Takım içi Değişiklikler

 • BeyazHayalet s.modumuz görevine yeterli zaman ayıramadığı için emekli edilmiştir. Verdiği hizmetler için teşekkür eder, reel hayatında başarılar dileriz.

  JFRqUv.gif              

  "B"

 • Merhaba,


  Oyun adminlerimizden Değerli [GA]PhySicuS özel hayatındaki yoğunluk ve önceliklerinden dolayı bugün itibarıyla aramızdan ayrılıyor. Kısa sürelide olsa kendisiyle çalışmak çok keyifliydi.


  Şimdiye kadar ekibimize olan katkılarından dolayı kendisine çok teşekkür ediyorum.


  Yolun açık olsun.

  FFLogo.gif


  Gereksiz Eleştiri, Gizli Hayranlıktır! 8o

 • Sanırım on senedir burdayım belki daha fazla. Yardım etmek sorun çözmek beni mutlu ediyor. Ne yazık ki artık buraya yeterince vakit ayıramıyorum. 3 cocuk olunca bir hayli zorladı :)

  Buradan gidenler olur gelenler olur ama burası hep devam eder. Hep iş yapılır. Burada olma amacımız oyuncuya yardımcı olmaktır. Ego tatmin yeri değildir. Oyuncuya yardımcı olacak vakiti bulamıyorsan da burdan saygı çerçevesinde ayrılmak lazım. Burda sanal adlarımızın önüne yerleşen rütbeler için burda olmamızın bir anlamı da yok diye düşünüyorum. :)


  Takım lideri @pegasus ile daha önce de başka projede çalışmak nasip olmuştu gerçekten çok saygı değer ve çalışkan biri seninle tekrar çalışmak güzeldi yolun burda da reel hayatında da açık olsun...


  Ve CoMa FastFooD :) daha önce tanışmamış olmamız ve çalışmamış olmamıza , tanıdıktan ve çalıştıktan sonra üzüldüm. Sizi tanıdığıma da beraber çalışma fırsatım olduğuna da çok mutluyum. Hakkınızı helal edin. Yolunu açık başarınız daim olsun. Varsa hakkım helal olsun.

 • Takım lideri @pegasus ile daha önce de başka projede çalışmak nasip olmuştu gerçekten çok saygı değer ve çalışkan biri seninle tekrar çalışmak güzeldi yolun burda da reel hayatında da açık olsun...


  Güzel sözlerin ve iyi dileklerin için teşekkür ederim. Seninle tekrar çalışmak çok keyifliydi. Kendine ve çocuklarına iyi bak :saint:

  KCsZ4G.png

  07Uvxm.png