Bir karakteri silerken yerine yeni karakter sunulması

• silinen karakterin yerine tekrar karakter penceresi gelip farklı karakter seçme esnekliği gelmelimi ? 41

The result is only visible to the participants.

Bu önerim muhtemelen 5 ten fazla karakteri olanlar için olacak.

5 karakterden fazla karakteri olan hesaplar tekrar farklı bir karakter oluşturmak için 5 ten fazla karakterini mecbur silmek zorunda kalıyor .

bir karakteri silerken yerine farklı hesap sunulma penceresi gelmeli.

Sarısını o kadar çok yaşadıkki bu hayatın , laciverti yakındır. DarbekaN

• Dürüst olmak gerekirse, öneriden tek kelime anlamadım. Biraz daha açabilir misiniz?

5'den fazla karakteri olan hesaplarda herhangi bir karakteri sildiğinde 5den fazla olduğu için yeni karakteri oluşturamıyorsun ondan bahsetmiş arkadaş

ICu9RA.gif

• Bu önerim muhtemelen 5 ten fazla karakteri olanlar için olacak.

5 karakterden fazla karakteri olan hesaplar tekrar farklı bir karakter oluşturmak için 5 ten fazla karakterini mecbur silmek zorunda kalıyor .

bir karakteri silerken yerine farklı hesap sunulma penceresi gelmeli.

Bencilce bir öneri.Bu kadar fazla 5 karakterle oynayan varken böyle bir istek itici olmuş.Elindekiyle idare etmelisin.

• Adaletli olmak lazım , Lütfen sadece kendini düşünme .

Her birleşimde herkesin 5 ten fazla karakteri oluyor. oyuncuların %75 i 5 karakterden fazla olan hesapları kullanıyor. Bence kendini düşünen sensin ama ileriyi düşünerek kendini düşün.

Sarısını o kadar çok yaşadıkki bu hayatın , laciverti yakındır. DarbekaN

• 5 den fazla karakter açmak isteyen oyuncular mecburen yeni hesap açıyorken, senin 5 den fazla karakterin olduğu halde yeni karakter için hesap açmayıp böyle bir öneride bulunuyor olman, maalesef çok saçma ve gereksiz olduğunu düşünüyorum.

aemncqe.gif

• Desteklemiyorum bunu zaten bilerek kapatmışlar size mecbur kaldıkları için verdiler 5 den fazla karaktere sahip olma özelliğini ilk yapılan sunucu birleşimlerin de böyle olmuyordu gerçi artık sunucu birleşimi yapmıyorlar bunun yerine sunucu aktarımı yapılıyor ve bunun sonucunda böyle bir adaletsizlik oluştu.

• Desteklemiyorum. Ve hatta 5 den fazla karakteri olanların 5 e düşürülmesi için öneri bile açılabilir. 15 Karakterle tek set item ile depodan aktarıp aktarıp etp kasıp won satan çok oyuncu mevcut botların dahi azalacagına inanıyorum bu yöntem ile.

Zirvede Kartalda bulunur yılanda ama biri süzülerek biri sürünerek !      

• Adramis

Closed the thread.