Boniella Saruhan Savaşları

• Selamlar

Elimde olan görüntüleri sizlerle paylaşmak istedim.

Ben savaşırken keyif aldım umarım sizde izlerken keyif alırsınız.

Desteğini esirgemeyen oyun eşim Bilal'e ve lonca arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Silahlarımda sura taşı yoktur iyi seyirler dilerim. :)

BONİELLA

3O5gZ9.png

• tebrik ederim süper olmus

EgAv1S.png

ℍ𝕚ç 𝕜𝕚𝕞𝕤𝕖𝕪𝕚 𝕪𝕒ş𝕒𝕕ı𝕜𝕝𝕒𝕣ı 𝕚ç𝕚𝕟 𝕜ı𝕟𝕒𝕞𝕒 𝕚𝕕𝕕𝕒𝕟 𝕚𝕞𝕥𝕚𝕙𝕒𝕟ı𝕟 𝕘ü𝕝𝕕ü𝕜𝕝𝕖𝕣𝕚𝕟 𝕘ö𝕫𝕪𝕒şı𝕟 𝕠𝕝𝕦𝕣 :(

• Aleyküm selam nereden başlasam bilemedim :) Eline koluna sağlık kardeşim.Sura taşı olmadan etkili space yiyen lorine hanımdanmı başlasam :)

Yoksa Ayaklı pazar lastword danmı veya 6300 küsür space yiyen gereksiz şamandan mı :) Seyir zevki oldukça üst düzey.Başarılarınız ve birlikteliğiniz daim olsun.

• Tebrik ederim canım çok güzel bir video olmuş uzun uğraşlarının meyvesini tek tek almaya başlıyorsun ilk video'n olmasına ramen şahane kesimler izlettin bize daha'da iyilerinin geleceğinden şüphem yok nice beraber savaşlara <3

3O5gZ9.png

• tebrik ederim süper olmus

Teşekkür ederim

Aleyküm selam nereden başlasam bilemedim :) Eline koluna sağlık kardeşim.Sura taşı olmadan etkili space yiyen lorine hanımdanmı başlasam :)

Yoksa Ayaklı pazar lastword danmı veya 6300 küsür space yiyen gereksiz şamandan mı :) Seyir zevki oldukça üst düzey.Başarılarınız ve birlikteliğiniz daim olsun.

Teşekkür ederim Ramazan güsel yorumun icin seninde başarıların daim olsun kardeşim :)

Tebrik ederim canım çok güzel bir video olmuş uzun uğraşlarının meyvesini tek tek almaya başlıyorsun ilk video'n olmasına ramen şahane kesimler izlettin bize daha'da iyilerinin geleceğinden şüphem yok nice beraber savaşlara <3

Desteğin icin teşekkür ederim Bilal daha nicelerine<3:saint:

3O5gZ9.png

• Tebrik ederim kardeşim kaliteli bir çar oluşturdunuz kısa zamanda ve kendi sınıfına ezici üstünlüğün bariz ortada umarım rakiplerimiz sözlerini tutup karşımıza geçer bizde güya kestiğimiz ezikleri değilde kendilerini kesmeye devam ederiz. Köyden niye çıkmadıkları taşa niye kaçtıkları daha net oturdu kafamda bu video ile :D

Görüntü kalitesi müzikler damageler video ayarı düzenlemesi ilk olmasına rağmen üst seviyede eline sağlık tekrardan. Beraber nice savaşlara :D

• Tebrik ederim. Hasarlarınızda müzik seçimlerinizde oldukça iyi. Emeğinize sağlık..

Başarılarınız ve birlikteliğiniz daim olsun :saint:

Bence videolarının devamı gelsin.. :pump:

ob9gtA.png

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kelebeklerle tanışmak istiyorsam, bir iki tırtıla katlanmayı öğrenmek zorundayım.

