Yardım & Sorular

• şuan sunucular açık mı ? Bağlantı hatası alıyorum da acaba güncelleme mi geliyor ?

Kapalı güncelleme geliyor ve haftalık bakıma girdi

304155f788f8105f52fe84cf5d8eb516.gif

Pay attention to who you are with when you feel your best

Kendinizi en iyi hissettiğinizde kiminle olduğunuza dikkat edin

• Merhaba, nesnede bulunan şu anki kostümlerden en çok hangisi exp bonusu veriyor bilen var mı

lolipoplu set olarak son gelen ölüler diyarı kostümü ve mumya alırsanız

nazarlı set olarak da sultan kostümlerini alırsanız en iyi iki kombinasyon bunlar

Ben dahil herkes bazen Metin2’nin sadece bir oyun olduğunu ve eğlenmek, vakit geçirmek amacıyla burada olduğumuzu unutuyoruz. İsteyerek veya istemeden birine yanlış bir şey söylersem veya kırırsam şimdiden özür dilerim. :stalk

• 2 Gündür oyuna erişemedim benim dışımda aynı sorunu olan varmı ? gameforge istemcisi üzerinden oyna tuşuna basıyorum sağ altta cheatblocker ibaresi doluyor ama oyun clienti hiç bir şekilde açılmıyor, ne hata mesajı var nede başka bir şey, hiç bir şey olmuyor, oyunu ve gameforge istemcisini silip baştan kurdum düzelmedi, oyunu onar dedim hiç bir şey olmadı, önceden böyle bir şeyle karşılaşmamıştım.

oyunda sorun yok kanka yazılımsal veya donansal olarak bılgısayarında sorun olabilir

• yeni güncelleme 21.3 hakkında detaylı bilgiye nereden ulaşırım Ejdere nasıl gidilir katakombda iyileştirilen ödüller nelerdir tarzında

Code
    1. @everyone Bazı teknik sorunlar nedeniyle Mavi Ejderha girişini geçici olarak kapatıyoruz. Bununla ilgili haberler gelir gelmez sizi bilgilendireceğiz. Verdiğimiz rahatsızlık için özür dileriz.
  • Altın ton balığının soğuma süresi nedir? Mesela ben 1 saatlik bonusu aldım ve 1 saat kullandım ya da bonusu alamadım, bir dahaki altın ton balığı ne zaman geliyor?

Bir de bu bonusun etkisi tam olarak nedir? Balıkçılık kılavuzunun etkisini güçlendiriyor gibi bir şey sanırsam.

• Matt günde 1 kez sanırım 00da yine geliyo

Bir şey sorucam hazı karbon oltam varken balık tutayım dedim sadece altın sudak yabbi gibi özelliği olan balıkları yakalamak için açılan pencereyi esc ile kapatıp ata in bin yapıp yeniden olta atıyorum diye birisi bot diyip gitti bu canımı sıktı açıkçası event dışı balık tutarken siz bütün balıkları yakalamaya çalışıyor musunuz yoksa değerli balıklar gelene kadar diğer balıkları iptal mi ediyorsunuz

Edited once, last by Hanedan1 ().

• Matt günde 1 kez sanırım 00da yine geliyo

Bir şey sorucam hazı karbon oltam varken balık tutayım dedim sadece altın sudak yabbi gibi özelliği olan balıkları yakalamak için açılan pencereyi esc ile kapatıp ata in bin yapıp yeniden olta atıyorum diye birisi bot diyip gitti bu canımı sıktı açıkçası event dışı balık tutarken siz bütün balıkları yakalamaya çalışıyor musunuz yoksa değerli balıklar gelene kadar diğer balıkları iptal mi ediyorsunuz

Bi kaç kez olta atıp salıyom genelde, hile kullanmadığın sürece sorun yok. Adam ata in bin yaptığın halde bot dediyse oyunu bilmeyen biri :) Benim şikayet ettiğim balık botları ata binmeden 1 snde olta atıp çekiyordu, ya da karakterin kafasında mor bi yuvarlak vardı. Her ikisinde de attığım videodaki oyuncuları banladılar. Ata binme ya da zırh takıp çıkarma animasyon iptali de ban sebebi değilmiş ticketta sormuştum.

