Patron SİHİRBAZ Dandanakan Başlangıç DEJAVU ;)

• tebrikler kardeşim eline saglık

karakterin hazırlık aşamasındayken avrasya gelip nara atanlar kendi serverlerinde ses çıkaramamış

diger swlerden aldıgımız duyumlara göre baya bir yardım istemişler

halbuki onlar avrasya ya geldiginde bize destege gelmek isteyenleri bile geri çevirmiştik tabi bu kalite meselesi 8)

serverler arası kendini ıspatlamış tek şamansın başarıların daim olsun:beer:

• Tebrik ederim kardeşim benim bozuk para gibi harcamışsın alayını çok yüklenme 1 hafta sonra kesmeye adam bulamazsın :)

Teşekkür ederim eserim sagolasın 1 kere bıle çıkamadılar kuleye korkudan nasıl korkmuşlarsa d:

tebrikler kardeşim eline saglık

karakterin hazırlık aşamasındayken avrasya gelip nara atanlar kendi serverlerinde ses çıkaramamış

diger swlerden aldıgımız duyumlara göre baya bir yardım istemişler

halbuki onlar avrasya ya geldiginde bize destege gelmek isteyenleri bile geri çevirmiştik tabi bu kalite meselesi 8)

serverler arası kendini ıspatlamış tek şamansın başarıların daim olsun:beer:

Teşekkür ederim abim sagolasın kendılerı avrasyada ben savaşırken 1 lvla gırıp dandanakan beklıyoruz senı dedıler şımdıde ağlıyorlar kendı kendılerını övup hıkaye yazıyorlar konularına D:

zGVJ9Y.gif

SınıR TanımayaN

• Kardeşim Tebrik Ederim Alışageldik videoların başında olmuş senin videolarında izleyipte sıkıldığım bir video hatırlamıyorum basarın daım olsun ınsallah sureklı uzerıne koyarak gıdıyorsun her defasında boş boş sesleri susturuyorsun en azından buna cok gülüyorum :)

• Tebrik ederim ellerine sağlık çok güzel görüntülerdi.Kırmızı bayrak oyuncuların neden bayan oyunculara oyunda videolarında forumda laf atarak imalı konuşmalar yaptığını Alemdar ve Sihirbaz videolarını izledikten sonra daha çok anladım kendilerini teselli etmek için bayan oyunculara laf atıyorlar. Bu videodaki rakip oyuncular oyunu oyun gibi oynamayı öğrenene kadar bu şekil sopaya devam mavi bayrakta savaşan herkesin eline sağlık başarılarının devamını dilerim iyi forumlar.

Teşekkür ederim sağolasın güzel yorumun için her yapılana mıslıyle karşılığını verırız bizde

Kardeşim Tebrik Ederim Alışageldik videoların başında olmuş senin videolarında izleyipte sıkıldığım bir video hatırlamıyorum basarın daım olsun ınsallah sureklı uzerıne koyarak gıdıyorsun her defasında boş boş sesleri susturuyorsun en azından buna cok gülüyorum :)

Teşekkür ederim kardeşim sağolasın ses kesmek bızım ışımız D:

zGVJ9Y.gif

SınıR TanımayaN

Edited once, last by Adramis ().

• S.a tebrikler volkan bı kez daha tr nin en iyisi olduğunu kanıtladın.

Afilli arkadas sağlam bı kamyona toslamış muhtemelen ağır hasarlıdır. Diğer bı husus kırmızı arkadaşlar çoğu postlarinda 2 kişi savaşıyoruz diyorlar. Demek ki Afilli ve Kankim hacimurtaza dışında savasanları adam yerine koymuyorlar. Bana göre büyük hakaret ayıp ediyorlar. Demem o ki bunlar 30 kişi de olsalar kesildikleri müddetçe sayıyı bahane edip arkasına sığınacaktır geçmişte de bunun örneğini çok gördük. Son olarak oyunu kuralına göre oynasaydiniz ve sizin doğru bildikleriniz çoğu oyuncuya göre yanlış olduğunu anlasaydiniz yanınızda savaşacak bir çok adam olurdu.

• Öncelikle Tebrik ederim Gardaşım... Videoyu izledim (Gördüm) Ki bütün Dandankan ' lıları yerden yere çarpmış egolarını patlatmışsın ; ) Zaten loncamız Patron' danda böyle bi video beklenirdi...

