Silahlarınızı Kapın

• detaylı acıklanması lazım daha veya 1 haftalına normal sunuculara gelmesi lazım eventin

ekstra event takvimi ne zaman acıklanacak event olmadıkdan sonra yine gelişemeyiz 2 aylık swde

son olarak frosyt göre 2-3 kat daha fazla oyuncu olacak cunkusu frosty başlamayanlar pişmandı :)

ve frosty gibi görev ve lvl zorunlulugu varmı Adramis

• benim ve cogu kisinin merak ettigi tek birsey var coklu hesap yapip pvp maplerin kuytu kösesine götürüp kendi carini 100000000000000000000...................................... kere kesip siralama kasmaya calisacak uyaniklara karsi ne gibi önlemler alinde veya önlem alindimiki hic bu konu hakkinda bir detay göremedim umarim DeRiNDaRBe bu detayi atlamamissinizdir

• Bu geçici pvp sunucusu frosty gibi değilde sadece eğlenceye yönelik ve frosty gibi iyi kazandıracak farm sunucusuna benzemiyor konudan edindiğim ilk izlenimlerim öyle. Umarım sıkıntısız eğlenceli zamanlar geçiririz 70 gün boyunca...

odSiOo.png

• Halihazırdaki karakterlerimizle mi geçeceğiz yoksa sıfırdan karakter mi geliştireceğiz ? Bunu bilmeden yorum yapmak zor.Her şekilde silahlarla birlikte cüzdanlarımızı da kapsak iyi olur.:P

• Çok cevapsız soru kalmış gene, sıfırdan mı geliştirilecek yoksa olanları mı taşıyacağız ben de merak ettim.

Bir de yazacak alan olmadığı için buraya yazıyorum mazur görün; lonca bağışına 1 level sınırı ve 24 saat getirildi, peki bu gelmeden önce bu haritayı açan loncalar ilk günün karı olarak mı sayacak yoksa lonca deneyimleri düşürülüp herkesle eşit olmaları sağlanacak mı acaba? DeRiNDaRBe  

• Frosty gıbı degıl sanırım cunku onda ılk acıklama +75 50gorev yapanlar ıstenılen servera taşınabılcek dendı

Bu sanırım 2 ay sonra tamamen sılıncek eglencesıne server ve sadece sıralama odullerı verılcek normal serverda kullanabılcegınız

• bezdik zaten sıfırdan çar kasmaya iyice alıştılar

burayada yazıyorum bu sw yoğun talep nedeniyle açık tutma kararı aldık yeni sunucu hayırlı olsun.

• zaten bu tapınak belgesi geçen haftalardaki güncellemelerde satıcıya eklenmişti yai her sunucudan buraya girilecek mi ayrıca yeni sunucu derken burda sıfır dan mı başlanacak eğer öyleyse ne zaman item dizip pvp sunucusu olacak ki yani zanlımca karakterlerimizi ya kopyalaıycaz yada transfer edicez kapanısta ödülleri alacagıız

:rocketlauncher:

• 70 günde pvp hesap dizilemeyeceğine göre demekki çar taşınacaktır benim fikrim ama şimdi aklımda deli sorular var. 0 dan başlasak ve sv bitince silinecekse anlamı ne Efsun atmaya bile değmez kimse gitmez.

• Şimdi sıfırdan hesap kasılıcagını sanmıyorum. Çünkü server geçici.

Frosty gibi mi olucak desem önceden bilgilendirme yapılıyordu yapılmadı.

Acaba orjinal kullandıgımız hesaplarımızın idsinden kayıt olup savaşmak için 120 karakter verilip hazır şekilde gamex fuarında ki gibi mi olacak? Orjinal hesap id girdigimiz içinse kazanana kolay böylelikle ödülde verilebilecek.

Acaba böyle düşündügüm gibi mi olucak merak ediyorum.

EWEUUH.png

• nasıl olacak hiç bir açıklama yok düz +9 item yaparak mı savaşçaz çok az kişi efsun vs kullanır kimse uğraşmaz bile direk 120 lwl karakterlerle adil eşit bir savaş sunucusu olursa gayet güzel olur hem hak eden kazanmış olur o sıralamaları :stick: :S:/