Arkadaşlar Sunucusu

• Level sandıklarının kapatılması tamamen oyuncunun cebindeki paraya göz dikmek demektir.

hileciler kasamasın felan diyip bahane üretiyorsunuz, hile bitirmek istenilse birsürü avcı alınır.

dolunay, ölümcül plaka felan yapamadan normal oyuncu nasıl ilerleyebilecek?

para yatıran kazancak ve won satmaya devam etcek zaten hep öyle olmuyor mu.

Düşün ve ona dönüşürsün.

• Yeni sunucuda olmasi gerek ek seyleri sayayim:

1.Kalici Event Krali yakala veya Okey eventi gibi

2. Event Suncularinda oldugu gibi özel etkinlik takvimi olmasi gerekiyor efsun nesnesi arttirma kagidi kötü ruh kovma farmlayabilecegimiz

3. Karakter Sandiklari olmasin örnek: Büyükbedensel Sandigi icinden bklar felan cikiyor bu yeni sunucuda 1 günde P acilmasina neden oluyor ve rekabeti yok ediyor

4. Kahramanlik Silahalarinin kaldirilmasi güzel olmus

• Mükemmel bir server evimi ve arabamı sattım yarın serverin açılmasını beklemekteyim.Teşekkürler gf şaşırtmadın bizi birleşimler sonrası farzdır yeni server açılması:party

JzOJvA.gif

• Eskiden hiç biri yokkende nesne market vardı kimse böyle düşünmüyordu. şimdi 2 eşya kaldırdılar problem oldu simya sürgün kaldırsalar ağlayacaksınız galiba. sizin isteğiniz zor olsun tüm itemleri ben emeğimle kısa sürede süper çar yapayım mantık yok istediğinizde. problem olacak bir durumda direk müdahale edileceğini düşünüyorum çünkü yönetimimiz rubinum destan vs diğer sunucularlada olsun çok ilgilendiler bu sunucuda en küçük aksilik ve olumsuzluk düzeltilecektir. Yeniliklere kendinizi alıştırdığınız için kaldırıldığı anda nesne market ep bekliyor oluyo çekme abi epini eskiden ep çekerekmi çar diziyordun 50 lwle 1 yılda kasıyordun şimdide kas amaç eğlenmek değilmi farklı bir durum varsa bilemem. paskalya eventi geliyor yeni server için içeriği gerçekten çok iyi büyülü yumurtaların, ardndan ramazan eventi yaklaşıyor.

misal bence arttırma nesne marktte satılıp efsun nesnesi oyundan etkinlikten elde edilse fena olmaz. nesne market ve oyun içi elde etme birbirini tamamlaması lazım.

kısa süreliğine nesne market : 1 - oyun için : 2 olması lazım zorluğu tartışılır

• Eskiden hiç biri yokkende nesne market vardı kimse böyle düşünmüyordu. şimdi 2 eşya kaldırdılar problem oldu simya sürgün kaldırsalar ağlayacaksınız galiba. sizin isteğiniz zor olsun tüm itemleri ben emeğimle kısa sürede süper çar yapayım mantık yok istediğinizde. problem olacak bir durumda direk müdahale edileceğini düşünüyorum çünkü yönetimimiz rubinum destan vs diğer sunucularlada olsun çok ilgilendiler bu sunucuda en küçük aksilik ve olumsuzluk düzeltilecektir. Yeniliklere kendinizi alıştırdığınız için kaldırıldığı anda nesne market ep bekliyor oluyo çekme abi epini eskiden ep çekerekmi çar diziyordun 50 lwle 1 yılda kasıyordun şimdide kas amaç eğlenmek değilmi farklı bir durum varsa bilemem.

Eskiden nesne markette neler vardı biliyormusun ?

Düşün ve ona dönüşürsün.