Dandanakan Sohbet Başlığı

• Selam,

Sohbet başlığındaki tartışmalar veya tartışmaya yönelik mesajlarınıza üslup, hakaret somut bir şekilde olmadıkça müdahale etmeyeceğiz.

Sevgilerle.

A.Slm ozman mavilerin en rahat savastıgı forum olduguna göre cezanın kalktıgını görünce forumda herkesi kesmeye devam ederler :D:halay

xmVtKN.png

Edited once, last by StaR ().

• A.Slm ozman mavilerin en rahat savastıgı forum olduguna göre cezanın kalktıgını görünce forumda herkesi kesmeye devam ederler :D:halay

2.900 attıgın ruh vuruşuyla 14 küsür yedigin damageye bakılırsa seninde oyunda pek bişey yaptıgın söylenemez8)

Hayırlı sabahlar dandanakan

SOdK1Q.gif

• Seni pek umursamıyorum ama hala sallamaya devam ediyorsun pazar takmanız için çarımın adını forumda bile gormeniz yetiyor :D

Alıntılama artk yorumlarımı senle muhattap olmak istesem olurdum zaten cevap vermiyorsam olmak istemiyorum demekki.

Yıllarca yancılık yaptıgın için insanlara kalabalık dısından savasamamanda normal. Cesaretlenip gurur ederseniz savasırsınız artık :D

xmVtKN.png

• Selam,

Sohbet başlığındaki tartışmalar veya tartışmaya yönelik mesajlarınıza üslup, hakaret somut bir şekilde olmadıkça müdahale etmeyeceğiz.

Sevgilerle.

bu açıklamayı yapmasaydınız bu oyunu barbi oyunu sanacaktım Resim arşivine foto atıyoruz kaldırılıyor üslup bozmadan yazı yazıyoruz 1gün boyunca sohpet başlığı kapatılıyor bu açıklamanız iyi geldi modum :thumbsup:

3O5gZ9.png

• Seni pek umursamıyorum ama hala sallamaya devam ediyorsun pazar takmanız için çarımın adını forumda bile gormeniz yetiyor :D

Alıntılama artk yorumlarımı senle muhattap olmak istesem olurdum zaten cevap vermiyorsam olmak istemiyorum demekki.

Yıllarca yancılık yaptıgın için insanlara kalabalık dısından savasamamanda normal. Cesaretlenip gurur ederseniz savasırsınız artık :D

Sen önce bir kendi kendinle yüzleş oyunda ne kadar aranan kişiyim diye sor kendine

sonra damage vuramadıgın insanları muhatap alma aslında biz seni fazla dikkate aldık halbuki altı üstü hokkabazdın gittigin swlerde ne zaman fark yarattın ki şuan polat alemdarcılık oynuyom seni bildim bileli damage atamadıgın her karakter pazarcı damage yediginde de atakta oynuyodum bahanesi belkide bu bahaneleri bırakmadıgın için kimse takmıyo seni belki king bir karakterim yok ama oyun bilgim seni yerle bir edecek kadar fazla o yüzden her yerde ben kralım diye bagırmana gerek yok sen sadece krallara çaycı olursun

Neyse sanırım yine fazla dikkate aldım seni seninle ilgili son post şimdi çekilebilirsin8)

SOdK1Q.gif

• Bugune kadar yukarda yazdıklarının hc biri agzımdan cıkmamıstır Kral gibi yakıstırmalarıda kendime hc yapmadım ama pskoljik olarak sizler zaten benm Kral oldugumu kabul etmissinz o yuzden öle seyler dememe gerek bile kalmıyor siz zaten KRal olarak beni secmissiniz :D

Oyunda aranan kişi olmak yerine kendi oldugum bayrak için savasırım ben ve sizin gibi 3 4 kişiye karsı 10 kisi savasmakta kendi standartlarıma uygmadıgı için bizim taraf kalabalıkken savaslara katılmam.

Ve suan Sarı bayrakta rakip gordugum kişiler olmasaydı ben coktan Sarı bayraga gecmiştim.Sizin gibi 20 kişi olabilmek için saga sola aglamazdm yani :D

xmVtKN.png

• Bugune kadar yukarda yazdıklarının hc biri agzımdan cıkmamıstır Kral gibi yakıstırmalarıda kendime hc yapmadım ama pskoljik olarak sizler zaten benm Kral oldugumu kabul etmissinz o yuzden öle seyler dememe gerek bile kalmıyor siz zaten KRal olarak beni secmissiniz :D

Oyunda aranan kişi olmak yerine kendi oldugum bayrak için savasırım ben ve sizin gibi 3 4 kişiye karsı 10 kisi savasmakta kendi standartlarıma uygmadıgı için bizim taraf kalabalıkken savaslara katılmam.

Ve suan Sarı bayrakta rakip gordugum kişiler olmasaydı ben coktan Sarı bayraga gecmiştim.Sizin gibi 20 kişi olabilmek için saga sola aglamazdm yani :D

tozlu sayfaları biraz karıştırırsan charının yediği 14k için ben değildim çaycım atak oynamış o yedi diye ağlayışını görebilirsin, ağzından çıkıyor ama gözlerin yazdıklarını okumamış anlaşılan..

• tozlu sayfaları biraz karıştırırsan charının yediği 14k için ben değildim çaycım atak oynamış o yedi diye ağlayışını görebilirsin, ağzından çıkıyor ama gözlerin yazdıklarını okumamış anlaşılan..

