Spam Postlar

• bosa konusmamısız okadar demekki :) dedigin gibi umarım tek 1 ayla sınırlı kalmaz konuyu dile getirdigin içinde teşekkürler aNu :thumbup:

Eyvallah kardeşim. Ben tüm oyuncuların sesi olmaya çalıştım. Daha bir çok öneri ve sorun var. Yavaş yavaş :)

Biz sesimizi duyurmalıyız ki FastFooD da bizim sesimiz olsun. Elinden geleni her türlü yapacağına eminim. Bakalım biraz zaman :ninja:

JzOJvA.gif

Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.

• Etkinliğin hangisi olduğundan daha önemlisi oyuncuları faydalandırma şekli.Bence etkinliklerdeki item kazanılan kaynaklar slotlardan alınmalı.Görev,bos,metintaşı vb diğer alternatiflerle oyunculara sunulmalı.Maksat botlar faydalanamasın.

• Etkinlik isteyen turkeye gitsin 4 gündür pazar full acık en ucuz jotun bagjanamular bile gitmiyor millet habire etkinlik itemine para akıyor altın kahiniydi gümüş okeyiydi bir bırakın şu normal svleri de botçulardan başka emeğiyle oynayan insanlar para kassın ha diyorsanız ki bu etkinlikte hiçbir hileli bir tane item yapamayacak eyvallah ama yok piyasanın hali ortada sadece simya ve etkinlik itemleri satılıyor fastfood umarım bu durumun farkındadır normal serverları etkınlık sunucusu halıne getirmeyin

• Etkinlik serverlerinde olan etkinliklerin tüm sunucularda olmasını istemek saçmalıktan ibaret. Adı üstünde bu serverler ETKİNLİK sunucuları ve bu yüzden güzel eventler olmakta. Beğenmiyorsanız oynadığınız sunucuyu bırakıp etkinlik sunucularında oynayabilirsiniz.

JzOJvA.gif

• Cadı ve General parsomenleri gibi diğer bosslarında parsomenlerini istiyoruz cunkusu bazı bosslar hatta ejder diyelim her swde birileri tarafından tapulanmış

JzOJvA.gif

• Bu durumla ilgili bazıların söylediği üzere comamız bir yayincidan sucsuz olan bir arkadaşın ticket idsini alıp yarın toplantıda bu konu ile ilgili hatalı vb bir durum oldugunu bildirip bilgi alacakmış. Ne kadar dogru bilmiyorum. Dc kanalında bugun öğle saatlerinde böyle bir sohbet mi bisey mi ne olmuş. Ayrıntıları ve dogrulugunu net bilmediğim için birsey diyemiyorum. Bakalım umarım yarın bir cevap gelir belki.

• Size bu konuyu ileten arkadaş veya arkadaşlar detaylı bir şekilde bizlerede paylaşabilirmi bu olayı.Artık gelicek her habere açık bir şekilde bekliyoruz.

Dc adlı resmi kanalda bugun gelişme var mı dediğimde coğu kişinin bana böyle bir durum belirttiler. Dogrulugunu bilmiyorum. Ek olarak o yayıncıya sordugumda böyle birşey var dedi. Kendileri bizi aydınlatabilirse bende sevinirim. Çünkü çoğu zaman Dc takip edemediğimiz için forumdan bizlerede bilgi verilmesi mümkün mü acaba? Yoksa kuru yazıdan ibaret mi?

• Evet arkadaslar coma bu gün dcye geldi
    Ve bizden bi kac ban yiyen hesap iste verdik bu güne kadar verilen hesaplari inceletmisler hepsi patlak cikmis bakalim yarin büyük toplanti olucagini söyledi yarin verdigimiz güvendigimiz hesaplari inceliyecekler ve ordan yola cikicaklar sanirim bakalim Sabah ola hayrola diyoruz artik beklemedeyiz.

Merhaba. Herhangi bir haber geldi mi?

• kimse kimseye 50 won 100 won vermezde .pazarımdan kendime aktrdığımdadamı öle oluyo böle ban sebebimi olur

"external tool use

kaldıki bize yakıştırılan sebep bu ne alakası var oyundaki ticaretle

s.a haksız banlar açılır inşlah

Edited once, last by avarahu ().

• 13..

Güzel olmuş. Tebrik ederim. Yenilerini de bekleriz :saint:

1..

Devamını en merak edenlerden biriyim. Şimdilik olsun deyip tebrik edelim:thumbup:

Yakınlarda sizce % 50 happy hour gelme durumu olabilir mi?

Selamlar keyifli sohbetler :saint:

As hosgeldin. Hayirli geceler

• Netflix üyeliğin yoksa almanı tavsiye ederim oyuna ayırdığım zamanla şimdi dizi izliyorum çokta memnunum acayip güzel diziler var :)

:puke: