Simya set bonusları hakkında

• Arkadaşlar efsanevi simya ile mitsi simya karışık olduğunda bonus vermiyor.Bence bu saçma birşey.Mitsi ve efsanevi karısık oldugunda aynı efsanevi set bonusu verse bile razıyız.Çoğu oyuncunun şikayetinde denk geldiğim için konu açmak istedim açıkcası.Örneğin adamda kusursuz yeşim var ama yakutu mitsi takmak istese takamıyor bonusu yüzünden ee efsanevi simya basanda kalmadı sv lerde, çarlar simya yüzünden vazgeçilir hale gelerek oyunsonuna doğru gidiyor.Benim önerim belirttiğim gibi simya set bonusunu karışık olsa dahi vermelidir.Eğer simyada eksik varsa örneğin oniks hiç yok mesela ozaman o bonusu vermesin kabul sesimiz çıkamaz ama efsanevi ve mitsi karısık olduğunda versinki en azından oyuncular efsaneviyede simya deneyebilsin.

• Adramis

Approved the thread.
  • Desteklemiyorum. Evet, büyük bir kesim tarafından istenmediği halde mitsi simyalar geldikten sonra efsaneviler kısmen çöp oldu denebilir ancak adı üzerinde 'set bonusu' kostümlerde olduğu gibi düşünebilirsin.

oMVp8v.png

• açıkcası simyayla kostüm bonusları arasında dağlar kadar fark var ve kostüm kalıcı bişey değil, simya sende hep olacak bişey.farklı düşünebilirsin ama saygı duyarım

• Evet, fark var ancak kesiştiği nokta şurada:

Bazen nesne markete set bonuslu kostümler gelir. Set bonusunu elde edebilmek için ya kostüm ve başlığı alman istenir ya da kostüm, başlık ve peti. Sen nasıl azrail kostümü ve balkabağı maskesini aldığında set bonusu elde edemiyorsan aynı şekilde farklı simyaları kullanarak bonus elde edemezsin ve edememelisin de. Ha gelse işime gelir en ucuz kostümü alırım ya da gider karma simya seti yaparım ama dediğim gibi adı üzerinde set..

oMVp8v.png

• Güzel bir öneri katılıyorum. Fakat şöyle bir durum var ender den itibaren set bonusu alabiliyorsunuz. Efsanevi dizen biri anca efsanevi ya da mitsi takarsa set bonusu alabilmeli. Aksi halde set bonusu almak için herkes eksiklerini ender veya antika ile doldurur. Diyelim bir kişi komple ender dizdi ama grenası efsanevi bu arkadaş da set bonusu alabilmeli ama endere göre. Yani set bonusunu çoğunluk simyasının tipi belirlemeli ( antika düzeyinde set bonusu efsanevi düzeyinde set bonusu...) kısacası sistem aşağı değil yukarı doğru çalışmalı düşükten takılı simayaları set bonusu kabul etmemeli.

• v destekliyorum , mantıklı, oyun yapıcı olmalı, hakkı teslim etmeli , şu anki hali hakkımızı teslim etmıyo (karısık sımya takanların hakkını)

Arkadaşlar efsanevi simya ile mitsi simya karışık olduğunda bonus vermiyor.Bence bu saçma birşey.Mitsi ve efsanevi karısık oldugunda aynı efsanevi set bonusu verse bile razıyız.Çoğu oyuncunun şikayetinde denk geldiğim için konu açmak istedim açıkcası.Örneğin adamda kusursuz yeşim var ama yakutu mitsi takmak istese takamıyor bonusu yüzünden ee efsanevi simya basanda kalmadı sv lerde, çarlar simya yüzünden vazgeçilir hale gelerek oyunsonuna doğru gidiyor.Benim önerim belirttiğim gibi simya set bonusunu karışık olsa dahi vermelidir.Eğer simyada eksik varsa örneğin oniks hiç yok mesela ozaman o bonusu vermesin kabul sesimiz çıkamaz ama efsanevi ve mitsi karısık olduğunda versinki en azından oyuncular efsaneviyede simya deneyebilsin.

• Desteklemiyorum.Sınıf farkı var arada.Bu sefer Efsanevi veya Mitsi Yakut takıp diğerlerini işlenmemiş veya diğer sınıflarda takıp set bonusu isteyenler çıkar meydana.Sonuçta sınıf farkı var.

• Desteklemiyorum.Sınıf farkı var arada.Bu sefer Efsanevi veya Mitsi Yakut takıp diğerlerini işlenmemiş veya diğer sınıflarda takıp set bonusu isteyenler çıkar meydana.Sonuçta sınıf farkı var.

bonus oranı sınıf farkına gore ayarlanır ?

• adı set bonusu zaten efsanevi seti dizersen efsanevi set bonusu mitsi seti dizersen mitsi set bonusu mantıken ortaya karışık olunca set olmuş olmuyor malesef

• kardeşim senin yaptığın şey şu oyun mitsi simya getirmiş hala efsanevide kullansam olur mu renkli televizyon gelmiş siyah beyaz kullansam olur mu hala der gibi bişey :D

Zorluklara göğüs gerebildiğin kadar güçlüsün.

• Lelouch haklı 😂sene olmuş 2020sen hala EFSANEVİ simya derdindesin mitsi set dizmek de ne var 1haftalik emekle çok rahat dizersin günlük meley hidra jotun gir 7gun bak 8 deil 7 gün boyunca görebildiğiniz kadar carla artık loncan destek çıksın sen al sandıkları 16kisi girseniz 12tanesi senin miss 3karakter kesse meleyde yeter 2car bile olsa yeter

xMrSpy