Tanıtım Etkinlikleri, Sizce?

• 1-) Level sınırı 130-135 seviyesine çekilecek gibi geliyor. Yeni itemler de bekleniyor bunun yanında haliyle ama şahsen o skalada yeni ortalamalı silah gelmez farm açısından bakarsak. Bence 2-3 sene sonraki büyük level güncellemesinde yeni ortalamalı silahlar eklenir.

2-) Yeni biyolog görevleri. Element güç ve dirençleriyle ilgili kalıcı element bonusları getirilebilir.

3-) P üzeri beceriler: gelmesini ne kadar çok istesem de yeni bir ferahlık olarak düşünülecek olsa da, ep tarafına evrilmesiyle ilgili endişelerim var. Ama zaten asıl düşüncem yeni liderlik becerilerinin çırak dönüşüm kısımlarının buradan düşürülecek olması.

4-) Yeni boss ve zindan. Kule benzeri bir zindanda toprak ya da rüzgar slotları (belki ikisi birden) yer alacak ve şahsi düşüncem; mistik efsunu bu slotlarda etkili olacak. Umarım 4 savunma takacaksın lonca bossu gibi yapıalcak şeklinde durumlarla pek karşılaşmayız. Zorluk seviyesi efsunlar üzerine olmamalı.

5-) Yeni karakterle ilgili bir açıklama oldu mu bilmiyorum olduysa ben kaçırdım ama ben hiçbir ipucu göremedim. Ve kesinlikle gelmemesi taraftarıyım. Simyayı da geçtim, yeni bir silah tipi kullanırsa eğer halihazırda olan oyuncuları da kaybederler ve 1-2 servera iner tüm oyun.

Düşüncelerim ve öngörülerim bu kadar. Sonraki açıklamaları heyecanla bekliyoruz bakalım. Bazı pesimist arkadaşlar yok çok kötü yok sıkıcı şeklinde yorumlar yapmış ama bence eğlenceli ve heyecan verici bir süreç. Bugüne kadar olan bu tarz süreçlerin hepsinin olmasa da çoğunun sonunda hayal kırıklığına uğramış bir oyuncu olarak umarım güzel, bağlayıcı ve solo oyuncuları da düşünen belli sistemlerle karşımızda olurlar. İyi forumlar.

iV5ZHi.png

• Yeni bir harita geliyor.

Bu haritanın yolu biologdan geçecek gibi gözüküyor.

Yeni harita yeni yaratıklar ve yeni boss demek.

Sanırım bu yeni harita için farklı bir efsunda gerekebilir ya da daha önceden az kullanılan bir efsun öne çıkabilir.

• tamam yenilik güzelde şu bir gerçek ki her yenilik ne kadar güzel olursa olsun çok küçük bir kitleye hitap ediyor. bütün oyuncuları etkileyecek yenilikler lazım. düşük seviyelerdekiler de dahil

JzOJvA.gif

• Tanıtım videosunu izledim.

Her karakterin 7. Atak skill'i hayırlı olsun.

Bunun yanında Yohara Map'i de hayırlı olsun. Muhtemelen 120 Olmamızı isteyecek girmek için.

101-120'ye gelen olağanüstü exp eventini de buna bağlıyorum.

Hayırlısı diyelim, dolu içerik her zaman ilgimi çekmiştir.

Oyunun son yıllarında daha da ileri gitmesi dileğiyle...

x3Bxbj.gif

• Umarım bundan önceki birkaç güncelleme gibi havada kalmaz. Yapılabilir ve makul bir içeriktir. Skillere gelecek olursak grafikleri beni gerçekten mutlu etti, damageleri de aynı oranda güçlü olursa çok güzel olur hepimize şimdiden hayırlı olsun.

Birileri haddini bildirmeli ölüm okuna kafa tutan kalkanlara !

• Sayın Comam FastFooD aracılığıyla bugün gelen mesaj üzerine 600 ep kazanmış bulunmaktayım hiç tahmin etmedim yani öylesine yorum attım gelen mesaj şaşırttı teşekkür ederim comam iyi günler iyi forumlar.

QFcfkc.gif

• Selamlar, tanıtım etkinliği kapsamında 2 Adet 45 Ep Kodu Kazanmışım. Düzenleyen Ekibimize cömertliği için teşekkür ederim. Güncelleme'nin de bu doğrultuda güzel başlangıçlar yapması dileğiyle... :)

x3Bxbj.gif