Sesimizi Duyan Var Mı?

• Binlerce kişi ve tek bir soru. Ne olacak bu Destan'ın hali?

Oyunda ticaret bitmiş durumda. İtemler kelepir fiyatının bile altında satılmaya başlandı. İçler acısı.

Server ile kimse ilgilenmiyor. Köy meydanında bağıran botlar neredeyse 10gündür banlanmıyor ve hala bağırıyorlar.
    Kendi adıma neredeyse 1 ayı aşkın süredir aynı pazarı hergün kuruyorum ve hala birkaç şey dışında satış yapabildiğim bir şey yok. Ticaret dönmüyor.

Hali hazırda bir Turkey sunucusu varken yeni bir Turkey sunucusu daha açılması hiç iyi olmadı Destan oyuncuları için. +Bir kaç server daha açıldı üstüne.

Yani bilmiyorum bu saatten sonra işin ucu nereye varacak herkes merak ediyor. Birkaç kişi dışında meley-hidra ve zodyak yapan yok oyunda. Yeni boss ve haritalara daha adım bile atılmadı.

En azından oto av bari gelse bi nevi varolan oyuncular için bir rahatlama gösterilebilir.

Günde 1 etkinlik sayısıda kesinlikle yetmiyor. Oyunda oyuncuyu çeken bir şey kalmadı. Günde 2 etkinlik bari olsa yani.

Sesimizi uzun zamandır duyurmaya çalışıyoruz fakat hiçbir adım atılmadığını görüyoruz. Bu serveri oynayan oyuncular olarak ufak bir açıklama dahi yapılsa hakediyoruz yani bunu lütfen.

DeRiNDaRBe   Mitoz   [SGA]Alwuhush

#RIPChesterBennington

• Malesef çöp bir server Oyun yöneticilerinin artık tek derdi nasıl daha çok para kazanabilirim olmuş. Yeni açılan geçici server bariz bunu gösteriyor. Oyuna ilgi yok server girişleri ndeki sorunlar, oyundaki buglar, oyunun hilecileri ve haksızca atılan banlar bu oyunun sonu geldı gibi artık hiç tat vermiyor. Bana bu oyunu oynamamız için gerekli bir sebep sunabilecek var mı ? Destan aslında güzel bir sunucu ne çok etkinlik nede az etkinlik orta seviyede bir server.... Ancak oyunda olmayan oto av bir çok oyuncunun oynamama ve oynayamama sebebi... Düşünün bir karabüyü, şaman, ninja bu oyunda kasılması en sıkıcı karakterler insanlar bu karakterleri oto av ile kasar. Ayrıca bu serverde Wayne tarzı petler çöptür oto av olmadığı için işlevsiz petlerr... herneyse Destan aslında destan değil çöp adı ile değişmeli :)

Ve bi an önce bu sunucunun hal çaresıne bakın Birleştirin şu serveri....Oyuncu iyice azaldı Ticaret Sıfır... Paraya değil oyuncuya değer verin....