llGreTeL in ekranından savaş

• Video Boyunca Tek Bir Başarın Hesapvakti'ne 6.5 ile 8 k Arası Vurman.Onun Harici Video Boyunca Hiçbir Başarın Olmamış Tek Rakamlı Sahneleri Yavaşlatıp Yavaşlatıp Çekmişsin.^^

Çift Haneli Rakamları İse Sıradan Çarlarda Görmüşsün.

Hele Agress'e Balans Ayarı Vermeye Çalıştığın Yerde Ayarı Sen Yemiş 14.5 K Küre Yemişsin,Her Bir Skill'ine Yaşam İçip Güçlükle Ayakta Durabilmişsin.

Savunma Desen Savunmana Diyecek Birşey Yok Savunma Evlere Şenlik,Hp Barı Sürekli Dipte Geziyor Her Bir Skill'e Can Dibe İniyor.

Çarın'da Ne Savunma var Ne Atak.

Çarın Hakkını Verememişsin.Sıradan Bir Çar Sıradan Bir Player'sin.

Video'da Özellikle Kendimi Aradım Ama Nedense Bulamadım.D

Benden Ve Arkadaşlarımdan Pek Video Alamamış Gibisin.

Videon İçin Söylenebilecek Tek Söz Oldukça Sıradan Ve Sıkıcı Bir Video Olmuş.

Başarılar..

Eo9Cfv.png

• Gereksiz yorum gizli hayranlıktır teşekkürler

tebrikler knk başarın daim olsun:thumbup: bazılarına çok dokunma sonra köylerinden çıkmaz ama forumda aslan oluverir:rofl:

Sıkıldım o yolu gidip gelmekten isa hergün köy köy gına geldi teşekkürler :)

tebrikler başarın daim olsun baboş :)

saol babacan

• Emek vermişsin bu yüzden tebrik ederim ama videonu tekrar izlemeni isterim 6 . dakıkadan sonra cok yaşam içmene neden olmuşsum :) benim karakterimde tek yaşam yok ayışıgı acmıyorum ama özellikle 9. dakikadan sonra 3 bar yöngün bitince 7 k vurup 11 k yediğin dakikalarda yaşamsız kaç sanıye kaldığını tekrar tekrar izleyip hesap yap bence :) hep diyorum demeyede devam ediyorum sizi car yapan nasıl olduğunu herkesin bilip ama inkar edilen 3 bar yöngü aynı anda basabilmeniz yoksa 15 saniye ayakta kalma süreniz var başarılar :)

Öyle insanlar tanıdım ki ne söyledikleri yalanlar biter nede söyledikleri yalanlar vicdanını rahatsız eder..

• Emek vermişsin bu yüzden tebrik ederim ama videonu tekrar izlemeni isterim 6 . dakıkadan sonra cok yaşam içmene neden olmuşsum :) benim karakterimde tek yaşam yok ayışıgı acmıyorum ama özellikle 9. dakikadan sonra 3 bar yöngün bitince 7 k vurup 11 k yediğin dakikalarda yaşamsız kaç sanıye kaldığını tekrar tekrar izleyip hesap yap bence :) hep diyorum demeyede devam ediyorum sizi car yapan nasıl olduğunu herkesin bilip ama inkar edilen 3 bar yöngü aynı anda basabilmeniz yoksa 15 saniye ayakta kalma süreniz var başarılar :)

Tebrigin için teşekkürler öncelikle herkeze verebilcegim bi cevabım var yöng sadece banamı var oyunda sadece banamı özel sende kullan oto avada yöng koyuyorum epin varsa alırsın gango kökü tue mantarı alcak gücün varsa seninde yöngün olur tabi kullanabilirsen oto potta gerek yaşama gelirsek ay ışıgı açarsan seninde olur önünü kesen yok para var huzur var parasız adam gereksiz adam diyorlar

• Tebrigin için teşekkürler öncelikle herkeze verebilcegim bi cevabım var yöng sadece banamı var oyunda sadece banamı özel sende kullan oto avada yöng koyuyorum epin varsa alırsın gango kökü tue mantarı alcak gücün varsa seninde yöngün olur tabi kullanabilirsen oto potta gerek yaşama gelirsek ay ışıgı açarsan seninde olur önünü kesen yok para var huzur var parasız adam gereksiz adam diyorlar

oto ya koy bisiklete koy yetmedi yaşam bas gerçekten çok güçlüsün. Yöng olayının oyundan kaldırılması gerekiyor yada adam gibi kurulların uygulanması, bu yöng olayının iyice cılkı çıktı.

hesapvaktinin dediği gibi yöng bitince yaşamın içinde geçmeye başlamışsın ve video bitiyor.

emek verip video hazırlamışsın tebrikler.

• normalde yorum yapmazdım madem eleştiriye açıksın kuledeki savaştan video bekliyordum açıkcası bu video çok saçma olmuş orda 2 3 tanesi vurduğun çarlar farmlık çarlar hade savaştılar kestin tmm ama yardımcı şamanları video katmak nedir ya muratçım :thumbsup: :thumbsup:videomu çıkartamadın ne oldu anlamadım tbrk edicektimde sonradan karar aldım elinden çok ağzın çalıştığı için tbrk etmiyorum iyi savaşlar :thumbsup:

• Tebrigin için teşekkürler öncelikle herkeze verebilcegim bi cevabım var yöng sadece banamı var oyunda sadece banamı özel sende kullan oto avada yöng koyuyorum epin varsa alırsın gango kökü tue mantarı alcak gücün varsa seninde yöngün olur tabi kullanabilirsen oto potta gerek yaşama gelirsek ay ışıgı açarsan seninde olur önünü kesen yok para var huzur var parasız adam gereksiz adam diyorlar

Bu dediklerini sence alamayacak bir kişimiyim :) Ben oto ava konulan yongten bahsetmıyorumki sikil barlarına konulan 3 yöngün aynı anda nasıl basmayı başardığından bahsediyorum evet haklısın bu durum bir tek sende değil bir çok kişide mevcut bu yüzden yöng bu oyundan kalkarsa carlarınıza bile girmezsiniz diyorum

Ayrıca kendi videonda da mevcut senin gibi karakterleri kesmek için benim yaşama ihtiyacım yok ama senin gibi karakterlerin beni kesmesi için yaşama ihtiyacı var örneği kendi videoda mevcut

Hadi kolay gelsin savaşlarda görüşmek üzere :)

Öyle insanlar tanıdım ki ne söyledikleri yalanlar biter nede söyledikleri yalanlar vicdanını rahatsız eder..

• tebrikler murat gayet güzel video olmuş herzaman olduğu gibi konuyu baltalamaya gelen 2 3 tane sabit adam vardır onlarda hiç gecikmeden gelmişler zaten düşman her yerde düşmanlığını yapar gerkeli cevabı vermişsin videoda :)

• tebrikler murat gayet güzel video olmuş herzaman olduğu gibi konuyu baltalamaya gelen 2 3 tane sabit adam vardır onlarda hiç gecikmeden gelmişler zaten düşman her yerde düşmanlığını yapar gerkeli cevabı vermişsin videoda :)

Kim ne ekerse onu biçer saolasın fatih

Tebrikler hareketli bir çalışma olmuş eline emeğine sağlık.

saolasın kardeşim ellerine düşünceleri saglık

Tebrikler gretel

Saol varol abi

Tebrik ederim baya iyi yankılar olmuş emeğine sağlık :thumbup:

teşekkür ederim oo yankılananlar da zamanı geldiginde video atar ona göre yorum yaparız