İmza, Avatar, Kapak Fotoğrafı ve Lonca Logosu İstek Başlığı

• Selamlar!

İmza konusunda istek yaparken aşağıda ki şablonu kullanmalısınız. Bu şekilde isteklerinizi hem daha çabuk alabilecek hem de bu çalışmaları gönüllü yapan üyelerimizin işlerini kolaylaştırmış olacaksınız.

Varsa Yazılmasını istediğiniz yazı :

Varsa Kullanılmasını istediğiniz resim :

Diğer ek bilgiler :

1. İmza isteklerini karşılayan üyelerimizin imzanızda ki resimleri internet yardımı ile bulduklarını lütfen unutmayın. Kullanılmasını istediğiniz resmin linkini vererek imzanızı daha hızlı alabilirsiniz..
    2. İmza isteklerimizi 24 saatte bir defa güncelleyebilirsiniz. Bu güncellemeyi yaparken 2´den fazla iç içe alıntı yapmak ceza almanıza neden olacaktır. Lütfen bu konuda dikkatli olunuz.

Üyelerimiz forumda imza (signature) kullanırken aşağıdaki kullanım kurallarına uymak zorundadır

‐Tüm Forum Kuralları imzalardaki içerik için de bağlayıcıdır.

‐İmzada kullandığınız resimlerin azami ölçüleri Yükseklik : 200 piksel * Genişlik : 750 piksel olmalıdır.

‐İmzanın bütünü sayfa okunurluğunu zorlaştıracak boyutlarda olmamalıdır.

‐İmzada yazı kullanırken azami punto 15 olmalıdır.

‐İmzada Resim kullanırken Forum Kurallarını ihlal edecek içerik kesinlikle kullanılmamalıdır. Örneğin: Siyasi parti logoları, dini söylemler, küfür, argo, hakaret vb.

‐İmzada kesinlikle ticari marka reklamı, firma logosu, bireysel yada ticari site/forum linki kullanılmamalıdır.

‐İmzada kötü alışkanlıklara (sigara, alkol vb.) özendirici içerik, şiddet, kavga, kan vb. görüntüler olmamalıdır.

‐İmzaların sorumluluğu üyeye aittir, legal olmayan her içerik yasak olduğu gibi Metin2 Türkiye takımı bu konuda sorumluluk kabul etmez.

23. Üyelerimiz forumda avatar (hesap resmi) ve kapak fotoğrafı kullanırken aşağıdaki kullanım kurallarına uymak zorundadır:

‐ Tüm Forum Kuralları avatar için de bağlayıcıdır.

‐ Avatarda yönetici resimleri, avatarları veya rankları taklit edilemez, kullanılamaz.

‐ Avatarda Forum Kurallarını ihlal edecek içerik kesinlikle kullanılmamalıdır. Örneğin: Siyasi parti logoları, dini söylemler, küfür, argo, hakaret vb.

‐ Avatarda kesinlikle ticari marka reklamı, firma logosu, bireysel yada ticari site/forum linki kullanılmamalıdır.

‐ Avatarda kötü alışkanlıklara (sigara, alkol vb.) özendirici içerik, şiddet, kavga, kan vb. görüntüler olmamalıdır.

‐ Avatarların sorumluluğu üyeye aittir, legal olmayan her içerik yasak olduğu gibi Metin2 Türkiye takımı bu konuda sorumluluk kabul etmez.

• Rica etsem , Huntex ismine imza yapabilir misiniz? Font ve rengi sizin zevkinize bırakıyorum

Merhaba, umarım hoşunuza gider.

VMsMpI.png

h ttps://i.imgyukle.com/2020/01/24/VMsMpI.png

(Bağlantıyı düzeltiniz.)

LsuAjf.gif_________________________________________________________

~ Kaybolmuş zamanın gayb olmuş yolcusu ~

• Rica etsem eyoX ismine imza yapabilir misiniz ?

Merhaba, umarım beğenirsiniz.

VbQFNj.png

h ttps://i.imgyukle.com/2020/01/25/VbQFNj.png

(Bağlantıyı düzeltiniz.)

Selamın Aleykum

Nick :FIYAKALI

Reng Bordo Mavi

Eline Koluna Saglık :)

Biraz Uçarı Biraz DeLy olabilirr :)

Aleykümselam, umarım hoşunuza gider.

