llRhaegar - Dandanakan part4 boşluğa yaşamlamaya devammm ;)

• Kardeşim simyaların kusursuz değil ama video kusursuz olmuş onu ne yapcaz:thumbsup:eline saglık attıgın her videon için ''bu en iyisi olmuş '' diyorum başarın daim olsun

Targaryen loncası sunar

• Video genel hatları ile güzel görünüyor olsa da, 1:42'den itibaren düz atak yapmaya çalıştığın Sihirbaz'a ortalama vuruşlar yaparken Sihirbaz'ın tepksizliğini merak ettim. 1:59'dan itibaren video yavaşlatarak izlediğimde rakibinin sadece 2 saniyeliğine düz atak yaptığını ve canını neredeyse dibe kadar indirdiğini fark ettim. Bu sahneye videonda neden yer verdiğini anlamış değilim. Komik bir durum.

• Size başarısızlık nedir anlatamam ama videosunu gösterebilirim. Kimi görüntüler eh işte idare eder . Ama genel olarak başarısız bir video daha. Orman da ki farm itemleri ile duran adama nefes atıp yavaşlatma. 10 k space yiyip 2 küsür spaceyi yavaşlatma. Bide çenenizi değil karakterinizi geliştir yazıp sadece senin çenenin gelişmesi de ayrı bir çelişki. Bu kadar kalabalık ken köyünden çıkamaman. Köyün de taştan çıkamaman. Anliyacağınız başarısızlığın video su budur desek tam da yeridir. Tebrikler.

• Kardeşim simyaların kusursuz değil ama video kusursuz olmuş onu ne yapcaz:thumbsup:eline saglık attıgın her videon için ''bu en iyisi olmuş '' diyorum başarın daim olsun

Targaryen loncası sunar

Teşekkürler kardeşim hep beraber inşallah :))

orda attıgı takla hoşuma gittigi için koydum hem sen ne kadar tanıyorsunda farm yapan çar diyorsun kalibre farm yapmaz heleki 3m lik hava bk düşürmek için :))) kırmızı sizin sayenizde kalabalık görünüyor 1 lvl çar açıp laf yapmaya geliyorsunuz ya.

Tebrikler Suat,pençelerine sağlık,mükemmel ötesi görüntüler ortaya çıkmış,başarıların devamı dilerim...:thumbsup:

Teşekkürler daha iyilerine inşallah :))

Video genel hatları ile güzel görünüyor olsa da, 1:42'den itibaren düz atak yapmaya çalıştığın Sihirbaz'a ortalama vuruşlar yaparken Sihirbaz'ın tepksizliğini merak ettim. 1:59'dan itibaren video yavaşlatarak izlediğimde rakibinin sadece 2 saniyeliğine düz atak yaptığını ve canını neredeyse dibe kadar indirdiğini fark ettim. Bu sahneye videonda neden yer verdiğini anlamış değilim. Komik bir durum.

Hemen kısa bir oyun bilgisi sanırım hiç savaşmadın bende eski bir büyülü silah oyuncusu olarak bilirim o komboyla yapılan spaceden kurtulması zordur tahminim orda ayağa kalkamıyor sihirbaz :) videoda neden yerverdigime gelince ful kusursuz mitsi takıp safiride 3 atak alıp eline çan takınca 8k 10k space atan bi çara mat yakut ataksız safir yakut küpe cennet kolye ile 3.5 4k arası space atıyorum zodyak silahı olmadan neden koymayayım ki :)

Güzel video olmuş. Tebrik ederim.

Teşekkürler

Tebrikler güzel görüntüler güzel damageler emeğine sağlık.

Teşekkürler

• Tebrik ederim Suat dün muhammetin videosundan sonra sende bombayı patlatmışsın mat simyalarla çok üst düzey damageler hele ki karsidakilar kendilerine EN derken bu damageleri yemeleri şaşırtıcı:D sevdiğim bir sözle noktayı koyayım KELİN İLACİ OLSA BAŞINA SÜRERMİŞ :dash: derler çok beğenirim bunu başarılar kardeşim.

• tebrikler abi bu hasarlar ne böyle hala utanmadan bıdı bıdı yapıyolar savaşırken ben bu kadar yesem utancımdan oyuna girmezdim : D

Sihirbazın 10.5k spacesinden sonra utanman varsa daha oyuna girme: :lol:

Bayrağın sizleri adamdan saymıyor. Karakterinin kalitesizliği ortada tamamiyle vasat video :thumbdown:

• Sihirbazın 10.5k spacesinden sonra utanman varsa daha oyuna girme: :lol:

Bayrağın sizleri adamdan saymıyor. Karakterinin kalitesizliği ortada tamamiyle vasat video :thumbdown:

Şamanla vurulan damageleri pek ciddi alamıyorum malum savunmasız vuruyorlar he çok iddialıysan buyur bayrak at bana 10.5 vuran sana 15 zorlar denemesi bedava epinde benden :)

• Şamanla vurulan damageleri pek ciddi alamıyorum malum savunmasız vuruyorlar he çok iddialıysan buyur bayrak at bana 10.5 vuran sana 15 zorlar denemesi bedava epinde benden :)

Hep öyle olur zaten ciddiye almazsın:D Senide kimse ciddiye almıyor buna inanman lazım. Mapta farm yapan karaktere vurmakla bu işler olmaz. Arkasında duramayacağın laflar etme :lol:

• char olsalar kuleye çıkarlar, sağdan soldan videoyu kese kese 2-3 damage koyup marifet yaptıklarını sanarak sadece kendilerini avutuyorlar biz hala kulede kırmızı bayrağı görememenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Videoyu kesmekten yedikleri damageler ortada yok ama rakip video yayınladığında yedikleri damageler bağdata köprü olur.

