Yardım & Sorular

• Lvl aralıklarına göre ideal kasılma bölgeleri , bölgeler için gereken efsunları anlatan bilgi veren bir konu varmı acaba forumda link verebileceğiniz

kanka zor bişey değil

ateşli itemleri takabilene kadar 2. koy falan oto ava bırakıyosun

sonra 75e kadar örümcek

75-95sürgün 2.kat (şimşek şeytan efsunları lazım)

95-120 büyülü orman(rüzgar şeytan efsunalrı lazım)

yada 110da buyuluyu salıp çatlak(çok rüzgar ve buyu sav +şeytan lazım bide iyi damage gerekıyor)

Edited once, last by Razioo ().

• Çok eski oyuncuyum büyülü orman falan daha önce hiç kasmadım , büyülü ormanın neresinde kasmam lazım teşekkürler bu arada

HsI5U3.png

• Çok eski oyuncuyum büyülü orman falan daha önce hiç kasmadım , büyülü ormanın neresinde kasmam lazım teşekkürler bu arada

95e kadar sürgünde kastık tamam. Şeytanla rüzgarlı itemleri aldık itemler hazır. Tapınağa girip en Tai bekçisi arıyoruz. Bekçiyi kestikten sonra portal açılıyor portala girdikten sonra nerede kasabilirsen kas istersen 120 levellik metinlerle farm yap istersen de 105 levellik metinlerden o güne özel olan etkinlik itemlerini düşür

Parabellum.png

Kurşun asker

• bende de 1haftadır beklıyor

Bayadir acmisim ben konulari .tek moderatorle olmuyo demek ha illaki vakti yok yapamiyosa baska mod alinmali .

dığer ulkelerin forumuna bakiyorum hem comalari ,hem gmleri ,hem modlari,hem wikileri cok aktif .

Olmuyosa zorlamanin anlami yok yani.

Bende bi dönem bi oyunda yöneticilik yaptim baktim yeterli olmuyo oyunculara haksizlik olmasin diye biraktim.:stalk

umarim dikkate alinir .

• 95e kadar sürgünde kastık tamam. Şeytanla rüzgarlı itemleri aldık itemler hazır. Tapınağa girip en Tai bekçisi arıyoruz. Bekçiyi kestikten sonra portal açılıyor portala girdikten sonra nerede kasabilirsen kas istersen 120 levellik metinlerle farm yap istersen de 105 levellik metinlerden o güne özel olan etkinlik itemlerini düşür

Çok teşekkürler

HsI5U3.png

Ben suan kasiyorum ninjami.

Karekterin itemlerin neler bilmiyorum ama sana yardim olmasi icin birkac sey yazabilirim.

Su oyunda nesnede 29 39 epe satilan sandiklardan al.icinden set cikiyo 1 tanede pet .

bu kostum seti yapar.

Kostume 15 ruzgar mutlaka getir.

Basligada seytan ruzgar getir.

Bir tanede dokbi silah fisi al nesneden.

Eger yeterli epin varsa carktan lolipop cikarmaya calis.

Set exp artar hem dokbiyle kombin olunca extra set artiyor.

Bu arada supergede exttq set exp arttiriyor.

Gelelim itemlere kupede 20 seytan .

Kostumde 10_15 ruzgar

.bilezikte seytan duzgar kaskta seytan ruzgar .

Itemlerin seytan ruzgar agirlikli olsun.

Eger ki simyan varsa sorun yok eger simyan yoksa mutlaka +1 ruzgar tilsimin olsun.

Eger saglam itemlerin varsa orman sonunda kasilcan .

yok saglam degilse ormanin basi nehiri gectigin yerde.

Isin olsyi imhacilari kesebilmek .

• arkadaşlar gizemli sunak ta market var mi ? Henüz girmedim ama her pot bittiğinde gizemli bilet 29 epe almak masraflı olacaktır.

Arkadaşımızın cevabına ek olarak,

gizemli bileti Dongan, Seogan, Namgan haritalarında çıkan bosslardan ve farkındalık ve görev metni hariç tüm metinlerden elde edebilirisiniz. çok uzun vadeli kalmayacaksanız stok yapıp girmekte fayda var.

%7 %8 metin taşına karşı güçlü efsunu ne işe yarıyor?

Yani metinlerde hasarimizi %8 mi arttırıyor?

evet metinlere karşı hasarımızı artırıyor. hasar formülü direkt %8 şeklinde mi bilmiyorum tabi.

giphy.gif

Hepimiz aynı çöplüğün içindeyiz ama bazılarımız yıldızlara bakıyor.