Güncelleme 19.6 - Ejderha Kralı'nın Büyüsü Altında

• abi/abla pot parası verir misin diyenlerin oranı % 100 artar :)

Ama aslında cok mantıklı bir öneri olabilir.

EWEUUH.png

• bence normalde olması gereken ve geç kalınmış bir durumda oyuna giren yangı hesaplarsak bide.

onu geçtim karakter oto avda dedim 1 kral yakalayım 3 rakamındayım daha pat pencere kapndı aşağıdan gelip in sesi etkinlik bitti dedi ama kral kartı düşmeye etkinlik bölümünde var olmaya devam ediyor.

ben pek etkinlik kovalayan biri değilim de cahilliğimi mazur görün karakter hareket halinde olduğu için mi böyle bir saçmalık oldu

• oyuna girerken donuyor map değişirken donuyor aniden oyun kapanıyor ticaret camı ile eşya bakarken atıyor başka aklına gelen varsa eklesin oyunda sorun yok sıkıntı bizim pc de sanırım bu kadar şikayet var ama değişen bir şey yok . :grumble:

EUeOQb.png

• vaG4Qp.jpg

Ateş+1

1&8 arası geliypr +1 de şansa kötüsü denk geldi.

şans kötumu canlı yayınları takipledim videoları izledim adamlarda sınırsız o kağıtan var olmasına ragmen %3 ustune cıktıklarını görmedim ne beklıyorsun ki :D

• Okey yada Kralı yakala oynarken eğer o anda Etkinlik Başladı yada Etkinlik Bitti yazısı gelirse oyun kapanıyor Okey yada Kralı yakala setiniz yanıyor,boşa gidiyor yani,bilginize @Adramis

:beer: Dalından Düşen Her Yaprak Rüzgarın Oyuncağıdır....

• Bakımdan sonra halen karakterdeyken oyundan atma sorunu devam etmekte.

Sen dua et karaketerin yerinde :) yeterki atsin :)

EgAv1S.png

ℍ𝕚ç 𝕜𝕚𝕞𝕤𝕖𝕪𝕚 𝕪𝕒ş𝕒𝕕ı𝕜𝕝𝕒𝕣ı 𝕚ç𝕚𝕟 𝕜ı𝕟𝕒𝕞𝕒 𝕚𝕕𝕕𝕒𝕟 𝕚𝕞𝕥𝕚𝕙𝕒𝕟ı𝕟 𝕘ü𝕝𝕕ü𝕜𝕝𝕖𝕣𝕚𝕟 𝕘ö𝕫𝕪𝕒şı𝕟 𝕠𝕝𝕦𝕣 :(

• Şimdi getirdiler bi lonca bagıs mevzusu bagısa basınca orta buyuk kucuk falan cıkıyor kesın ıkısını bır arada yapamadılar habersız bakımla beraber duyur kı exp bagısı kalktı etkınlık zamanları oyuncu sayına bır bak tum yukseklerın bı etkınlık carı var ılla mıllete eple yuzuk aldıracaksın carı level almasın dıye oyun acıldıgından berı var olan loncaya exp bagıslama olayını yok onur madalyasıydı oydu buydu yuzunden kaldır sıze helal olsun ya

• Hileci etp satmasın diyerek etp ticareti kaldırıldı hileci antika satıyor

Tüm oyuncuları yan karakterleri ile etp kasmaya zorunluluğu getirildi olan düşük lv oyuncunun etp kasarak kazanç elde etmesine oldu .

Lonca bağışı için 30 lv şartı kararı alınmış her oyuncunun 1. köyde metin kesecek düşük lv bir yan karakteri zaten var loncaya exp bağışlayamaz ise ya karakteri 30 lv ye kasacak yada sırlar yüzüğü alacak tek bir karakter için.

Herkes yan karakterini 30 lv kasar

Hilecide alır sırlar yüzüğünü karakterine bomboş kalan 1. köyüde hilecilere tamamen teslim etmiş oluruz.

Hayırlı olsun yeni uygulama ne diyelim başka.

• biz ne kadar bazi konuları dile getirsek de bizi takan yok güncelleme de gelir bakim da yarin bigun oyuncu kalmadiginda kendi kendine oyun oynarlar artik. Ay Olacak neredeyse daha bir soruma Tickette cevap veremeyen bi yonetim var ve sürekli kacamak cevap verip konuyu kapatanlarda.

CsP02S.png

“Doğayla savaş halindeyiz. Eğer kazanırsak, kaybedeceğiz.”
    -Hubert Reeves

• Bu lonca 30 lvl bağış sartı sadece lonca lvl 21 bagısları ıcın gecerlı . -20 loncalar eskisi gibi