Meley İni Heykelin Buga Girmesi

• Bu gece ilk defa denk geldim ve başkaları yaşayabilir diye bildirmek istedim. Umarım tekrarlamaz. Sadece beceri hasarı işliyor, düz vuruşlar ise hep miss geliyordu. :dash:

rYDvPnN.gif

• Boslardan önce heykel tam yanacak iken yumurtaların çıkması durumunda denk gelinen bir durum. Büyü vuran bir karakter yoksa o heykeli açmak zulüm oluyor.

THe9vb.gif

Aspanda Bürgüt, Jerde Kökbörü Bol.

• Zaman zaman denk geldiğimiz bir durum. Beceri atağı yaparak ilerlemek gerekiyor. Biraz zahmetli lakin çokta büyük bir problem değil.
    İşin aslı şimdi bunu düzeltmeye kalkıp iyice bozulmasından endişe etmekteyim. O sebeple olan şekliyle kalması daha sağlıklı:airborne:

9nzAeO.png
    Everything you can imagine is real.
    (Hayal edebildiğin herşey gerçektir.)

| 8) |

• Bir keresinde bizim de başımıza gelmişti meley turu çöp olmuştu bazen eksik sütunda olabiliyor :D hatalarıyla seviyoruz be seni metin2

Oyunda karakteriniz ne kadar iyi olursa olsun gerçek hayattaki karakteriniz iyi değilse iyi değilsinizdir.

• 2 dakikalık yumurta yenileme süresini iyi ayarlamanız gerekiyor risk atmamak için vurmayı bırakıp yumurtaları kesin yumurtalarla aynı anda açıldığı zaman oluşan bir bug genelde son sutünda olur. başına gelmeyen yoktur sanırım :)

A3wZLa.png

• Eğer ki bossları çekerken yumurtaya vurur ve ya patlatırsanız ( bosslar yaşıyorken ) bug'a girer. onun çözümü de çarı dönüştürüp küreyi patlatmanız ve tekrar dönüşmenizi tavsiye ederim. Olmazsa tekrar küreye dönüsüp tekrar patlatın önceden düzeliyordu.

• İlk defa JavierS. 'de gördüm bu hatayı. Denedim bende olacak mı diye olmadı. Daha sonra şansa meleyde sütun kitlerken 2 kez başıma geldi. Sura kasmayı bile düşündüm, umarım düzeltirler.

• saniye ayarlı sütunlara vurdugunuzda yani yumurta atma saniyesini HER daim bilmek bu durumu ortadan kaldırıyor :) ucu ucuna açacak durumda oldugunuzu hissettiginiz an atagı bırakın yumurta bekleyin 1 1.5 dk kaybedersiniz 16 sandık kaybetmemek adına .

Başkasının Alın Teriyle Boğulmaktansa , Kendi Alın Terimle Aç Kalmayı Yeğlerim.

• saniye ayarlı sütunlara vurdugunuzda yani yumurta atma saniyesini HER daim bilmek bu durumu ortadan kaldırıyor :) ucu ucuna açacak durumda oldugunuzu hissettiginiz an atagı bırakın yumurta bekleyin 1 1.5 dk kaybedersiniz 16 sandık kaybetmemek adına .

seversinn biliyosun bu işi ihtiyar :beer:

A3wZLa.png

• Aynı gün içinde 2 kez yaşamışlığımız bile var malesef. Skile kuvvet boşuna mı p yaptık diyip yükleniyoruz skillere. Ha bu durumun mağduriyeti var fakat çözüme kavuşma yolunda daha kötüleri ile malesef ki karşılaşma imkanı daha yüksek. Çıkmak yerine şansı denemek tavsiyemdir. :)

CWfCeH.png

• Bu olay başıma gelmedi ama bugün şöyle birşey başıma geldi savaşı başlat dedim kapı açıldı ama direkler tamamen kayıp slotta yok 20-30 saniye sonra da meleyin kapısına attı bütün çarları

• Artık oyun için oyuncuların zaman harcadığı emek verdiği yapabilmek için hem oyun için hem oyun dısı para harcıyarak yapılmak istenen meleyin sutununun buga girmesi sorunu ne zaman düzelecek? Sen o kadar yap yap sonuç elde edeme oyuna meleyden günlük giren yangın hattı hesabı yok oyun meleyden dönüyor lütfen ilğilenelim. Adramis  FastFooD

• 2 sene önce video ile bildirdim tarih saat yok diye reddedildi bildirim. Tam sütun yanacakken metin attığında yapıyor bunu.

8OFSHR.jpg

Bu gece ilk defa denk geldim ve başkaları yaşayabilir diye bildirmek istedim. Umarım tekrarlamaz. Sadece beceri hasarı işliyor, düz vuruşlar ise hep miss geliyordu. :dash:

• 2 sene önce video ile bildirdim tarih saat yok diye reddedildi bildirim. Tam sütun yanacakken metin attığında yapıyor bunu.

Çok nadirende olsa hala var, düzeltmemişler 2sene öncenin fotoğrafı sutunu skille yakıcaz diye kan revan içinde kalıyoruz;( umarım düzeltirler de emeğimiz çöpe gitmez:S

• düzeltilecegini sanmam . saniye kontrolü yaparsanız baktınız tam acılmaya ramak kala olacak . atagı bırakın yumurta bekleyin . 2 dk da bir ymurtaları atıyor bilmeyen yoktur . çözümü kendiniz üretin derim , şahsen ben öyle yapıyorum bir dahada o cukura düşmedim düşmem de .

Başkasının Alın Teriyle Boğulmaktansa , Kendi Alın Terimle Aç Kalmayı Yeğlerim.

• Adramis

Closed the thread.