Ticaret camı

• Böyle sorumsuzluk olamaz. Oyunda bir hata aylarca düzeltilmiyor , aklım almıyor . Bir itemi bulmak için açıyorum ve 10 larca defa kapanıyor ve bulamadan pes ediyorum . Oyunda bir itemi bulmak için saatlerce dolaşalım mı , farm mı yapalım , savaş mı yapalım ? Varmı bir fikriniz FastFooD

• Ticaret camı düzeltilmeden bu güncellemenin gelmesi hiç bir anlam ifade etmiyor bence. Böylelikle bir güncellemeyi daha yüzüne gözüne bulaştırmış olur yapımcı firma. :hail::hail:Vatana millete hayırlı olsun. FastFooD

• Ticaret camına yeni pazar bölgesinde 15 dakika boyunca, onlarca kez sayfa değiştirerek baktım. Şimdiki hali çok daha iyi gibi. Ama nesne marketten kaldırılmış.Sadece kaplan parasıyla satılıyor.

The more you learn, the more you realize how little you know. The less you know, the more you think you know everything.

Edited once, last by Damdeok ().

• Ticaret camına yeni pazar bölgesinde 15 dakika boyunca, onlarca kez sayfa değiştirerek baktım. Şimdiki hali çok daha iyi gibi. Ama nesne marketten kaldırılmış.Sadece kaplan parasıyla satılıyor.

ticaret camın olduğu için nesne markette gözükmez her hafta 1 tane alabiliyorsun markayla satılmaya başladığından beri

Bagjanamu

OneManARMY

IDareDEVILI

Evet kaplan ile gözüküyor bende bir an korktum :) oldugu için öyle imiş.

ynZ7vF.gif

Edited 2 times, last by KOYU ().

• ticaret camın olduğu için nesne markette gözükmez her hafta 1 tane alabiliyorsun markayla satılmaya başladığından beri

Marka olayı uzun sürmez eplere zam gelecek zaten cama falan da zam yapıp koyarlar artık. offline pazar kaç ep olacak oraıs da meçhul ama ucuz olmayacağı kesin

• Herkese iyi günler iyi oyunlar, yaklaşık 1 haftadır bu bugı farkettim. Mitsi mat yeşim simyam (+4 basılı) ticaret camı üzerinde yeşimler kısmında mitsi yazarak taratınca çıkmıyor fakat hiçbir şey yazmadan yeşim sayfalarını antikadan ileriye doğru ilerletince mitsi kısmında görünüyor. Teşekkürler

• Fealty

Closed the thread.