İmza, Avatar, Kapak Fotoğrafı ve Lonca Logosu İstek Başlığı

• Amaaaa sevgili Keyf-i yine efsane olmuş gerçekten harikasın eline,emeğine ve yüreğine sağlık teşekkür ederim.

• Selamın aleyküm Keyf-i iyi forumlar kolay gelsin.Senden bir ricam olacaktı yine.Albay Turan isminde bir imza ve masaüstü çalışmasında bulunabilir misin acaba . Masaüstü için sabit bir çalışma olabilirse iyi olur.İmza da işe bir savaşçı'nin arkasından dumanın içinden bir lycan çıkıyor ve çıkan dumanın izlediği yolda Albay Turan yazısı çıkıyor. Mümkünse eğer yapabilirsen çok sevinirim.Eğer olmaz dersen bu tarza yakın bir çalışma yapabilirsen çok iyi olur.Şimdiden teşekkür ederim.

5rhRBx.gif

• Merhaba iyi akşamlar, Keyf-i sizden yeni bir imza rica edicektim atıcağım resim ile birlikte Meisha yazılı, sabit olsun gerisini sizin zevkinize bırakıyorum kolay gelsin. :saint: resim: https://i.hizliresim.com/scA8re.jpg

Merhaba, iyi akşamlar. Umarım hoşunuza gider.

5RO0Wx.png

h ttps://i.imgyukle.com/2020/09/23/5RO0Wx.png

(Bağlantıyı düzeltiniz.)

5CvHYH.gif

~ Kaybolmuş zamanın gayb olmuş yolcusu ~

• Sayın Keyf-i

Şuan hali hazırda kullandığım sizin eseriniz olan muhteşem imzanın aynısından veya aynısına yakın olacak şekilde sadece rengi değiştirip "ateşin renkleri (kırmızı,turuncu vs)" olacak şekilde değiştirebilir misiniz?

Şimdiden ilgilenseniz veya ilgilenmeseniz dahi çok teşekkür ederim. Herkese keyifli forumlar dilerim.

CM4cC1.gif

• Veya değişiklik olsun isterseniz, sizin imzanıza benzer önce gif ardından "Kaldern" nickinin olduğu bir çalışma yapabilir misiniz? gif için anka kuşu olursa çok muazzam, muhteşem olur :D

Çok teşekkürler tekrardan sayın Keyf-i

*Spam için özür diliyorum. Herkese iyi forumlar arkadaşlar...

CM4cC1.gif

• :arrow:Tekrardan selamlar:stalk

Biliyorum sizi sürekli rahatsız ediyorum ve her defasında son diyorum ama bu sefer gerçekten sonuncu olacağına söz veriyorum:thumbup:

Aşağıdaki resimle hareketsiz beyazlı pembeli tonlarda Lorinya adında bir imza ricam olacaktı

https://i.imgyukle.com/2020/09/24/5nyNce.jpg

Şimdiden teşekkürler

5QIEDn.png

"Soru kimin bana izin vereceği değil, kimin beni durduracağıdır."

• htcJIHmerhaba iyi çalışmalar Keyf-i benm isteğim bir kac haftadır araya kaynamış sanırım =) yoğunluktan galiba yada mesajım görülmemiş size yollayacağım fotoğraftaki karakterim resmini kullanarak Schweizerhof ve loncam Continental adına uyanış itemleri renginde hareketli bir imza yapabilir misiniz emeğinize güveniyorum kolay gelsin...

5CMuOc.gif

• Selamlar Keyf-i İyi Akşamlar. Bende İmza İsteyeceğim Bu Aralar Fazla İmza İstiyorum Yoruyorum Seni Affola :)

Resmin Linki :https://i.imgyukle.com/2020/09/22/5oO1vP.jpg Nick: llSilentWar Şimdiden Teşekkür Ederim İyi Çalışmalar..

Selamlar, umarım hoşunuza gider.

5QIQ3U.gif

h ttps://i.imgyukle.com/2020/09/24/5QIQ3U.gif

Selamın aleyküm Keyf-i iyi forumlar kolay gelsin.Senden bir ricam olacaktı yine.Albay Turan isminde bir imza ve masaüstü çalışmasında bulunabilir misin acaba . Masaüstü için sabit bir çalışma olabilirse iyi olur.İmza da işe bir savaşçı'nin arkasından dumanın içinden bir lycan çıkıyor ve çıkan dumanın izlediği yolda Albay Turan yazısı çıkıyor. Mümkünse eğer yapabilirsen çok sevinirim.Eğer olmaz dersen bu tarza yakın bir çalışma yapabilirsen çok iyi olur.Şimdiden teşekkür ederim.

Aleykümselam, imza için öyle bir şey oluşturamam ama masaüstü görseli yapabildim. Umarım hoşunuza gider.

Sayın Keyf-i

Şuan hali hazırda kullandığım sizin eseriniz olan muhteşem imzanın aynısından veya aynısına yakın olacak şekilde sadece rengi değiştirip "ateşin renkleri (kırmızı,turuncu vs)" olacak şekilde değiştirebilir misiniz?