Tam benim verecegim cvptı erken davranmışsın başkan:S

Biz sana ona kral demedik zaten sadece savaşa kralları çagırmasını krallara çaycılık yapmasına bagladık hepsi bu kadar8)

SOdK1Q.gif

• Selamın aleyküm cümleten hayırlı günler :halay

ve Aleykümselam kardeşim.

SRpDzs.png

Dürüst olmaktan korkma, kaybedeceğin en fazla yanlış insanlar olur.

:beer:

• Hayırlı geceler cumleten 10kdan 27kya hasar yemeyi nasıl becerdin mr pazar :lol:Neyse hayırlı olsun soda iç rahat uyu şimdi .

1 tane itemim bile pazar değil sen çarını hazırlayana kadar oyun biter :D saruhanda da gördük çift elle yediklerini beceri savunmasını fulleyip damage yemem zihniyeti ile e dewam et sen :thumbsup:

• Hayırlı geceler cumleten 10kdan 27kya hasar yemeyi nasıl becerdin mr pazar :lol:Neyse hayırlı olsun soda iç rahat uyu şimdi .

kamuda zehirli bulut atim derken güçlü vuruş tek attığımıda söyledilermi sana :D ona isimde taktım kamu güzeli :D kamudan çıktığı an 30 40k yı atarım diğerlerinede gelince bugün A dan Z ye alayına damage şoleni yaşattım onlarıda anlatsınlar sihirbaz abine söyle çift elden 5-6k space yemeyi nasıl başarmış :D sen hangi çözmecideydin onuda söyle bakim :D bugünkü dayak yetmemiş sanırım size :bolkahkaha

3O5gZ9.png

Edited once, last by _Ruen ().

• Ben sen degilim çözmeciye giricek kadar düşmedim.anlaman kıt galiba iş yogunlugundan giremiyorum oyuna ben 27k diyom sen 5k diyon seni baş rol yapmislar diyom sen hala hebele hubele dion sadece 1 kişiden yedigin bu digerlerini söylesem yüzün kalmaz dicem ama sende oda yok baksana:halaysoda iç dedim içmeden yazmissin belli oldu yorganini çek ve agla her zamaan yaptigin gibi :lol:

• Öğrencilerinden biri Sokrat'a sormuş:

-Herkese güzel konuşma dersleri verdiğin ve onlara hitabet sanatını öğrettiğin halde, niçin sen de çıkıp bir konuşma yapmıyorsun?

-Evlat, demiş Sokrat.

'' Biley taşı keskin değildir ama, en sert demiri bile keskin eder...''

:)

İyi geceler.

• Ben sen degilim çözmeciye giricek kadar düşmedim.anlaman kıt galiba iş yogunlugundan giremiyorum oyuna ben 27k diyom sen 5k diyon seni baş rol yapmislar diyom sen hala hebele hubele dion sadece 1 kişiden yedigin bu digerlerini söylesem yüzün kalmaz dicem ama sende oda yok baksana:halaysoda iç dedim içmeden yazmissin belli oldu yorganini çek ve agla her zamaan yaptigin gibi :lol:

Biz dün abilerini kestik ses senden çıkıyor sanırım dünkü dayak yetmedi size sen çar olsan 3 kere köyünüzü bastık çıkar savaşırdın meley kesmeye zamanın var savaşa gelincemi işlerin yoğun oluyor zaten çarını dizemeyenin hep bir işleri yoğun oluyor bırakın bu bahaneleri düne gelirsek +sı gidince yüzük basan sihirbazmı desem kamudan çıkmaya korkan barsmı dersin dün cidden acıdım onlara ful atağa geçim kamuya girim zehirli bulut atim kaçim delikanlı gibi savaşmaktan acizler dua etsin kamudayken damage çıkmıyor yoksa güçlü vuruşa bile teke gidiyor du :D neyse bugün umutsuzca diyorum akşam 22:30da kuledeyiz ben pek inanmıyorum dünkü dayaktan sonra çıkacaklarını ama bir umut işte :D sende meleyini kes usluca ama savaşa gelince yoğun ol tamam mı :D

3O5gZ9.png

• Biz dün abilerini kestik ses senden çıkıyor sanırım dünkü dayak yetmedi size sen çar olsan 3 kere köyünüzü bastık çıkar savaşırdın meley kesmeye zamanın var savaşa gelincemi işlerin yoğun oluyor zaten çarını dizemeyenin hep bir işleri yoğun oluyor bırakın bu bahaneleri düne gelirsek +sı gidince yüzük basan sihirbazmı desem kamudan çıkmaya korkan barsmı dersin dün cidden acıdım onlara ful atağa geçim kamuya girim zehirli bulut atim kaçim delikanlı gibi savaşmaktan acizler dua etsin kamudayken damage çıkmıyor yoksa güçlü vuruşa bile teke gidiyor du :D neyse bugün umutsuzca diyorum akşam 22:30da kuledeyiz ben pek inanmıyorum dünkü dayaktan sonra çıkacaklarını ama bir umut işte :D sende meleyini kes usluca ama savaşa gelince yoğun ol tamam mı :D

+sız kalalım diye çözmecilerin peşinden koşmana çok güldüm yakında 55lerin peşindende koşarsın

seni kahraman ilan ediyorum toplu savaşta çözmeci yardımcı şaman kesme kahramanı

Çözülmekten bu korkuyosan çıkma kuleye sende haklısın çözülünce 10 k space yiyon başka çaren yoktu zaten 8)

SOdK1Q.gif