Yardım & Sorular

• Merhaba Metin2 Severler

Oyun ile ilgili bilgi almak için sorularınızı burada sorabilir, faydalı ipuçlarını buradan öğrenebilirsiniz.Konu hakkında bilgisi olan kullanıcılarımız veya yöneticilerimizin müsait oldukları zamanlarda cevap vereceklerini unutmamanız gerekmektedir. Konu başlığımız oyun yöneticilerimize ulaşma yeri değildir, bu nedenle sürekli olarak etiketleme yapmayınız.

Yardım&Sorular bölümünde bir başlık açmadan önce, lütfen aşağıdaki adımları uyguladığınızdan emin olunuz.

• Genel Forum Kuralları Geçerlidir. >> Forum Kuralları
    • Yardım ve Sorular Bölümünde Sohbet amacı ile atılan postlar kaldırılacak, devamı halinde gerekli yaptırım uygulanacaktır, sohbet için Cafe bölümünü kullanınız.
    • Yeni bir konu açmadan önce forumda arama yapınız, açacağınız konu ile ilgili bir konu önceden açılmış olabilir. >> Arama
    • Sorumuzu dile getirirken açık, yalın ve düzgün bir anlatım kullanalım.

Saygılarımızla

Edited once, last by Adramis ().

• eskiden ctrl + sağ tık yapınca kısayollara istediğimiz gibi pot beceri vesaire ekleyebiliyorduk bu özellik yeni bakımla

kalkmış gibi deneyen oldu mu? pek bilinmeyen bir özellik gerçi ama işe yarıyordu

• eskiden ctrl + sağ tık yapınca kısayollara istediğimiz gibi pot beceri vesaire ekleyebiliyorduk bu özellik yeni bakımla

kalkmış gibi deneyen oldu mu? pek bilinmeyen bir özellik gerçi ama işe yarıyordu

ctrl+sol tık o

karakter gelişimi bölümü nerde gören b,len bulan varmı???

Öyle bir öfkem var ki; ne kadar sakinim desem de boğazımda düğümlenmiş duruyor. Kussam 7 kıtayı boğacakmışım gibi... Ama yinede dayanmaya çalışıyorum. İşim çok zor.

lbvrTR.png

JzOJvA.gif

• adramıs bısey sorabılırmıym oyun senın ıcın mevcut degıl hata nezaman hal olacak nie bı acıklama yok ne olacak söylermısınız

Bildiğim tek şey şirkete bildiriminin yapıldığı ve çözüm beklenildiği

• Bildiğim tek şey şirkete bildiriminin yapıldığı ve çözüm beklenildiği

taze admin hayırlı olsun

traceback error nonetype object has no attribute split Ne demek oluyor :(

bu hatayı nerde aldın resim falan at konuyu aç biraz :D

Öyle bir öfkem var ki; ne kadar sakinim desem de boğazımda düğümlenmiş duruyor. Kussam 7 kıtayı boğacakmışım gibi... Ama yinede dayanmaya çalışıyorum. İşim çok zor.

lbvrTR.png

JzOJvA.gif

• Karakterimden won ve yang kaybı yaşadığım için ticket atmıştım ilk dönüş yaklaşık bir ay önce yapıldı ancak ikinci dönüş 25 güne yakın bir süredir hala yapılmadı bu ticket Community Manager tarafından değerlendiriliyor yazıyor herhangi bir güncelleme mi yapmam lazım yoksa cevap gelmesini mi beklemeye devam etmeliyim ? Adramis  FastFooD

Ben dahil herkes bazen Metin2’nin sadece bir oyun olduğunu ve eğlenmek, vakit geçirmek amacıyla burada olduğumuzu unutuyoruz. İsteyerek veya istemeden birine yanlış bir şey söylersem veya kırırsam şimdiden özür dilerim. :stalk

• Karakterimden won ve yang kaybı yaşadığım için ticket atmıştım ilk dönüş yaklaşık bir ay önce yapıldı ancak ikinci dönüş 25 güne yakın bir süredir hala yapılmadı bu ticket Community Manager tarafından değerlendiriliyor yazıyor herhangi bir güncelleme mi yapmam lazım yoksa cevap gelmesini mi beklemeye devam etmeliyim ? Adramis  FastFooD

Güncelleyince ticket normalde son sıraya dogru gidiyordu diyebiliyorum. Dc den veya buradan FastFooD özeline yazın bence.