Oyundan atma ve Bağlanamama Problemleri

• ezel sunucusunda ticaret yaparken , ışınlanırken hatta boşta dururken bile metin2 (yanıt vermiyor) diyor. Oyun penceresi beyaza dönüyor. Sonlandırmak zorunda kalıyorum.

İnş. Yine yeniden bir ezel klasiği bizi beklemiyordur

• ezel sunucusunda ticaret yaparken , ışınlanırken hatta boşta dururken bile metin2 (yanıt vermiyor) diyor. Oyun penceresi beyaza dönüyor. Sonlandırmak zorunda kalıyorum.

İnş. Yine yeniden bir ezel klasiği bizi beklemiyordur

Evet bende de oluyor

aOlG6R.gif

• 1 haftadır sürekli marmara sunucusunda tüm chler çöküyor ne ilgilenen var ne bir duyuru var. Biletler boşa gidiyor pazarları tekrardan kurmak zorunda kalıyoruz.

JzOJvA.gif

• 2 haftadir sürekli oyundan atiyor,beyaz ekran verip calismayi durduruyor,ışınlaniyoruz pack kapaniyor,nesne depoyu aciyoruz oyun kapaniyor,depoyu aciyoruz pack kapaniyor,bosta duran karekterlerin packlari kapaniyor,pazar kuruyoruz bir süre sonra pack kapaniyor bu konuda ne zaman bir aciklama yapilacak bildirim yapilacak merakla bekliyoruz ve bilgilendirilmek istiyoruz artik.

• 2 haftadir sürekli oyundan atiyor,beyaz ekran verip calismayi durduruyor,ışınlaniyoruz pack kapaniyor,nesne depoyu aciyoruz oyun kapaniyor,depoyu aciyoruz pack kapaniyor,bosta duran karekterlerin packlari kapaniyor,pazar kuruyoruz bir süre sonra pack kapaniyor bu konuda ne zaman bir aciklama yapilacak bildirim yapilacak merakla bekliyoruz ve bilgilendirilmek istiyoruz artik.

Yohara haritasinda hic yüzük basamyiorsun basdin an komple sayfa kapaniyor asiri derecede CPU harciyor bunlari inceleyen bi yetkili yokmu kara düzenmi oynuyor bizim gibi haydi biz oyuncuyuz elimizden gelen bisey yok ille tek karekter ch atmadan yüzük basmadanmi gezelim

• Yohara haritasinda hic yüzük basamyiorsun basdin an komple sayfa kapaniyor asiri derecede CPU harciyor bunlari inceleyen bi yetkili yokmu kara düzenmi oynuyor bizim gibi haydi biz oyuncuyuz elimizden gelen bisey yok ille tek karekter ch atmadan yüzük basmadanmi gezelim

Buna tamamen katılıyorum. Odak da normalde donmalar olurdu ama burada aşırı derecede oluyor. Karakter slot keserken diğer bilgisayardan film izliyorum ve o esnada bile karakter birden donma anına geçiyor. metin keserken chlerde pat diye kapanıyor kalıyor. Bu sebepten bile yedekte iki client bekletiyorum.

• Merhaba,

Steam giriş problemi çözülmüştür. Bu süre içerisinde süredi item kaybı olanlar, peti ölenler destek sistemine başvurabilirler.

Yaşanan sorun için özür dileriz.

Saygılarımızla.

FastFooD sorunun çözüldüğü falan yok, hala aynı hatayı vermeye devam ediyor, bir ch'den diğerine geçebilmek için 9-10 deneme yapıyoruz. Ayrıca boşa giden eldivenlerin, kostümlerin, ticaret camı gibi ürünlerin telafisinin olup olmayacağını da merak ediyorum.

1.jpg

• Yazıldı mi bilmiyorum ama nesne market deposunu açınca çalışmayı durdurdu hatası alıyorum daha sonrasında clienti yenileyip giriş yaptıgımda ise yeniden nesne market deposunu açmaya çalışıncada karakter oyun içinde donup kalıyor ve chat spami yaparak oyundan düşürüp yeniden baglanıyorum umarim bu hatalarda düzelir.

neden acaba acmis oldugumuz gameforce clientini kapatamiyoruz,dakikalarca kapatmak icin mücadele veriyoruz,kapat deyince kütüphaneye geciyor??

Malesef açık olan clienti kapat deyince kapatmayinca kutuphaneden herhangi bir hesaba oyna deyip açmasıni bekleyin daha sonra clientden çıkış yapabilirsiniz bende bu yontemi kullanıyorum.