Alastor'un İni ve Triel'in İni

• Alastor ve Triel Artık Gelmelimi 121

1. Gelmeli (97) 80%
    2. Gelmemeli (24) 20%

Oyunda bildiğimiz gibi son haftalarda çok büyük düşüş yaşanmakta ve bu yeni gelen hidradan sonra gittiğimiz mapler vs. bana göre gereksiz geldi. Meley'e giriş yaparken uzun zamandır Gördüğmüüz Alastor ve Triel'in İninin gelme vakti geldide geçmiyormu?

Meley gibi veya daha farklı farm sistemi olsa fakat sandıkları ve sandık içerikleri farklı olsa içinden Triel yumurtası ve Alastor yumurtası çıksa ne kadar güzel olurdu. Ankette ve Yorumlarda görüşlerinizi mutlaka bekliyorum. :stalk

• Ne amaçla eklendiklerini çok merak ediyorum. Hiç öyle bir şey koyulmayadabilirdi. Girişleri meley gibi mi olur, tılsımı ne olur, sandık içerikleri nasıl olur vs.. gibi sorular her seferinde kafamda dönüyor :D Anlamsız itemler ve mapler getirene kadar orayı aktif etseler çok daha güzel olabilirdi. Sonuna kadar katılıyorum. Ancak bu dönemde gerçekten oyundan beklenti içine girmek anlamsız. Getiricez derler bu sefer getirdiklerinde meley bozulur filan.. Olağan şeyler yani bunlar ?(

n4.png

Başıma ne geldiyse, aklıma geleni çat çat söylemekten geldi.

💙

Edited once, last by KayraNova ().

• Olusacak Bug vs. sorunda birlikte gelip oyun ıyıce çekılmez duruma gelicek son gelen harıtalar'a rehabet ne durumda kım bınlerce parça kasmaya çalısıyor 2 youtuber soyle boyle diyip reklam yaptı merak edıyorum kaç kişi giripte parça kasıo ?

Alastor ve Triel geldigınde alastor Ruzgar Trielde Sımsek olur bu sefer Meley'e set dizenler 2-3 Set item yapacak İyice ortalık karısacak diye düşünüyorum...

Yıllar geçmesıne ragmen saçma maplar geldi ÇOK geç bile kalındı bu İn'ler için.

• Gelecek inler meley kadar kazandıracak içerikteyse gelsin.

TS zindanları gibi kitapla girilip , malzeme kasılmaya çalışılıp ,

teselli ikramiyesi içeriği gibi kazanç olacaksa aman kalsın.

Oyuna yeni renk , yeni umutlar lazım..

:party

Nyxie2.png

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

🌟 xRuber 🌟

Kelebeklerle tanışmak istiyorsam, bir iki tırtıla katlanmayı öğrenmek zorundayım.

:party Nyxie Ok Resitali :party

• Olusacak Bug vs. sorunda birlikte gelip oyun ıyıce çekılmez duruma gelicek son gelen harıtalar'a rehabet ne durumda kım bınlerce parça kasmaya çalısıyor 2 youtuber soyle boyle diyip reklam yaptı merak edıyorum kaç kişi giripte parça kasıo ?

Alastor ve Triel geldigınde alastor Ruzgar Trielde Sımsek olur bu sefer Meley'e set dizenler 2-3 Set item yapacak İyice ortalık karısacak diye düşünüyorum...

Yıllar geçmesıne ragmen saçma maplar geldi ÇOK geç bile kalındı bu İn'ler için.

3 dirençli itemlerin değeri olduğundan daha da artar diye düşünüyorum. Çünkü genel olarak insanlarda tek direnç olsun ama en iyisi olsun tarzında bir düşünce var ve çoğu kişide sadece ateşli set var. Yeni bir masraf ortaya çıkacak haliyle. Ancak meley kadar güzel bir boss ve sandık içeriği olursa bence yeni bir aksiyon gelir oyuna ve güzel olabilir :D

Gelecek inler meley kadar kazandıracak içerikteyse gelsin.

TS zindanları gibi kitapla girilip , malzeme kasılmaya çalışılıp ,

teselli ikramiyesi içeriği gibi kazanç olacaksa aman kalsın.

