Ürün Müdürümüzden PvP sunucu hakkında yeni haberler

 • Sevgili Topluluk,


  Öncelikle, PvP-Sunucu geri bildirimleriniz için teşekkür etmek istiyorum! Şimdiye kadar, sıralama ödülleriyle ilgili çok fazla konuşuldu ama bazıları, özellikle sunucu kapandığında karakter transferi de yapılamayacağı için; sıralamada olamayacaksak oynamaya değer mi diyor düşünmeye başladı. Bu yüzden, şu ana kadar fazla dikkat çekmeyen gizemli Kaplan Paralarına biraz daha ışık tutmak istiyoruz.


  Kaplan Parası, Ejderha Parası ve Ejderha Markasına ek olarak 3. para birimidir. Kaplan Parası dükkanı, nadir ve eşsiz değerlerdeki çok çeşitli eşya teklifleri içerecektir. Ve en iyi tarafı, bu eşyaları almak için herhangi Ejderha Parası ödemeyecek olmanız! PvP-Sunucumuzda kazanacağınız her 100 sıralama puanı size 10 Kaplan Parası kazandıracak ve bu paraları hesabınızdaki herhangi sunucudaki başka karakterinize eşya almak için kullanabileceksiniz.

  İşte sizin için marketimizde neler olacağına dair kısa bir önizleme:

  • 30 günlük Manni'nin de içinde olduğu birçok binek
  • Çok sayıda 30 günlük evcil hayvan
  • Yavrucuk Sandıkları
  • 30 günlük kostümler
  • Efsun Nesnesi ve Arttırma Kağıdı
  • Hızlandırıcı
  • Güçlü Ekleme
  • ve çok daha fazla özel eşya

  Nesne Markette yer alacak tüm bu teklifleri 3 Aralık'tan itibaren görebileceksiniz. İşte Nesne Markete gelecek olan Kaplan Parası bölümünden bir görüntü. Fiyatlar henüz netleşmediği için gizledik.


  announcement_metin2_de_7964ceaf0b56e620be493fce4bf15f25.jpg  Sadece bu da değil, PvP yaparak eğlenirken Kaplan paraları kazanacağınız gibi, yeni savaş alanını deneyebilecek ve hesabınız için de %80 canavarlara karşı hasar bonusu da kazanabileceksiniz. Bu bonustan hesabınızda olan herhangi sunucudaki tüm karakterleriniz faydalanabilecek. Bu bonusla hazır Metin taşı sayılarını da arttırmışken ekstra etkili şekilde farm yapabileceksiniz. PvP sunucuda geçireceğiniz 1 saat size asıl sunucunuzda yapacağınız farm için kayıp gibi görünmesin çünkü kazandığınız bonusla ana sunucunuzda çok daha hızlı farm yapabilir, karakter geliştirebilirsiniz.


  Gördüğünüz gibi, herkes için birşeylerimiz var: Sıkı oyuncular için sıralama ödülleri, normal oyuncular için alt basamak ödüller ve her oyuncu için Kaplan paraları!

  Evet ! geçen yıl etkinlik sunucusunda olduğu gibi "ana karakterinizin" olduğu sunucuya karakter taşıyamayacaksınız ancak ana karakteriniz için birçok havalı eşya elde edebileceksiniz! Premium eşyaları bile herhangi para ödemeden sadece PvP yaparak elde edebileceksiniz!


  Umuyoruz, Mevsim Sunucumuzda gerçekten çok eğlenirsiniz! Savaş meydanında görüşürüz ;)


  Dennis

  Metin2 Ürün Müdürü