#Anadolu, Kan Ritüelindeki Efsane Kerpeten Farm Charımı ws’ye Hazırlıyorum.

• Merhaba Arkadaşlar, 5 Yıl Önce Gece Gündüz Savaşan Biri Olarak Bıraktığım Metin2'ye Gece Gündüz Farm Yapan Biri Olarak Başladım Çokta Keyif Aldım, İtem ve Simyalarımı Tamamen Farm İçin Hazırladım. Bundan Sonra Farm charımı Nasıl Ws ye Hazırladığımı Hep Birlikte İzlyeceğiz Videonun Devamı Kısa Süre Sonra Yayında Keyifli Seyirler.

• Güzel video olmuş montajlarınız da hoşuma gitti lakin şunu söylemeden geçmeyeyim o demirci kullandığınız karakter kolye-bilezikleri vs parşomenle de çok rahat geçmekte epiniz boldur kullanırsınız orasını bilemem laf söylemek bana da düşmez ama siz kullanırken benim içim acıdı bir sonraki videoyu bekliyorum. :thumbsup:

odm9y2.png

• Güzel video olmuş montajlarınız da hoşuma gitti lakin şunu söylemeden geçmeyeyim o demirci kullandığınız karakter kolye-bilezikleri vs parşomenle de çok rahat geçmekte epiniz boldur kullanırsınız orasını bilemem laf söylemek bana da düşmez ama siz kullanırken benim içim acıdı bir sonraki videoyu bekliyorum. :thumbsup:

Teşekkür ederim. Estafurllah tabikide bu gibi durumlarda tavsiye önemli mutlaka denicem :thumbup: