At süresi soğutma

• Adramis

Approved the thread.
  • Oyun içinde emekle elde edilen her şey nesne markete taşındı zaten. Bırakın da bazı şeyleri de yavaş yapalım. Sıkılmadınız mı nesneden hazır 100 lwl çar yapmaya. Az biraz emek az biraz sabır. Biyolog gibi at görevi gibi şeyler süreli kalsın. Zaten biyoloğa da hızlandırma geldi bunu bari ellemesinler. Yeni sunucu açılıyor 1 haftada adam Anadolu sunucusunda yada diğer sunucularda oynayan oyuncuları kesecek düzeyde karakter yapıyor. Epin gücü adına oldu her şey. Desteklemiyorum..

ⓣⓘⓔⓢⓣⓞ & ⓩⓨⓟⓡⓐⓧ

Neresinden dönersen dön dönek derler. :thumbup:

• Oyun içinde emekle elde edilen her şey nesne markete taşındı zaten. Bırakın da bazı şeyleri de yavaş yapalım. Sıkılmadınız mı nesneden hazır 100 lwl çar yapmaya. Az biraz emek az biraz sabır. Biyolog gibi at görevi gibi şeyler süreli kalsın. Zaten biyoloğa da hızlandırma geldi bunu bari ellemesinler. Yeni sunucu açılıyor 1 haftada adam Anadolu sunucusunda yada diğer sunucularda oynayan oyuncuları kesecek düzeyde karakter yapıyor. Epin gücü adına oldu her şey. Desteklemiyorum..

Dostum sana şöyle söyleyeyim atı 21 level yapmak birçok kişi için önemli eple 100 level çar dizmek ayrı atı 21 level yapmak ayrı bunu bir düşün atın 21 level olunca direk 100 level olmuyorsun zaten ben genel olarak 61 oyuncusuyum her gün tek tek yapmak sıkıcı geliyor bir günümü komple ayırıp bir kerede asker yapmak daha mantıklı geliyor atı 21 level yapmak ile 100 level çar dizmek arasında dağlar kadar fark var bir düşün derim 😁 ama yinede yorumun için teşekkürler