Biz en başından uyardık tüm düşmanlar toplansın geliyoruz diye yapacak bişi yok ozaman ezmeye devam... Gerçi onlarda haklı gelselerde bişi ifade etmeyek en fazla ezilip bilet paraları boşa gidecek .: D Bizden yana sıkıntı tınne Patrona Selam Ezmeye Devamm : D Fazla uzatmaya gerek yok videoda herşey Belli Açık Net Başarılarımız daim olsun kanka Tb... ; )

• Dandanakana dönmeniz iyi olmuş. Tebrik ederim. Başarilar:)

Teşekkür ederim bencede

Hasarlar çok iyi tebrik ederim :)

Teşekkür ederim sagolasın

Teşekkür ederim sağolasın üstad değerli analizlerin için D:

Tebrik ederim keyifle izledim damegeler çok iyi. Aslında fazla söze de gerek yok çarın kalitesi ortada başarıların daim olsun .

Teşekkür ederim sağolasın

S.a tebrikler volkan bı kez daha tr nin en iyisi olduğunu kanıtladın.

Afilli arkadas sağlam bı kamyona toslamış muhtemelen ağır hasarlıdır. Diğer bı husus kırmızı arkadaşlar çoğu postlarinda 2 kişi savaşıyoruz diyorlar. Demek ki Afilli ve Kankim hacimurtaza dışında savasanları adam yerine koymuyorlar. Bana göre büyük hakaret ayıp ediyorlar. Demem o ki bunlar 30 kişi de olsalar kesildikleri müddetçe sayıyı bahane edip arkasına sığınacaktır geçmişte de bunun örneğini çok gördük. Son olarak oyunu kuralına göre oynasaydiniz ve sizin doğru bildikleriniz çoğu oyuncuya göre yanlış olduğunu anlasaydiniz yanınızda savaşacak bir çok adam olurdu.

A.s Teşekkür ederim recebım sağolasın geçen gun 1 lvllarda saklanıp bız gelır glmez çarlarına gırıyorlar kuleye çıkmıyorlar korkudan sayıları bızımkıyle denk şuanda baya destek geldı ama korku böyle bışey naparsın bec sav kemığı takıp çan savunmalı ıtemler takıyorlar gerısını sen hesap et d:

Kirinde iş yapmamış baksana arada ölüyor ^^ Spaceler süperdi.

Tebrikler Volkan eline sağlık.

Teşekkür ederim süleyman sağolasın D:

Not: Saçmalıyan kişilere hitaben yazıyorum. Siz böyle ağladıkça hepınıze gülüyorum yalanlar ve ıftralarla saçmalamaya devam edın vıdeoyu yenı paylaştım ondan sızle 2lı dıyaloğa gırmıcem modlar hakkınızı verır sızın D:

zGVJ9Y.gif

SınıR TanımayaN

• Öncelikle Tebrik ederim Gardaşım... Videoyu izledim (Gördüm) Ki bütün Dandankan ' lıları yerden yere çarpmış egolarını patlatmışsın ; ) Zaten loncamız Patron' danda böyle bi video beklenirdi...

Biz en başından uyardık tüm düşmanlar toplansın geliyoruz diye yapacak bişi yok ozaman ezmeye devam... Gerçi onlarda haklı gelselerde bişi ifade etmeyek en fazla ezilip bilet paraları boşa gidecek .: D Bizden yana sıkıntı tınne Patrona Selam Ezmeye Devamm : D Fazla uzatmaya gerek yok videoda herşey Belli Açık Net Başarılarımız daim olsun kanka Tb... ; )

Teşekkür ederim çetınım sağolasın kardeşim D:

Teşekkür ederim sağolasın

zGVJ9Y.gif

SınıR TanımayaN

• Vay vay adaş neler yapmışsın öyle ya , önüne gelene 2 , 3 space vurmuşsun :thumbsup: kendini kral sanan elemanları güzel kesmişsin, valla askerdeyim diye keyfim pek yoktu senin videonu izledim keyfim yerine geldi , Başarıların daim olsun adaş :thumbup:

• tebrik ederim başarılı bir video olmuş gözlerim QueeN i aradı umarım yakında savaşlarda görürüz :)) arkadaşlar boş konuşmak yerine icraat yapsaydınız belki bu kadar damage yemezdiniz sizin adınıza üzüldüm acınızdan nasıl laf atacağınızı şaşırmışsınız :lol: başarın daim olsun