Yerli ve Milli TanK=DarK

• Herkese Selamlar Keyifli Forumlar.Simyalarımı Tamamladıktan Sonra ve Uzun Bir Aradan Hasretin Ardından İlk Video ile Karşınızdayım.

İlk Videom Biraz Uzun Oldu ve Savunma Üzerine Odaklı Oldu.Ama Keyifle ve Sıkılmadan İzleyeceğinizden Eminim.

Elimde Baya Bir Video Olduğu İçin ve Biriktiği İçin Devamı da Part 2 Part3 de Gelecektir Mutlaka.

Part 2 ve Part 3 Çok Daha Güzel Olacağından Sabırsızlıkla Bekleyebilirsiniz..:)

Öncelikle Tabiki Bazı Söylemek İstediklerim Bahsetmek İstediğim Konular Var. Dandanakan Savaşlarında DarKKRoM Karekterininden Video Alamamayı Hazmedemeyip Oyunun Türlü Türlü Hilelerine Başvuran,Üzerine %100 ün Üzerinde Yansıtma Alıp Yansıtma Bugu Yapan Arkadaşlara Selam Olsun.

Bu Video Onlara Cevap Niteliğinde Olsun..

Neyse Lafı Daha Fazla Uzatmadan Video'ya Geçelim İstiyorum.

Herkese İyi Seyirler Keyifli Forumlar Diliyorum..

DarKKRoM Online...

Eo9Cfv.png

• Tebrik ederim kardeşim çarına yakışır bir video daha hazırlamışsın

Öyle insanlar tanıdım ki ne söyledikleri yalanlar biter nede söyledikleri yalanlar vicdanını rahatsız eder..

• Mahmut Tebrik Ediyorum Kardeşim Süper Savunma Bi Zihinselde En Sevdiğim Özellik Tanklamak Ellerine Kollarına Sağlık Başarıların Daim Olsun:thumbsup:

fdsPw9.gif
    Sizin Zirveniz Benim Mola Verdiğim Yer...

• Mahmut Metin2 tarihinin en uzun savaş videosu sanırım:) Eline sağlık güzel bir video olmuş. Tebrik ederim.

23gCRX.gif
    Zirvesine göz diktiğiniz dağların hükümdarıyım.

• Açıkcası vasat bir video olmuş gelmeden önce asıcam kesicem atarları yapıp ortada yaptığın atar kadar bi icraat görmedim. baktın ben vuramıyorum bari tanklıyım başlığı altında video atıyım demişim tank ın bile olmamış afilliden hasar yerim korkusuna kılıç dizip pençeni açık bırakıp mat mitsi simyalı atakta olmayan lycanlardan 4.5k ya kadar space yedin gerçi hoş afilliye dizdiğin savunmaya rağmen 2.6kya kadar space yemişin bi kask, küpe, kolye değiştirmesiyle o hasarı +4.5k ya çıkaracağı aşikar. azınlığın efsanevi simyalı olan kırmızı bayrakta dahi hasar alamamışsın. herkes mitsi dizdiği zaman anadoluda ki gibi köyde savaş çıktığı an zırhsız , silahsız gezeceğin şimdiden görünüyor.

• Vay vay vay mahmutum kardeşim benim onca zaman emek verip (başkaları gibi illegal olmayan yollardan değilde) her bir simyanı kendin basıp kendin efsunlarını getirip sonunda karakterin bomba şekilde hazır oldu konunda ağlayan bazı yeni yetmeler görüyorum aldırış etme abisini az kovalamadım şamanıyla beraber kaçarlardı sürekli korkudan bulunduğu svden çıkamayıp hasetlikle imrenmesi ve bulunduğu svde farm karakterleriyle savaşmasından ötürü sanırım ne dediğini bilmiyor mazur gör hasar almak için çırpınmışlar ama becerememişler tebrik ederim kardeşim başarılarımız daim olsun.

• Tebrik ederim kardeşim çarına yakışır bir video daha hazırlamışsın

Teşekkür Ederim Muhammet.Beğenmene Sevindim Sağolasın.

Acı Olan Tarafı da Ne Biliyormusun?

Daha 30 luk Beceri Savunma Kemiğim Bile Yok.

30 Luk Beceri Kemiğini Hiç Çıkarmayan Karekterler Bir de Ben 30 Luk Beceri Kemiğini Taksam Sonuçları Ne Olur Düşünsünler.

Teşekkürler..

Tebrik ederim mahmut çok başarılı. Tartışmasız en iyi zihinsellerdensin, Başarılarının kat ve kat devamını dilerim..8)

Teşekkür Ederim Yaşar.

Güzel Yorumun İçin Saol Beğenmene Sevindim.

Yeri Geldiği Zaman Savunma Yeri Geldiği Zaman Atak Oynuyoruz.

Keyfini Alıyorsak Ki Oldukça Fazla Keyif Alıyorum Ne Mutlu Bize.:)

her zaman ki gibi gayet güzel bir video olmuş. başarilar dilerim

Çok Teşekkür Ederim Sağolun Varolun.

Cari ortaya alıp yaşam basmisin seyir zevki hiç yok olmamış.

Sen Bu Engin Oyun Bilgilerini Kırmzıı Bayrak Arkadaşlarına Aktar.

Çünkü Dinlemiyoruz Seni.:)

Gölge Etmeden Çekilebilirsin .

Eo9Cfv.png

• Cari ortaya alıp yaşam basmisin seyir zevki hiç yok olmamış.

sen öncelikle kuzenin le birlikte bir çar dizmeyi becer :) Günhan da attığın video belli 55 lvl karkekterler bile seyir zevki belli. Bide göz doktoruna görün bir ara çünki yaşam bile kullanmıyor düzgün. Ve sizin çarının bu ligde oynamaya cesaret bile edemez. O yüzden bu sv de ki savaşlara yorum atman dahi ne haddine :) Sen sv ne bak orada oyna en iyisin yorum atma.

Mahmut karekterinin kalitesini ortaya koymuşun. Tüm rakipler neden sana yöneldiğini daha iyi anlıyoruz. Kesemeyince sana canlı piyon yollamışlar :) başarın daim olsun çok güzel karekter geliştirmişin. bence tr de ki en güzel zihinselerden ilk 3 e girersin.

• Tebrikler kardeşim, taş gibi char yaptın.

Daha iyilerini de yapacağını ben zaten çok iyi biliyorum ;)

ESDn2U.png

"Beni olağanüstü bir kişi olarak yorumlamayınız. Doğuşumdaki tek olağanüstülük TÜRK olarak dünyaya gelmemdir."

Mustafa Kemal ATATÜRK