Oyuna yeni renk , yeni umutlar lazım..

:party

Yine bizi zorlarlar diye düşünüyorum. Meley ile aynı NPC ye sahip olması bana 600sıralama yerine 800-1000sıralama puanı isterlermiş gibi geliyor ve bununla beraber lonca sıralaması arttırma puanı tarzında nesneye de bir eşya getirebilirler :/

n4.png

Başıma ne geldiyse, aklıma geleni çat çat söylemekten geldi.

💙

• lonca puanını daha fazla isteyip şimşek ve rüzgar dayanıklılığı işe yarayacak şekilde olacak ve ikisinin de petleri olacak. sandıkları iki çeşit olup ejderha bekçisi sabit tutulacak diğer sandık ine göre değişecek. içinden çıkan yang miktarı aynı olacak zodyak portalındaki farklı portallar farklı dayanıklılık gibi birşey yani :) ama gel gelelim ki ya in haritalarında ya da petlerde eksiklik olduğu için tasarım yazılım ile alakalı ocakta beklenilen yenilik hem tr serverindeki değişim sonucunda toparlanma düzene girme aşaması için hem de korona çıktı diye askıya alınmış olabilir :) ama bence de gelsin ateş dizemeyen rüzgarı olan girsin kessin. piyasaya en iyi yang girişini ejder patlaması ile tekelcilerden sonra biz meley kesenler yapıyoruz 10m 10m ama olsun sonuçta ortada milletin hakkını yemeden tek başımıza tüm gün ejderi tutmadan yapıyoruz :) ;)

CWfCeH.png

• Bence oraya onları yazdıklarını bile unuttular yoksa isimleri konulan inler dururken başka maplar açmazlardı :) inşallah açılır da farmda farklı yerlere yönelmiş oluruz hidra meley artık yol geçen hanı oldu

• Bence oraya onları yazdıklarını bile unuttular yoksa isimleri konulan inler dururken başka maplar açmazlardı :) inşallah açılır da farmda farklı yerlere yönelmiş oluruz hidra meley artık yol geçen hanı oldu

hidra olmuş 20m meley olmuş 20m artık farklı sandıklar istiyoruz

• Bencede gelmeli ama meley gibi tek kişi 16 hesapla girememeli

Öyle bir öfkem var ki; ne kadar sakinim desem de boğazımda düğümlenmiş duruyor. Kussam 7 kıtayı boğacakmışım gibi... Ama yinede dayanmaya çalışıyorum. İşim çok zor.

lbvrTR.png

JzOJvA.gif

• güzel bir başlık olmuş öncelikle ve öneride çok hoşuma gitti lakin öncelik şu oyundan atma problemleri üzerine olmasını tercih ederim ben şimdi oralar açılır tam keserken oyundan atar adamın canını fena sıkar yani özellikle benim bu bosslara girince atmaları felan bi hayli canımı sıkıyor öncelik bu olsun bu durum düzeltilince de mutlaka gelsin isterimm tabikide

nB4E7Y.gif

Rahat uyu, hakkını ver duygusuzluğun.
    Sensiz uyuduğumdandır uykusuzluğum..

• Gelmeli. Ama hali hazırdaki meley giriş gibi olmamalı. Oyunu farmdan kurtarıp savaşa yönlendirecek( mavi ejderin ilk çıktığı zamanki gibi) şekilde ayarlanıp gelmesi lazım

komiksin. Makrocuların mekanı olsun değil mi?

:evil:

• komiksin. Makrocuların mekanı olsun değil mi?

Nesi komik? Mavi ejderha gibiden kastım mavi ejderha girişi anlamında demedim. Mavi çekik yaparken-general keserkenki savaşlara atıfta bulundum. Giriş sistemini değiştirip bol savaşlı bir bos gelsin.

• Alostor veya Triel'in gelmesi oyunu epey bi canlandıracağını ön görüyorum lakin nasıl bi içeriğe sahip olacağını kestirmek bi hayli zor burda bizim görüşümüzün bir önem arz etmediğini belirtmek isterim herkeze iyi oyunlar...

SaIwbb.png

Anatolia-2010