Şimdiden ilgilenseniz veya ilgilenmeseniz dahi çok teşekkür ederim. Herkese keyifli forumlar dilerim.

Merhaba, umarım hoşunuza gider.

5QIJgo.gif

h ttps://i.imgyukle.com/2020/09/24/5QIJgo.gif

(Bağlantıyı düzeltiniz.)

:arrow: Tekrardan selamlar :stalk

Biliyorum sizi sürekli rahatsız ediyorum ve her defasında son diyorum ama bu sefer gerçekten sonuncu olacağına söz veriyorum :thumbup:

Aşağıdaki resimle hareketsiz beyazlı pembeli tonlarda Lorinya adında bir imza ricam olacaktı

https://i.imgyukle.com/2020/09/24/5nyNce.jpg

Şimdiden teşekkürler

Selamlar, umarım hoşunuza gider.

5QIRZ8.png

h ttps://i.imgyukle.com/2020/09/24/5QIRZ8.png

merhaba iyi çalışmalar Keyf-i benm isteğim bir kac haftadır araya kaynamış sanırım =) yoğunluktan galiba yada mesajım görülmemiş size yollayacağım fotoğraftaki karakterim resmini kullanarak Schweizerhof ve loncam Continental adına uyanış itemleri renginde hareketli bir imza yapabilir misiniz emeğinize güveniyorum kolay gelsin...

Merhaba, üzülerek tekrar söylüyorum bu üçüncü yanıtlayışım ama bu çözünürlükteki görsel için cidden bir şey yapamıyorum. Daha önce de aşağıda belirttiğim gibi yüklerseniz yardımcı olabilirim.

Merhaba, görseli kırpmadan tam ekran ve isim karakterin üzerine gelmiyorken bir resim yüklerseniz dediğinizi yapabilirim. Böyle çözünürlüğü oldukça düşük ve minik ekrandan çalışıyorum.

5CvHYH.gif

Edited once, last by Keyf-i ().

• Teşekkür ederim Keyf-i ellerine sağlık imzayı sana bırakıyorum o zaman zevkin'e güveniyorum

5rhRBx.gif

• Teşekkür ederim Keyf-i ellerine sağlık imzayı sana bırakıyorum o zaman zevkin'e güveniyorum

Rica ederim, umarım hoşunuza gider.

5rhRBx.gif

h ttps://i.imgyukle.com/2020/09/24/5rhRBx.gif

(Bağlantıyı düzeltiniz.)

5CvHYH.gif

• Selamlar Keyf-i kolay gelsin hayırlı cumalar IGAREZ imzam ile uyumlu bi hareketli kapak fotoğrafı Yapabilirmisiniz Rica Etsem Şimdiden elinize Sağlık.

5ubwtS.gif
    Hayatta var olduğu için düşlenen şeyler vardır ve düşlendiği için var olacak şeyler...

• dq5SVj merhaba Keyf-i kusura bakmayın iletinizi görmemişim bu fotoğraf kullanılacak yine uyanış itemleri renginde hareketli Schweizerhof ve loncam Continental efekt te yıldırım gibi çakmalar olursa güzel olur zevkinize emeğinize güveniyorum şimdiden çok teşekkür ederim.

5CMuOc.gif

• Selamlar, profil resmi,imza ve kapak fotoğrafı rica ediyor.um. Mat siyah, Koyu gri favori renkler, gerisi sizde. :)

Selamlar, avatarınız için aklıma bir şey gelmedi. Bunlar umarım hoşunuza gider.

5CZHa1.gif

h ttps://i.imgyukle.com/2020/09/25/5CZHa1.gif

(Bağlantıyı düzeltiniz.)

Merhaba Keyf-i

Rica etsem altta belirttiğim linkteki resim ile kullanıcı adımın yazılı olduğu bir imza yapabilir misiniz?

Link

Merhaba, umarım hoşunuza gider.

5CMQyb.png

h ttps://i.imgyukle.com/2020/09/25/5CMQyb.png

(Bağlantıyı düzeltiniz.)

Selamlar Keyf-i kolay gelsin hayırlı cumalar IGAREZ imzam ile uyumlu bi hareketli kapak fotoğrafı Yapabilirmisiniz Rica Etsem Şimdiden elinize Sağlık.

Selamlar, kapak fotoğrafları için gif çok büyük boyutta oluyor o yüzden pek bir şey ekleyemedim. Umarım hoşunuza gider.

5CMytQ.gif

merhaba Keyf-i kusura bakmayın iletinizi görmemişim bu fotoğraf kullanılacak yine uyanış itemleri renginde hareketli Schweizerhof ve loncam Continental efekt te yıldırım gibi çakmalar olursa güzel olur zevkinize emeğinize güveniyorum şimdiden çok teşekkür ederim.

Merhaba, sorun değil. Lonca isimini eklemedim, umarım hoşunuza gider.

5CMuOc.gif

h ttps://i.imgyukle.com/2020/09/25/5CMuOc.gif

(Bağlantıyı düzeltiniz.)

5CvHYH.gif