Nyxie Ok Resitali :pump:

• Tebrik ederim kardeşim kaliteli bir çar oluşturdunuz kısa zamanda ve kendi sınıfına ezici üstünlüğün bariz ortada umarım rakiplerimiz sözlerini tutup karşımıza geçer bizde güya kestiğimiz ezikleri değilde kendilerini kesmeye devam ederiz. Köyden niye çıkmadıkları taşa niye kaçtıkları daha net oturdu kafamda bu video ile :D

Görüntü kalitesi müzikler damageler video ayarı düzenlemesi ilk olmasına rağmen üst seviyede eline sağlık tekrardan. Beraber nice savaşlara :D

Teşekkür ederim kanki az öğretmenlik yapmadın:chinese: Umarım Saruhan canlanır daha keyifli savaşlar olur.Nice savaşlara kanka biricik arkadaşımla ROSELYN :beer:

Tebrik ederim. Hasarlarınızda müzik seçimlerinizde oldukça iyi. Emeğinize sağlık..

Başarılarınız ve birlikteliğiniz daim olsun :saint:

Bence videolarının devamı gelsin.. :pump:

Güzel yorumun icin teşekkür ederim beğendiyseniz ne mutlu bana :saint: sizinde başarılarınız daim olsun :)

3O5gZ9.png

• Eveeet:love::love::love:, güzeller güzeli arkadaşım tebrik ediyorum videon da savaş sitilin de harika olmuş alınan hasarlar gayet başarılı, müzik ve yavaşlatılan sahneler değişik bir ambiyans olmuş video için verdiğin emek bile yeter:chinese: biliyosun ki fark yaratmayı seviyoruz lonca olarak :beer::saint:

• Tebrik ederim Bonie, eline emeğine sağlık.:thumbup:

Hem beceri, hem space hasarların göz dolduruyor..:pump:

Ne diyoruz, yelpazenin yeri çok ayrı, :chinese:

Eşinizle birliğiniz ve başarılarınız daim olsun.:saint:

"Hiç kimseye kin tutmam; ama yapılanı unutacak kadar da iyi biri değilim."

'Taklitler, ASILLARINI yaşatır!'

LIONESS

:arrow:

• Eveeet:love::love::love:, güzeller güzeli arkadaşım tebrik ediyorum videon da savaş sitilin de harika olmuş alınan hasarlar gayet başarılı, müzik ve yavaşlatılan sahneler değişik bir ambiyans olmuş video için verdiğin emek bile yeter:chinese: biliyosun ki fark yaratmayı seviyoruz lonca olarak :beer::saint:

Loncamızın prensesi:love: Teşekkür ederim güzel düşüncelerin için daha güzellerini senden izliyicez az kaldıııı:saint:

Tebrik ederim Bonie, eline emeğine sağlık.:thumbup:

Hem beceri, hem space hasarların göz dolduruyor..:pump:

Ne diyoruz, yelpazenin yeri çok ayrı, :chinese:

Eşinizle birliğiniz ve başarılarınız daim olsun.:saint:

Teşekkür ederim:)evet yelpazeyle savaşmaktan daha keyif alıyorum beğendiyseniz ne mutlu bana sizinde başarılarınız daim olsun :)

Tebrik ederim guzel karakter gelistirmissiniz devami gelmeli elinize saglik :)

Teşekkür ederim güsel düşüncen için:saint:

3O5gZ9.png

• Atak olarak fena sayılmazsınız

Savunmanız oturana kadar nemerede büyü bozma ve berserker ikilisini tercih etmelisiniz

Müzik seçimlerinizi ayrı beğendim

Birliğiniz daim olsun

W.S

• Teşekkür ederim tavsiyenizi dikkate alıcam

3O5gZ9.png

• Harika hasarlar özellikle de bu zamanda beceri hasarlarını kullanıp böyle bi video hazırlamak herkesin harcı değil başarı daim olsun konseyli dostlara selamlar sevgiler...

• Tebrik ederim kanka beceri savunma kemiğiyle space vuruşların üst düzeydi onun yerine Hilal madalya vs. olsa daha farklı damageler görürdük eline sağlık Bilal kardeşimle başarılarınız ve birlikteliğiniz daim olsun :)

Teşekkür ederim kanka güzel yorumun icin seninde başarıların daim olsun :beer:

Harika hasarlar özellikle de bu zamanda beceri hasarlarını kullanıp böyle bi video hazırlamak herkesin harcı değil başarı daim olsun konseyli dostlara selamlar sevgiler...

As teşekkür ederim güsel yorumunuz icin sizinde başarılarınız daim olsun :)

3O5gZ9.png