Yeni Sunucu Açılmalı mı ?

• Konu önemli lakin şuan için ön planda tutulması gereken daha mühim sorunlar var hileciler, belli başlı serverlere girilememe sorunları hesap eklenemedi hatası steam sorunları, hileciler, yang satıcıları, ejder, forum, vb gibi sorunlar varken server açılması şuan için gereksizce gündeme getirilir. Hadi diyelim getirildi gündeme. Açılmasından ziyade destan turkey1 sancak gibi boş olduğu tespit edilen serverlerin birleşimi yeni server açılmasından daha hayırlı olur.

konu:thumbdown:

JOzVD8.png

• Bence eski sunuculara daha çok önem verilmeli. Sonuçta yeni sunucu açılınca dışardan oyuncu gelmiyor eski sunuculardan insanlar gidiyor buda eski sunucular için pek iyi olmuyor açıkçası.

nVb2yt.png

• sv birleşimi en mantıklısı

:devils#Yediysek cebimizden Gittiyse Ömrümüzden Kimseye Eyvallahimiz Yok:devils

• Bu yeni server sevdası nedir anlayabilmiş değilim.Mevcut serverlerde şuan fazlasıyla hata varken çözümlenmesi gereken sorunlar sıra beklerken birde yeni server neden istenirki.Zaten son birleşimden bu yana açılan serverler fazlasıyla yeterli.Benim düşüncem mevcut serverler birleşir yada birleşmez tüm sorunlar giderilmeli oyuna sorunsuz girelim oyun içersinde saçma sapan hatalar almayalım herşey düzelsin sonrasında yeni server belki olabilir.Oyuncunun bu kadar azaldığı dönemde yeni serverlerle kalan oyuncuyuda farklı serverlere bölmeyelim.

JzOJvA.gif

Üzülme Kelebeğim Bugünü de Atlatırsak Yarın Diye Bişey Yok

• yeni server isteyen bir kemik kitle vardı forumda, defaatle bu talepte bulunurlardı. eski bir kullanıcıyım böyle bir gözlemim var yanlıs da olabilir, sanırım onlar kayboldugu için konudaki yorumlar ilk kez bu kadar keskin sekilde negatif.

• Bu yeni server sevdası nedir anlayabilmiş değilim.Mevcut serverlerde şuan fazlasıyla hata varken çözümlenmesi gereken sorunlar sıra beklerken birde yeni server neden istenirki.Zaten son birleşimden bu yana açılan serverler fazlasıyla yeterli.Benim düşüncem mevcut serverler birleşir yada birleşmez tüm sorunlar giderilmeli oyuna sorunsuz girelim oyun içersinde saçma sapan hatalar almayalım herşey düzelsin sonrasında yeni server belki olabilir.Oyuncunun bu kadar azaldığı dönemde yeni serverlerle kalan oyuncuyuda farklı serverlere bölmeyelim.

yıllardır nasıl anlayamadınız yenı server neden gereklı oldugunu ?sizin pencerenızden gereksız sanırım karakterınız yeterı kadar ıyı ve yeterlı yatırımı yapmıssınız sımdı ben gelıp sızın serverda neden sıfırdan baslayıp yıllarca gerıden gelıp cogu ıtemı tam karakterle kendımı sıkıntıya sokayım. yenı server zaman olarak esıt baslamak demek yenı heyecan demek parası olan basar yıne yol alır dıyecekler cıkabılır evet haklısınız ama yenı servere atıyorum 1000 kısı baslasa en fazla yarısı bassın yol alsın dıger oyuncular yıne yavastan emekle gelısıcek ve pıyasada ıtem olmayacak her turlu ıtem tıcaretı donucek 2020 de en kısa zamanda yenı server şart.