• QFelsefe beğenmediğim balıkları iptal ederek ata in bin yapıyordum ona rağmen bu kadar hızlı balık sembolü çıkması normal diyerek botsun sen dedi. eline olta al ve çıkan pencereyi esc ile kapat o zaman o sembol çıkyor dememe rağmen botsun sen şikayet edicem diyip gitti. hesabımı incelesinler bunda sıkıntı yok hile kullanmadığım için log kayıtlarımda temiz ama iftiraya uğramam canımı inanılmaz sıktı.

• Merhaba kolay gelsin herkese iyi oyunlar. Arkadaşlar konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim. Mitsi Ejderha Yakutu Kusursuz Seviye +6 aldım. Efsunu sırasıyla; Güç+16-Ateşe Karşı Dayanıklılık %16-Ateşin Gücü+16%-Ortalama Zarar%24 -Savunma+320 ancak Formu incelediğimde ise %24 Ortalama Zarara Direniş (+%5) ile +480 Saldırı Değeri (+90) efsunu yok . Bu efunları nasıl getirebilirim veya satıp bu eksik efsunların tamamı olan bir Mitsi Ejderha Yakutu Kusursuz mu almalıyım teşekkür ederim.

• 2 Gündür oyuna erişemedim benim dışımda aynı sorunu olan varmı ? gameforge istemcisi üzerinden oyna tuşuna basıyorum sağ altta cheatblocker ibaresi doluyor ama oyun clienti hiç bir şekilde açılmıyor, ne hata mesajı var nede başka bir şey, hiç bir şey olmuyor, oyunu ve gameforge istemcisini silip baştan kurdum düzelmedi, oyunu onar dedim hiç bir şey olmadı, önceden böyle bir şeyle karşılaşmamıştım.

Bende de yasaniyor o durum. Sinir ediyor resmen

Arkadaşlar bende de 2-3 gündür yukarida arkadasin aynı sıkıntıdan muzdaribim gf hesap acmaya tikladiktan sonra cb dolum yapiyor ama oyunu açmıyor. Hic bir uyari bildirim de vermiyor.

Diger sorunumda bi kac kere ugrasip acabildigim bazi hesaplarda bu sefer istemci hatasi aliyorum yeniden baslat diyor.

Bu iki hata birlesince bayaga sinir ediyor. Nasıl cozulebilir bu durumlar. Teşekkürler

• bahsettiğiniz şey set bonusu ile aktif oluyor ve aldığınız simya 5 efsunlu max 6 efsun olabiliyor ilk 3 efsun sabit sav str ortve direniş şansa göre en fazla 3ü en az hiçbiri geliyor. ejderha alevi ile efsunlar değiştirilebiliyor. ancak kusursuz yakut alacak paranızın olmasına rağmen bunları bilmemeniz tuhaf :)

• Merhaba kolay gelsin herkese iyi oyunlar. Arkadaşlar konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim. Mitsi Ejderha Yakutu Kusursuz Seviye +6 aldım. Efsunu sırasıyla; Güç+16-Ateşe Karşı Dayanıklılık %16-Ateşin Gücü+16%-Ortalama Zarar%24 -Savunma+320 ancak Formu incelediğimde ise %24 Ortalama Zarara Direniş (+%5) ile +480 Saldırı Değeri (+90) efsunu yok . Bu efunları nasıl getirebilirim veya satıp bu eksik efsunların tamamı olan bir Mitsi Ejderha Yakutu Kusursuz mu almalıyım teşekkür ederim.

Yanlış anlamayın da kusursuz yakut alabilecek parayı kasabilen birinin simya efsunlamayı bilmeme ihtimali yok diye düşünüyorum. Çok ilginç geldi bu soru bana.