• Hep öyle olur zaten ciddiye almazsın:D Senide kimse ciddiye almıyor buna inanman lazım. Mapta farm yapan karaktere vurmakla bu işler olmaz. Arkasında duramayacağın laflar etme :lol:

Beni ciddi alıyorsun ve almayada devam edeceksin beni oyunda görünce ch atıp kaçmaya oyundan çıkmaya forumdada böyle başkalarının yaptıklarının arkasına sığınarak buralara yazmaya devam edeceksin sana ve senin gibi yancılara son postum keyifli forumlar :))

• Tebrik ederim Suat videoda özellikle 2 sahne dikkatimi cekti. 0:40 kayra ölmemek için yüzük atıyor, 0:52 kayra birine “karşılık ver nereye kaçıyon” diyor. Bu iki sahne mavileri çok iyi anlatıyor çünkü hepsi böyle biri de eleştirdiği bir şeyi yapmasın :D Bu sana 10.9 yedin diyen arkadaş jalvinadan kaç yemiş bi sor istersen. Yoksa oda ondan mı oyuna girmiyor. Çanla vurulan hasarları her şaman yapar naçizane fikrim, gerçekten de en iyisi bu olmuş başarılar :D

• Tebrikler Suat , eline sağlık . Kısa zaman sonra mavilerin hepsinin ana savunması pençe olacak gibi duruyor :thumbsup::thumbsup:

Teşekkürler Mustafa bu bayrakta bizim gibi kurtlar oldugu sürece pençeleri yüksek tutmak zorundalar :)

Tebrik ederim Suat videoda özellikle 2 sahne dikkatimi cekti. 0:40 kayra ölmemek için yüzük atıyor, 0:52 kayra birine “karşılık ver nereye kaçıyon” diyor. Bu iki sahne mavileri çok iyi anlatıyor çünkü hepsi böyle biri de eleştirdiği bir şeyi yapmasın :D Bu sana 10.9 yedin diyen arkadaş jalvinadan kaç yemiş bi sor istersen. Yoksa oda ondan mı oyuna girmiyor. Çanla vurulan hasarları her şaman yapar naçizane fikrim, gerçekten de en iyisi bu olmuş başarılar :D

Teşekkürler Ece topluluk arkasında oynayan ninja hali normaldir bana laf eden arkadaşa gelirsek ninjayla 5k space kurtla 7k space vurdugum bir şahıs senden atak halindeysen 13 14 yemiştir enaz gözlerinde büyüttükleri çarın yaptıgı bişey yok 40+ ort çanı koy mat mitsi simyayı tak her şaman 9 10k vurur ortalama olarak :)

Tebrik ederim kardeşim çok güzel görüntüler elde etmişsin kendi çapında esip gürlüyen behlül de keşke konuştuğu kadar işte yapabilse değil mitsel kitsel dizsede ondan bir cacık olmucağı kesinde neyse :D

Teşekkürler kardeşim daha dur dandanakana geldi geleli hiç ölmedi o daha yeni başlıyoruz :)

Tebrik ederim Suat dün muhammetin videosundan sonra sende bombayı patlatmışsın mat simyalarla çok üst düzey damageler hele ki karsidakilar kendilerine EN derken bu damageleri yemeleri şaşırtıcı:D sevdiğim bir sözle noktayı koyayım KELİN İLACİ OLSA BAŞINA SÜRERMİŞ :dash: derler çok beğenirim bunu başarılar kardeşim.

Teşekkürler iso milletin çan yelpaze savunmasına takana kadar kendi temel savunmalarına baksınlar önce biri kılıçtan 8 10 space yer biri %90 canda panikten yaşama abanır alışılmış şeyler ee ne demişler kelin ilacı olsa başına sürermiş :DD:

• Tebrik ederim ustat.Video gayet kaliteli eline emeğine sağlık.2 Li tartışmaya girmene gerek yok.Raporla Moderatör gerekeni yapar.Keyifli forumlar.

• Tebrik ederim kardeş.Kırmızı bayragın '' Geldikleri gibi giderler. '' adlı çalışmasını sende böyle bir güzel videoyla süslemişsin.Saga sola aldırış etme mitsi mat yakutla yedikleri damage nin acıları onlar duymazlıktan gel :):thumbup:

H8ya8P.png