Luthenia Dandanakan Savaşları Space Bölüm 2

• <3Selamlar tekrar. <3

Bir önceki savaşların devamını bir araya getirdim.

Diğer videoda mevcut olduğu için silahları tekrar eklemedim, şaman savaşçı ninja kullanıyorum kyanitte.

(Merak edenler bir önceki videodan efsunlarından taşlarına kontrol edebilir, videoları aynı gün aldım çünkü.)

Elimden geldiğince farklı kişileri de ekledim aynısının tekrarı olmaması için, birbirini çok tekrar eden damage ve kişileri de çıkardım sıkıcı olmaması adına.

Keyifli seyirler. 8o

Seviyesini bozmadan, yazmadan savaşan kırmızı ve mavilerin ellerine sağlık. :saint:

• İlk yorumun benden olsun. Şahane video yapmışsın. Herkes space yemiş senden. Savunmanız da atağınız da gayet sağlam. Tebrik ediyorum sizi. Başarınız daim olsun.

ITARTARUS

• İlk yorumun benden olsun. Şahane video yapmışsın. Herkes space yemiş senden. Savunmanız da atağınız da gayet sağlam. Tebrik ediyorum sizi. Başarınız daim olsun.

Çok teşekkür ederim bu güzel yorumun, görüşlerin için. :)

Kırmızı bayrağın şamanları rakip bayrakları oldukça yıpratıyor

Kyanit ile alınan hasarlar oldukça iyi

Eğlenceniz daim ola

W.S

Teşekkür ederim güzel yorumunuz için. :)

Hiç beğenmedim :D

Düz vuruşların güzeldi tebrik ederim Arya. Keyifli savaşlar :beer:

Ahaha biliyordum dislike da senin zaten. :P Çok teşekkürler. :)

Tebrikler vuruşlar gayet güzel ve savunmanızda etkili

Spaceden herkes nasibini almış kolyeli arkadaş her zamanki gibi kaçıp koşuşturuyor 8)

Teşekkür ederim elimden geldiğince eğlenmek adına savaşıp video düzenliyorum. Beğenilmesi mutlu etti. :)

toplu savaşların akibetini artık şamanlar belırlıyor sanırım :) gayet başarılı bir vıdeo tebrık ederım :)

Teşekkürler biraz öyle sanırım. :P

• Müzik seçimlerine bayıldım. Videoyu izlerken istemsizce pot bastım yatmamak için.

Müzikleri beğenmenize çok sevindim, çok severek kullandım ben de. Ahaha merak etmeyin ölecek gibi oluyor ölmüyor kızım. :P

Tebrikler hoş bir video olmuş;)

Teşekkürler. :)

• Eline sağlık canım benim her zamanki gibi gene çok güzel video olmuş her katıldığın savasta farkını belli ettiriyorsun her önüne gelene 4 den 10 a kadar çıkan spaceler atıyorsun ki extra atak kullnamadan taktiri hak ediyorsun <3 <3

Daha nicelerini çekeceksinnn bebem <3

• Tebrik ederim canımın içi, nefis düz vuruşlar, harika müzikler..:pump:8)

Tam bir şölen olmuş, ellerine sağlık.:love:

Mitsili ve full atak halini bekliyorum, inzivaya çekil artık lütfen.:chinese:

Başarıların, Şenol'la birliğin, kardeşliğimiz daim olsun güzelim benim.:*

"Hiç kimseye kin tutmam; ama yapılanı unutacak kadar da iyi biri değilim."

'Taklitler, ASILLARINI yaşatır!'

LIONESS

:arrow:

• Eline sağlık canım benim her zamanki gibi gene çok güzel video olmuş her katıldığın savasta farkını belli ettiriyorsun her önüne gelene 4 den 10 a kadar çıkan spaceler atıyorsun ki extra atak kullnamadan taktiri hak ediyorsun <3 <3

Daha nicelerini çekeceksinnn bebem <3

Çok teşekkür ederim sevgilim. <3 Bundan sonra aynı eskisi gibi beraber nicelerini yapacağız, biraz dinlenme zamanı diyelim. Son zamanlarda çıktığım savaşların bir çoğunda video almadığım için unutanlar olmuştu, ufak hatırlatmalar oldu bu videolar da. :chinese:

Tebrik ederim canımın içi, nefis düz vuruşlar, harika müzikler..:pump:8)

Tam bir şölen olmuş, ellerine sağlık.:love:

Mitsili ve full atak halini bekliyorum, inzivaya çekil artık lütfen.:chinese:

Başarıların, Şenol'la birliğin, kardeşliğimiz daim olsun güzelim benim.:*

Teşekkür ederim Kızıl meleğim benim, sen beğendiysen tamam bu iş. <3 Nasipse öyle de çıkacağım savaşlara, hoş benim ful atak kavramım silaha taş basıp loli ya da bekçi çıkarmak. :chinese: Siz yanımda olun, başarısız olma ihtimalimiz yok zaten.  <3 Kardeşlik meselesine gelince o oyunun çok dışında zaten shhh. :monster:

Tebrikler güzel görüntüler yine etkili ve yıpratıcı spaceler eline sağlık başarılarınız daim ola

Çok teşekkürler güzel yorumunuz için. :)

Eline sağlık kardeşim mükemmel görüntüler yine.

Sanki her video da bir tık daha arttırmışsın çıtayı:thumbup:

Tam cevap atarken ben gelmiş yorum yakaladım düzenleme kısmını. :P Çok teşekkür ederim güzel görüşün için. Şahsen ben de bu videoyu daha çok sevdim. :dead:

• Sayı durumu dengeli olsaydı da ataklı itemlerinle biraz vursaydın canım..Daha neler görürdük kim bilir..

Bir zamanlarda tiye alınan çift irade konusunu önerilere açmaları yakındır senin yüzünden :pump:

Başarılarınız ve birlikteliğiniz daim olsun <3

lFromhell

ob9gtA.png

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kelebeklerle tanışmak istiyorsam, bir iki tırtıla katlanmayı öğrenmek zorundayım.

Nyxie Ok Resitali :pump:

• Eline sağlık keyifli video olmuş.

Teşekkür ederim. :)

Sayı durumu dengeli olsaydı da ataklı itemlerinle biraz vursaydın canım..Daha neler görürdük kim bilir..

Bir zamanlarda tiye alınan çift irade konusunu önerilere açmaları yakındır senin yüzünden :pump:

Başarılarınız ve birlikteliğiniz daim olsun <3

lFromhell

Kuzum benim çok teşekkür ederim. Alışkınım ben sayı eşitsizliği olan savaşlara, ne zaman kalabalıkla toplu savaştı ki kırmızı zaten ahaha. :chinese: Ama hata bende biliyor musun gidip de 80 levele arada artı veren kritikciye damage almıyorum azmış gibi görünüyor, bi dahakine gidip onlara vurucam hahahah. :thumbsup: Sağol kuzum birlik daim olsun başarısı eğlencesi kendi gelir. <3