Genel Sohbetteki Gereksiz Konuşmalar

• Attığın resimdeki sohbeti görsem hiç rahatsız olmam. Benim genel sohbette tek gördüğüm bot mesajları başka mesaj göremiyorum. Devamlı ch1'e girip engelleyecek halim de yok.

• Attığın resimdeki sohbeti görsem hiç rahatsız olmam. Benim genel sohbette tek gördüğüm bot mesajları başka mesaj göremiyorum. Devamlı ch1'e girip engelleyecek halim de yok.

Kişisel tercihiniz. Beni rahatsız eden sizi etmiyor olabilir. Gayet doğaldır.

• Spam botlar haric genel sohbetteki yazılar acıkcası beni ne rahatsız ediyor nede ilgilendiriyor aksine bazan tebessüm ettiğim zamanlar bile oluyor. Reel hayatta da bir sürü yasaklamalara ugruyoruz bırakın millet içinden geleni yazsın çizsin haddini aşmadığı ve farklı boyutlara taşıyıp abuk sabuk konuşmadığı takdirde tabi.

• Konuyu okumadan mı geliyorsunuz anlamıyorum ki. Açıklamalarımı düzgün okuyun lütfen.

Konunuzu okuyarak, algılarımı ve öngörülerimi açarak yorum yaptım. Tüm kanalla ve tüm haritalarda engelleme butonunun çalışmasından bahsetmişsiniz bu oyunun sadece belirli bir topluluk için geliştirilmediğini ifade etmye çalışıyorum. Ve yukarıdaki yorumumda zaten spam botlarının bu konunun dısında tutuğumuda belirtmiştim.

• Tüm kanalla ve tüm haritalarda engelleme butonunun çalışmasından bahsetmişsiniz.

Evet konunun açılmasındaki bütün amaç bu zaten. Arkadaşlık ekleme gibi bu özelliği madem getiriyorsun, beni adam aramak zorunda bırakamazsın. Rahatsız olan olur, olmayan olmaz. Bunu zaten önerideki anketin sonuçları belli ediyor. En büyük topluluğu TR olan bu oyununda zahmet olmazsa, bizi dikkate alması kendileri açısından yararlı olacaktır.

• Konunuzu okuyarak, algılarımı ve öngörülerimi açarak yorum yaptım. Tüm kanalla ve tüm haritalarda engelleme butonunun çalışmasından bahsetmişsiniz bu oyunun sadece belirli bir topluluk için geliştirilmediğini ifade etmye çalışıyorum. Ve yukarıdaki yorumumda zaten spam botlarının bu konunun dısında tutuğumuda belirtmiştim.

konunun açılış sebebi bot lar ve herkesin yazdığını görmek istemeyenlerde sohbet satırı zaten gizliyor, oto botlar haricine çıkartmayın konuyu..

• konunun açılış sebebi bot lar ve herkesin yazdığını görmek istemeyenlerde sohbet satırı zaten gizliyor, oto botlar haricine çıkartmayın konuyu..

Yazmış olduğum yorumu daha anlayıp öyle yorum yapmanızı rica ediceğim. Burda spam botlarının her harita ve ve her chlerde engellenmesi taraftarı olduğumu belirtiyorum. Yani dediğiniz playerlerin bagırmadan ne yazdığı beni rahatsız etmiyor beni rahatsız edenin spam botlarının olduğunu ifade ediyorum.

• Kesinlikle bizi çok rahatlatır destekliyorum

7yr2av.png

Altın kural: Kendine nasıl davranılmasını istiyorsan başkalarına da öyle davran!

Server : Ezel
    Bayrak : Mavi
    Lonca : IKraliyet

• Öneriyi destekliyorum açılan özel sohbetlerin içine Kapat ve Küçült seçeneğinin yanına bitane Engelle seçeneği eklenmeli basıldığı zamanda engellemek istediğinize eminmisiniz tarzında bi uyarı verilmeli yanlış engelleme yapılmaması açısından umarım gelir

• Hangi istediğin olduda bu istediğinin olacağını düşünüyorsun?

Forumu niye kullanıyosun o zaman ? ne işin var ne diye üyelikle giriş yaptın duyuruları oku çık git o zaman yorum yapma gereksinimi niye duyuyosun istediğini söylersin yaparlar yapmazlar o onların sorunu he hangi istediğin olduğu konusundada geçmişte TR oyuncularından gelen hangi yeniliklerin yapıldığını söylemişlerdi git bi zahmet bul konuyuda boş yere dağıtıp durma konuyla ilgili olumlu yada olumsuz düşüncen varsa belirtirsin şu sebeple destekliyorum yada desteklemiyorum diye fazlası boş muhabbet

• forum tarihindeki en gerekli ve önemli önerme. insanların aynı şeyi tekrarlayarak boş yapması o boş yapanlar dışında kimseye hoş gelmiyor. Dandanakan sunucusu kırmızı bayrakta her gün ard arda aynı şeyleri yazan insanları gördükçe gerçek anlamda sinir krizi geçirmekten de yoruldum, tanımadığım insanlara sırf boş yaptığı için küfretmekten de. katılıyorum.