Nyxie Dandanakan Savaşları

• Savaşlardan aldığım kısa görüntüleri sizlerle paylaşmak istedim..

Keyifli seyirler..

ob9gtA.png

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kelebeklerle tanışmak istiyorsam, bir iki tırtıla katlanmayı öğrenmek zorundayım.

Nyxie Ok Resitali :pump:

• Tebrik ederim hayatım çok güzel görüntüler almışsın, müzik seçimin zaten tartışılmaz. Eksiklerimiz tamamlandıktan sonra birlikte yan yana savaşırken gelsin bu görüntülerin devamı <3

obwFix.png

• Tebrik ederim hayatım çok güzel görüntüler almışsın, müzik seçimin zaten tartışılmaz. Eksiklerimiz tamamlandıktan sonra birlikte yan yana savaşırken gelsin bu görüntülerin devamı <3

Teşekkür ederim hayatımm :saint: Seninle yan yana olduktan sonra her şeyi başarırız.. <3

Tebrik ederim merve kısa va öz olmuş başarılarınız daim olsun :)

Teşekkür ederim Harun :pump: Birlikte olsun kardeşim..

Tebrik ederim iddialı çarlardan güzel damageler almışsınız. Başarınız daim olsun.

Teşekkür ederim güzel görüşleriniz için.. Sizlerinde başarıları daim olsun. :saint:

ob9gtA.png

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kelebeklerle tanışmak istiyorsam, bir iki tırtıla katlanmayı öğrenmek zorundayım.

• Tebrikler PreMsesim, ellerine sağlık! :*

Güzel vuruşlar, ayrıca ASLAN ayrıntısını her açıdan beğendim.:pump::monster:

SIRADISI hareketler bunlar, devamı gelsin....:thumbup::chinese:

Samet'le başarılarınız birliğiniz, bizim de kardeşliğimiz daim olsun bebeğim..<3

"Hiç kimseye kin tutmam; ama yapılanı unutacak kadar da iyi biri değilim."

'Taklitler, ASILLARINI yaşatır!'

LIONESS

:arrow:

• Tebrik ederim spaceler fena başarılarım daim olsun.:)

Teşekkür ederim. Sizlerinde daim olsun.. :saint:

Tebrikler PreMsesim, ellerine sağlık! :*

Güzel vuruşlar, ayrıca ASLAN ayrıntısını her açıdan beğendim.:pump::monster:

SIRADISI hareketler bunlar, devamı gelsin....:thumbup::chinese:

Samet'le başarılarınız birliğiniz, bizim de kardeşliğimiz daim olsun bebeğim..<3

Teşekkür ederim balımm.. Ayrıntıların hastasıyız.. Birliğimiz , beraberliğimiz daim olsun bebeğim <3:love:

ob9gtA.png

• ee neymiş boş konuşmuyormuşuz dimi :D bu vakte kadar bile boşuna bekledin :D Tebrik ederim merve efsanevi mükemmeller ile daha iyisi olamazdı 8):thumbup:

Teşekkür ederim Batuu.. Emek ile anca bu kadar :pump: Devamı da sen gelince artık :chinese:

Tebrik ederim eline emeğine sağlık çok güzel görüntüler elde etmişsin devamını merak ediyorum doğrusu oyun eşinizle başarılarınız daim olsun :)

Güzel düşünceleriniz için teşekkür ederim.. Sizlerinde birlikteliği daim olsun :saint:

Oldukca etkili hasarlar tebrikler

Teşekkür ederim.. :chinese:

Bu fragman olursa gerisini düşünemiyorum tebrikler :thumbsup:

Teşekkür ederim.. :saint:  

ob9gtA.png

• Çokta güzel olmuş. Ellerinize sağlık. Başarılar

Teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için.. :saint:

Rakamlar oldukça iyi

Birliğiniz daim olsun

İyi eğlenceler

W.S

Teşekkür ederim.. Sizlerinde eğlencesi daim olsun :saint:

Tebrik ederim zirvenin şamanları birbirleriyle yarışmışlar elinize sağlık :D

Teşekkür ederim.. :saint:

ob9gtA.png

• Demeki karşının savı çok güçlü değilmiş, meğer diğer çarlardan kaçarken deri çizmeler çıkarılmış, atak kasklar atak kolyelere geçilmiş hahaha.:thumbsup: Resmen katliam izledim, vahşet gördü bu gözler. Canımıniçi onca zaman çık savaş dedik çıkmadın porsche'n var üstünü örtüyorsun resmen. :dead: 10k spaceler falaaanlaaaar filaaanlaaar, üstelik şamanla da değil okla 10k space. Ne desem bilemedim, ben susayım video konuşsun. :doofy:

Başarınız daim olsun güzel bebeğim benim. <3<3

• Kısa ve öz bir video olmuş fıstığımm görünen köy klavuz istemez video her açıdan çok güzeldi.

Başarılarınız ve birlikteliğiniz daim olsun..:love:

AFAYS.png

"Yanıbaşımda filizlenen her ihaneti ben sulamışım."

• Demeki karşının savı çok güçlü değilmiş, meğer diğer çarlardan kaçarken deri çizmeler çıkarılmış, atak kasklar atak kolyelere geçilmiş hahaha.:thumbsup: Resmen katliam izledim, vahşet gördü bu gözler. Canımıniçi onca zaman çık savaş dedik çıkmadın porsche'n var üstünü örtüyorsun resmen. :dead: 10k spaceler falaaanlaaaar filaaanlaaar, üstelik şamanla da değil okla 10k space. Ne desem bilemedim, ben susayım video konuşsun. :doofy:

Başarınız daim olsun güzel bebeğim benim. <3<3

Teşekkür ederim meleğimm :saint:

Herhangi bir iddiamız yoktu lakin iddası olanları da gördük diyelim.. :beer: Birlikte daim olsun balımm <3

Kısa ve öz bir video olmuş fıstığımm görünen köy klavuz istemez video her açıdan çok güzeldi.

Başarılarınız ve birlikteliğiniz daim olsun..:love:

Teşekkür ederim güzellikkk :saint: Sizinde daim olsun <3

ob9gtA.png