VbQM2o.png

h ttps://i.imgyukle.com/2020/01/25/VbQM2o.png

(Bağlantıyı düzeltiniz.)

Edited once, last by Keyf-i ().

• Mor şeffaf tonlarında launa isminde imza istiyorum şimdiden tşkler..

Merhaba, aklıma hemen hemen aynı içeriklerde bir şey yapmak geldi. Bir anlamı, hatırası var ise ve zedeleyici olduysa kusura bakmayın.

Umarım hoşunuza gider.

V9CdHh.png

h ttps://i.imgyukle.com/2020/01/27/V9CdHh.png

(Bağlantıyı düzeltiniz.)

• Merhabalar

Nick: TETİK

Resim:Zümrüdü Anka Kuşu Olsun Farketmez Nasıl Bir Resim Olduğu

Renk:Okyanus Mavisi yada Zümrüt Yeşili Olabilir Sizin Tercihiniz Hangisi Daha Çok Yakışırsa :)

Şimdiden Teşekkür Ediyorum Emeklerinize Sağlık

V7MNIf.png

• Merhabalar Sizden SkyCorn adlı bir imza istiyorum Farm'a dayalı bir çar simgesi yaparsanız sevinirim teşekkürler emeğinize sağlık... :):)

• Daha iyi görmeniz adına buraya atıyorum siz kararı verin Adminim :)  Aspect

VwTSpP.png

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------1

VwTakx.png

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------2

VfTElo.png

--------------------------------------------Bunlar imzalar idi şimdi atacaklarım duvar kağıtları----------------------------------------------

7ce23e48ba4.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------1

VwTL1p.png

..bbc9812f134.png

Ummadığın yer tuzaklı, vesselam..

• Keyf-i kadar olamasakta alelade ufak bi çalışma :d Lucifer

Estağfurullah gayet güzel, yalnız kullanıcılar için yaptığının genişliğini 750 pikselin altında yaparsan ceza almazlar. :)

• 1430-200 olarak yapıyorum fazlası forum imza bölümünde kücücük gözüküyor biliyorsun çok çektim bu pixellerden :D

Estağfurullah gayet güzel, yalnız kullanıcılar için yaptığının genişliğini 750 pikselin altında yaparsan ceza almazlar. :)

..bbc9812f134.png

Ummadığın yer tuzaklı, vesselam..

• 1430-200 olarak yapıyorum fazlası forum imza bölümünde kücücük gözüküyor biliyorsun çok çektim bu pixellerden :D

Enini küçülttüğünde boyu değişmiyor. 1430 olan kısmı imzayı tamamen bitirip teslim edeceğin sıra 750 piksele düşürürsen sınır boyutu aşmamış olur. Yoksa uyarı alıp imzayı kaldırmak zorunda kalıyorlar. Mesela sağdan ve soldan şeffaf alanları imzanın kenarlarına kadar kırpınca düşer. :)

• Merhabalar

Nick: TETİK

Resim:Zümrüdü Anka Kuşu Olsun Farketmez Nasıl Bir Resim Olduğu

Renk:Okyanus Mavisi yada Zümrüt Yeşili Olabilir Sizin Tercihiniz Hangisi Daha Çok Yakışırsa :)

Şimdiden Teşekkür Ediyorum Emeklerinize Sağlık

V7MNIf.png

h ttps://i.imgyukle.com/2020/01/30/V7MNIf.png

(Bağlantıyı düzeltiniz.)

Merhabalar Sizden SkyCorn adlı bir imza istiyorum Farm'a dayalı bir çar simgesi yaparsanız sevinirim teşekkürler emeğinize sağlık... :):)

V7b9qA.png

h ttps://i.imgyukle.com/2020/01/30/V7b9qA.png

(Bağlantıyı düzeltiniz.)

Ortaya çıkan tasarımlar gerçekten çok hoş. Ben de istiyorum :)

Death Note'dan Kira ya da L karakteri ile bir imza da ben alabilir miyim :party

Merhaba, bu da benden olsun o zaman. Karakterleri pek tanımasamda döşünde L harfi olduğu için bunu seçtim. :S

V7MHAI.png

h ttps://i.imgyukle.com/2020/01/30/V7MHAI.png