Yardım & Sorular

• Çok eski oyuncuyum büyülü orman falan daha önce hiç kasmadım , büyülü ormanın neresinde kasmam lazım teşekkürler bu arada

Zamanım bol diyorsan giriş bölgesini geçtikten sonra ki sağ taraftaki bölgeye oto ava bırakabilirsin.

Suçlamak, anlamaktan daha kolaydır. Anlarsan, değişmen gerekir.:airborne:

DSxcQNh06t.png

bLackswizard

• Haklısınız, gerekli düzenleme yapılmıştır.

Gereksiz eleştiri, gizli hayranlıktır! ;)

• alman wikisinden baktim canavar kartlari cok guzel bonuslar veriyor merak ettiğim birkaç siru var .

1) biz görevleri yaptikca yaptiğimiz kartlar koleksiyona mi ekleniyor ?

2 ) koleksiyona eklenen kartlar görev sifirlama ya da yeniden baslangic ya da duzende

Yok oluyo mu ?

Ya da bunlarin amaci zorlaşan görevi değistirmek mi ?

3)125 str yapmak zor mu ?

Bu direk karekterin statusune yansiyor mu ?

Yoksa aktif edildiğinde mi yansiyor ?

:halay

4) nesne marketten yohara gorev kartlarini alip yapmak mantikli mi ?

Dip not hic yapmadim

• 1-yaptığınız görevler koleksiyon a eklenir.

2-koleksiyona eklenen kartlar görev sıfırlama ile yok olmaz,aksine zorlaşan görevleri sıfırlar.

3-bu soru için sana şunu diyebilirim;

125 STR yapmak kolay değil.

Günlük bildiğim kadarıyla 7 defa canavar kartı görevi yapılıyor.

Haliyle biraz zaman alacaktır 125 STR için.

• meley bittikten sonra kutuya tıkladığınız zaman 'zaten bir ödül aldın 'yazısını görüp sandık alamayan oldu mu ? sütunları parlattıktan sonra karakteri oyuna sokmaktan bahsetmiyorum.16 hesabımda da bu uyarıyı verdi ve sandıkları alamadım.Geçen hafta da başıma geldi.Bir kerelik hatadır dedim devam ettim.Şimdi yine başıma geldi.16 hesabımdan sandık alamadım.Bu sorunla karşılaşan var mı ?

• Tesekkur ederim bildiğimden değil tahmin etmeye çalistim .:)

Günluk 7 cavar olayini bilmiyordum onuda ögrrndim sizden saolun .basliyalim bakalim.:stalk

• meley bittikten sonra kutuya tıkladığınız zaman 'zaten bir ödül aldın 'yazısını görüp sandık alamayan oldu mu ? sütunları parlattıktan sonra karakteri oyuna sokmaktan bahsetmiyorum.16 hesabımda da bu uyarıyı verdi ve sandıkları alamadım.Geçen hafta da başıma geldi.Bir kerelik hatadır dedim devam ettim.Şimdi yine başıma geldi.16 hesabımdan sandık alamadım.Bu sorunla karşılaşan var mı ?

Merhaba, Oyunun genel problemlerinden biri diyebiliriz. Normal şartlar altında sütuna yüzük atmadan evvel açılan her karakter sandık almaya hak kazanıyor. Sorun bu durumun tam tersi değil ise meleydeki çoğu hatadan biri olarak +1 hata olarak görebilirsiniz. Düzeltileceğini hiç sanmıyorum. Düzeltilecek olsaydı bundan önceki çoğu meley ile ilgili problemler düzeltilmiş olurdu. Bir soğuk (su) iyi gider :S :beer:

x-ISTANJ3-UL-tauch.png

Gül💞

Bazen seni seviyorum'u duymaya gerek olmaz, cümlelerin bir yerinde sıkışıktır onlar. Görünmez, hissedilir...

• Merhaba, Oyunun genel problemlerinden biri diyebiliriz. Normal şartlar altında sütuna yüzük atmadan evvel açılan her karakter sandık almaya hak kazanıyor. Sorun bu durumun tam tersi değil ise meleydeki çoğu hatadan biri olarak +1 hata olarak görebilirsiniz. Düzeltileceğini hiç sanmıyorum. Düzeltilecek olsaydı bundan önceki çoğu meley ile ilgili problemler düzeltilmiş olurdu. Bir soğuk (su) iyi gider :S :beer:

ya 1 kere tolere edilir de ne zaman başıma gelicek diye farma başlamak tilt ediyo adamı.

• Tam bonus için aynı canavardan 200 kart istiyor 12 alan 12 zindan canavarı var yani istediğin kartın çıkma ihtimali 24 te 1, hesap edersek 200*24*150=çok, pek mantık işi değil

• Premium pazarda won ve yang sınırını aşmamama rağmen “Satışa sunulan eşyaların, izin verilen toplam değeri aşamaz” hatası alıyorum, ne yapsam düzelmedi illa tekrar baştan mı kuracağız?

• Premium pazarda won ve yang sınırını aşmamama rağmen “Satışa sunulan eşyaların, izin verilen toplam değeri aşamaz” hatası alıyorum, ne yapsam düzelmedi illa tekrar baştan mı kuracağız?

Üzerindeki wonu farklı çarına aktardınmı 😇

𐱅𐰇𐰼𐰚

𐰏𐰜 𐱅𐰭𐰼𐰃 𐰏𐰱𐰤𐰔𐰀 𐰸𐰆𐱃 𐰋𐰃𐰼𐰾𐰤

🇹🇷🇹🇷🇹🇷

• Üzerindeki wonu farklı çarına aktardınmı 😇

Evet denemiştim de başka bir şeyi gözden kaçırmışım pazar açıkken bir tanecik sandık açmıştım yang sınırını öyle azıcık aşmış onu fark edememişim :) teşekkür ederim.