Tasarım Etkinliği Sohbet Odası

''-Hazırlamış olduğun rank tasarımlarının boyutu 150px (Genişlik) - 50px (Yükseklik) Olmalıdır.''

Dediniz.Bunlar Maximum Oranlar mıdır Acaba ? Lucifer

Bir Tasarım Oluşturdumda Yukardaki Oranlara Göre Ayarlayınca Tasarımın Baya Bozulduğunu Farkettim,

• Dediniz.Bunlar Maximum Oranlar mıdır Acaba ? Lucifer

Bir Tasarım Oluşturdumda Yukardaki Oranlara Göre Ayarlayınca Tasarımın Baya Bozulduğunu Farkettim,

Forum rankları için standart ölçüdür.

Tasarlarken önerim - 1500px (Genişlik) - 500px (Yükseklik) şeklinde tasarlayın. Daha sonra teslim ederken standart boyuta düşürerek foruma yükleyin.

• Kurallar katı tasarlayan arkadaşların gözünden kaçırdığı tasarım olabilir bence şöyle düzeltilmeli diye düşünüyorum kural;

1 kişi 1 tasarım göndermeli aynı tasarım üzerinde 2. kez oynama şansı vardır değiştirilemez sadece üzerinde oynama olabilir Lucifer  FastFooD

JOzVD8.png

• birinci olan kişi 390 ep şaka gibi bir teklif olması dışında iyi bir etkinlik olabilirdi. 390 ep 50 lira gibi bir paraya tekabül ediyor ve her hangi bir tasarımcı o paraya ismini bile yazmaz

Yeniden !!!

• birinci olan kişi 390 ep şaka gibi bir teklif olması dışında iyi bir etkinlik olabilirdi. 390 ep 50 lira gibi bir paraya tekabül ediyor ve her hangi bir tasarımcı o paraya ismini bile yazmaz

PSD. AI, CDR, size hangisi lazım? ( her birinde en iyisi olmasam da, yeteri kadar uzmanlığım var çok şükür)

Biz burada eğlenmeye çalışıyoruz. Şu durumda foruma gönül veren en kötü 10 kişi, bedelsiz ve sırf faydası dokunmuş olmak için yapacak kullanıcılar var :) (hatta bir kaç kişi tamamını daha önce hazırlayıp gönderdi bile)

Ayrıca zaten firmamız bünyesinide tonlarca grafk tasarım personeli de mevcut.

Yani kısaca amacımız yarım elma gönül alma, maksat muhabbet olsun.... Boşukları siz doldurun artık.

FFLogo.gif

Gereksiz Eleştiri, Gizli Hayranlıktır! 8o

• Sn. FastFooD 'a Kendi Adıma ; Bu Güzel Tasarım Etkinliği İçin Çok Teşekkür Ederim.Bu Tarz Şeyler Sık Sık Olmalı Bence.Şöyle Bi Benzetme Yaparsak ''Kendi Yuvasını Kendi İnşa Eden,Kendisi Hazırlayan Bir Kuş Düşünün'' Pek Bi Farkımız Yok Aslında Kendi Forum Tasarımımızı Kendimiz Yapıyoruz Ve Bunu Yaparkende Tasarımcı Yapımızın Pasını Silmiş Oluyoruz.

Şahsen Ben Kendim Acemi Bi PSD Kullanıcısıyım Fakat Bu Tarz Şeyleri Yaparken Hem Kendimi Geliştiriyorum Hemde Eğleniyorum Şahsen.Benim Gibi Olan Arkadaşların Beni Daha İyi Anlayacağını Düşünüyorum.'' İyi Forumlar ve Çalışmalar Dilerim.

• Bir üstteki arkadaşa katılıyorum. Bu tarz etkinlikler tekrar edilmeli. Örnek vereyim bu özel günlerde 1. köye bayrak ekleniyor mesela onların tasarımlarını isteyebilirsiniz kullanıcılarda yada yeni gökyüzü (ŞAHSEN GEÇEN YAPILAN ETKİNLİKTE GÖKYÜZÜ KIRMIZI YAPILDI VE LEŞ GİBİYDİ KESİN O AY GF'da GRAFİKERLİK YAPAN MAAŞI GEÇ ALDI :D) neyse sonuç olarak bu ve buna benzer tasarım gerektiren ve biz kullanıcılarında yapabileceği basit geliştirmeler bizden istenebilir hem biz hem sizler daha da keyif alabilirsiniz devam FastFooD

JOzVD8.png

Öncelikle senin dışında kimsenin 390 ep ya da senin deyiminle 50 Lira gibi bir para kazanma gibi bir kaygısı olmadığını bilmeni isterim. Zira "Tasarım Etkinliği" konusunu görünce hem sevindim, hem de ödül vb hiçbir kaygı duymadan direkt olarak Illustrator'ı açıp tasarlamaya başladım. Hatta efektif bir sunumu olsun diye de After effects ile mevcut tasarımı hareketlendirip Gif olarak yükledim. Normal mesleki şartlar altında 50 TL gibi bir rakamın teklif edilmesi bir yana, böyle bir miktar için ne Illustrator'da ne de After Effects üzerinde kendimi yorarım. Community Manager'ın da değindiği üzere, etkinliğin hedeflediği asıl amaç etkinlik adı altında bir birleştiricilik, katılımcı eğlence anlayışıdır. Halihazırda bunun bilincinde olanlar konuyu gördüğü gibi, tasarımlarını çoktan yolladılar bile. :)

Ayrıca 390 Ep'i kazanırsam, gözümün döneceğini ve forumda kimseyi tanımayacağımı da herkesin bilmesini isterim.

p5roPq.gif

• Z5vLgo.png

M1N69k.png

Lucifer Modum, 1500px (Genişlik) - 500px (Yükseklik) Şeklinde Tasarladığım Çalışmaların Görüntü Boyutunu 150px (Genişlik) - 50px (Yükseklik) Ayarlayınca Baya Bir Bozulmaya Uğramaktadır. Bu Normalmidir Acaba.Herhalde Bu Konuda Usta Değiliz Ondan Olsa Gerek :D Kaç Tasarım Yaptıysam Hepsi Aynı Durum .

• MAX1MUS

Tasarımını o ölçülerde yapıp küçültebilirsin fakat burada tasarlarken aslında tasarladığının çok küçük bir şey olduğunu unutma. Yazıları ve eklediğin görünmesini istediğin şeylerin görünmesi için yeteri kadar büyük olduğundan emin ol.

• Lucifer  Adramis Modum Göndermiş Olduğum Tasarımda Boyutlarında Hatalar Mevcut Olduğunu Farkettim.Göndermiş Olduğum Posttaki Çalışmayı Silmenizi Rica Etsem.Böyle Bir Durum Mümkün müdür ?Yeniden Düzenleyip Tekrar Göndereceğim Çalışma Aynı Çalışma Sadece Boyutlarındaki Hata Giderilip Tekrar Atılacak.