Yardım & Sorular

• Noel sandığından çıkan Buz Yelpazesi+ 30 gün ofline pazara koyamıyorum izin verilen değerden fazlasına konulamaz diyor neden?

Envanterinizde yang olarak fazla para vardır. Toplam yang 2 t'den fazla olucak ise bu hatayı veriyor. Wona çevirin yangı

• bende ep ceksem mı dıye dusunuyordum(sandıkta cok fazla esya var cekımserdım) sayende vazgectım

oyuna bırakmak için teşvik aradığım için arada gelince açıyorum :) daha 2-3 sene önce gelen sandıklardan 1 yıllıklar bile çıkıyordu. bu sene 7 günlüğü bize hor gören GF. seneye kostümleri çarka getirir. Nesne markete 3günlük sabit getirirler. ...

Sadece ölüler savaşın sonunu görür.

-Plato

Edited once, last by llRampa ().

• ya acaba bu oto avdaki odak bozuk mu ya ? charı oto ava bırakıyorum 2 3 oda yana kadar ilerliyor. Bıraktıgım odada kalmıyor nedenini bilen varmı ? ( not:parasız olan oto avı kullanıyorum. saldırı ve odak olan sadece )

• ya acaba bu oto avdaki odak bozuk mu ya ? charı oto ava bırakıyorum 2 3 oda yana kadar ilerliyor. Bıraktıgım odada kalmıyor nedenini bilen varmı ? ( not:parasız olan oto avı kullanıyorum. saldırı ve odak olan sadece )

odak açık olduğunda oto avı başlattığın noktadaki belli bir yarı çapın içinde bulunan slotlara saldırıyor. eğer açtığın yerden başka bir yerde odak açarsan odak o açtığın nokta oluyor. odağı ayarlayabilmek için oto avı kapatıp odağı açıp tekrar başlatman daha iyi olur.

Sadece ölüler savaşın sonunu görür.

-Plato

Agresif slotların orda bırakıyorsanız, birisi geçtiğinizde yanınızdan o sırada karakter slotları kovalamaya başlıyor. Sonra yan odalara geçiyor ve vurmayıda kesiyor. Bekliyor öylece. :)

• Agresif slotların orda bırakıyorsanız, birisi geçtiğinizde yanınızdan o sırada karakter slotları kovalamaya başlıyor. Sonra yan odalara geçiyor ve vurmayıda kesiyor. Bekliyor öylece. :)

Bunu söylediğim için şimdi çok üzgünüm ama bir zamanlar çarımı kasarken dolu odaya yerleşmek için peşime bir grup slot takardım, otomatik avdaki adam da pesimdeki slotlara gelmeye başlayınca hemen uzak bir yere sürüklerdim oda bana kalırdı :( Genelde çoğu kişi odağı kapalı tuttuğu için bu şekilde çok oda kapardım. Aklınızda olsun sizin de önleminizi alın.

• Oyun iki günlük bekciler tılsımı verdi. Ormanda kasılırken kahramanlık madalyasını mı kullanmak daha avantajlı yoksa bekcıler tılsımı mı?

kahramanlıgın artı yönü % 50 expi de var. hangisini önerirsiniz

• Oyun iki günlük bekciler tılsımı verdi. Ormanda kasılırken kahramanlık madalyasını mı kullanmak daha avantajlı yoksa bekcıler tılsımı mı?

Kendi kendinize cevabı vermişsiniz :) 3 gün bu arada tılsım

• 30 günlük barry bineğim var özellikleri güzel fakat hızı kötü. şuan elde edilebilir olan hangi bineği yansıtmamı tavsiye edersiniz? (türkiye sunucusunda oynuyorum)

Balık etkinliği varsa ya da sandık kara yağız yapabilirsiniz 60 hız veriyor