Ege Sohbet Başlığı

• Merhaba arkadaşlar;

Keyifli sohbetleriniz bundan sonra bu başlık altında devam edecek ve de sohbet başlıkları her sene başında yenilenecektir.

Sohbet Başlığı; kullanıcıların hoş sohbet edecekleri, keyifli zaman geçirecekleri bir bölümdür. Her türlü kişisel tartışma yaratacak mesaj Forum görevlisi tarafından kaldırılacak ve Forum Kuralları madde 14 ihlalinden işleme tabi tutulacaktır. Kullanıcının kaldırılan mesaj içeriğini devam ettirmesi halinde ise; Forum Kuralları madde 20 den cezai işlem yapılacaktır. Söz konusu tartışma yaratan ya da belli bir konu içerisinde olsun olmasın başka bir tartışmayı devam ettiren, bu başlık altına taşıyan mesajların ilgili olduğu yer Sohbet Başlığı değildir. Rakipleriniz ya da rakip gördüğünüz kişilerle ilgili bu türlü ya da diğer türlü mesajlarınızı, Oyuncular Arası Tartışmalar bölümünde Forum Kurallarına uygun olarak açacağınız konu içerisinde yine Forum Kurallarına uygun olarak yayınlayabilirsiniz.

Tüm Forumda olduğu gibi, bu başlık altında da diğer tüm Forum Kurallarının geçerli olduğunu unutmayınız.

Keyifli sohbetler dileriz...

JFRqUv.gif

"B"

• Merhabalar, normalde ticket attım ama aynı hatayı alan varmı diye yazıyorum buraya. Sunucu birleşiminden önce de oyun senin için mevcut değil hatası alıp hızlı gir çık yaparak bağlanıyordum fakat birleşimden sonra onuda yapamıyorum, lütfen bir an önce ticketime dönülmesi dileği ile iyi oyunlar keyifli forumlar.

• Herkese yeni birleşim hayırlı olsun arkadaşlar şuan için güzel oldu eksiksiz kazasız belasız geç giriş te bir kaç güne düzelir şuan baya yoğunluk var ondan kaynaklı

• Arkadaşlar lonca Arazisertifikası nereden yatırıyoruz acaba yada yatırılma yerinde bir sıkıntımı var bakımdan sonra kapatılacagı söyleniyor ama sıkıntı bendemi :)

• eli havada kalmış karakter buguna hi hitler diye dalga geçtiğim için ırkçılık sebebiyle discorddan ban yemişim afgsdhsmgfv kendinize gelin bunlar Türkiyede görülecek absürt durumlar siz Almanyasınız... Ve oyun Güney Kore yapımı.

Adsız.jpg

bahsi geçen bug.

:huh::pillepalle:

• eli havada kalmış karakter buguna hi hitler diye dalga geçtiğim için ırkçılık sebebiyle discorddan ban yemişim afgsdhsmgfv kendinize gelin bunlar Türkiyede görülecek absürt durumlar siz Almanyasınız... Ve oyun Güney Kore yapımı.

Adsız.jpg

bahsi geçen bug.

Kimin açısın'dan nasıl yanlış bilmiyorum ama birazcık'da sempatil gülücü şeylere izin verilmeli yıl 2020 :) olabilir böyle şeyler şahsım adına kötü bir durum olduğunu düşünmüyorum. :S çok güldüm .

• Bende bundan bahsediyorum aslında komik bu ırkçı değil zaten ırkçı bir düşünceyle söylemedim, benzediği içindi sadece :D heil hitler demek insanı neden ırkçı yapar anlam veremedim. gerçi kelimeyle dalga geçiyorsan ciddiye almadığın içindir o ayrı asdfgh ulusal kanalda yazdığım için galiba bilemiyorum.Sanırım onların toplulukta heil hitler demek seni ırkçı yapıyor.Ya da ince yanlış anlamalar var ciddi olduğumu düşünmüş olabilirler ve ya fotoğrafı alıntıladığım arkadaş alman galiba bilmiyorum. Neysem geçmişler olsun bana... :beer:

:huh::pillepalle:

• dabidabi Ben de yetkili bir arkadaşın imla hatasını kibar bir dille düzelttiğim için ban yemiştim dc'den. :) Amacım kesinlikle laf atmak değildi, geyik olsun diye söylemiştim. Direkt banı yapıştırdı arkadaş :D O yüzden çok takılmamak lazım bunlara, gözünün üstünde kaş var diye de banlayabilirlerdi seni. Ne diyelim; İnşallah bu ban hırslarını hilecilere, yang satıcılarına da gösteriyorlardır.

• Şeytan dürttü yatağımdan kalktım ve az önce toplamda bilmem kaçıncı, Ege adına ilk Zodyak itemimi bastım. Alırım bi hayırlı olsun. :halay

Herkese iyi oyunlar dilerim. :chinese:

Qy1dGG.png

— DESTAN —

• Şeytan dürttü yatağımdan kalktım ve az önce toplamda bilmem kaçıncı, Ege adına ilk Zodyak itemimi bastım. Alırım bi hayırlı olsun. :halay

Herkese iyi oyunlar dilerim. :chinese:

Hayırlı olsun hocam:)

Gaza gelip zodyak basacak varsa birazdan zırhçı yanı sandukalar kurulacaktır 200x 1.4w :halaypm INSOMNIA

Reklam için para vermeye gerek yok değil mi? :)Tekrardan hayırlı olsun:)

J2hrUI.gif

• Comam şu ege sunucusuna birilerini yollasanız rica etsek yada siz gelseniz güzel botsuz bir pazar günü geçirsek kanser olmadan genelden yazılanları göremiyoruz botlar yüzünden :) . Saygılar FastFooD