş ... :)

GÜNCELLEME :

:arrow: Level halen 45

:arrow: Ork Dişi : Kalan 1

:arrow: At : 11 Level

:arrow: Beceriler :

Ejderha Yardımı : M3 ( 3 Bk Sonra M4 )

Kutsama : M3 ( 1 Bk Sonra M4 )

Liderlik : 1

1 Hafta önce 65 Level karakterimde bulunan karbon fiber ve diğer şeyleri kullanıp yabbie tutar satarım umuduyla karbon fiber olta ve balıkçılık klavuzu aldım . Fakat umdugum gibi olmadı. Çok nadir geliyor ve 3-4 tane de birini tutabiliyorum. 25 gün süresi kalmasına rağmen kullanmaktan vazgeçtim. Bilindiği gibi geçen hafta futbol topu eventi vardı. Katılamadım fakat 300 futbol topu satın aldım ve 30 Adet Altın Futbol Topu elde ettim. Biraz bekletip satmak niyetindeyim ancak pazarlardaki futbol topu bitecek gibi değil. Gelgelelim daha önceki postalarımda söylediğim gibi aktif bir oyuncu değilim ve paramı ticaret yoluyla kasıyorum. Cumartesi günü 15-20 Adet beyaz inci aldım . Çoğunu satarak Tanesinden yaklaşık 2 m lik karlar ettim. Cumartesiye mütakıben dün akşam saatlerinde tanesi 2.5 m den 5 erli beyaz inci kuruldu depoya. Elimde paranın bir kısmıyla bunlardan aldım . Sonra birileri bunların buglu oldugunu söyledi ve kimse almamaya başladı. Kısacası hem paramdan oldum hem elimde inciler kaldı. Aldığım inciler ve bu bug sanırım karakterimin geleceğini belirleyecek . Dünden beri genel tartışmadaki bu olay hakkındaki herşeyi okudum. Herşey muamma şuan. İyi forumlar herkese...

https://i.hizliresim.com/00aRmB.jpg00aRmB.jpg