cCcReiscCc'den lBuzbeyaza Ayar..!!!

• Selamlar normalde böle videolar çekmem, fakat oyunda hiç bir etkisi olmayan, düne kadar bizsiz savaş alanına çıkamayan çar şimdi çar olmusda video atar olmuş..Umarım izledikten sonra biraz cenen durulur 😀

İyi seyirler💕:dash:

• Tebrikler kardeşim benim video dediğin budur işte ya video konuşuyor adeta 8k space diye bağırıyor :D Yolunu şaşıran yolunu bulur bu spacelerden sonra :DDD

Eline emeğine sağlık kardeşim başarın daim olsun :)))

• sa

ben her zaman diyorum sarı bayrak boş isterlerse kırmızıya da sıgınabilirler diye...boynu bükükleri fena ezmişsin sarı bayrak ninja da ayrı bir tat katmış videona tebrik ederim Aliço...

VhrsMA.gif

• Boş yapıp locamın adını gecırıyorsun patronun yannda tedarikçi dıye dolanan geldıgımızde ne eksıgınız varsa sebnem yong tasıyan vasıfsızlar ezele bıletler kapalıda gelemıyoruz sayet yazdıgınız yazıların soyledıgınız lafların Arkdasında durabılecek varsa yüreginiz basın bıletı gelın dandakana yoksa bos yapmayın levent cok bos yapıyorsun al artık su ızınınıde gel senn zırlamalarını dınleyecek degılız lafının erı ol hadı sızı göruyum vasıfsızlar

• senin yanındakiler eksilerini gidermedi ise onların sorunu ,bizde misafir adam gibi agırlanır varsa bir eksiği karsılanır biz zamanında yaptıgımız güzellikleri anmayız şükür dünyadan bi habersiniz çarım dandanakanda yarın savaşa beklerim...aliçonun konuyu da kirletmezsen sevinirim...

VhrsMA.gif

• Boş yapma geldınde madem neden cıkamıyorsun atarlanıyordun ne oldu kırmızı ıle arayı buluyum oylemı yazıyım dedın yıgenlerın anlasmıs gercı savasda sarılara vurmayın dıye yazıyolardı 😊

haftaya salıyaca aksamları yokum ıs gucden dolayı haftaya saat belırle her dakka senı ezmek ıcın aktıf olucam senn ve yanndakı sahte kahramanların ıdafesını alıyım ha bu arada a dan z ye getır o bos tayfanı bı daha bi daha vıdeo ıcın yorma beni eksık bızde yoktu sız yaranmak ıcın dolanıyordunuz pesımde mahmutu zamannda dınlememenın sonucları cokdan gormus sızın ne halt oldugunuzu neyse haftaya gorusuruz bak ona gore ızın alda gel sonra azar yeme zaten savasabılecegın 1 saat kalabılecegın 1 hafta oyuzden ızın alda oyle gel yaz buralara

• kimin boynu bükük belli 2 aydır dandanakana gelicem diyip korkudan gelemeyen sen degilmisin sen ancak bize kuleye pot taşırsın yanındaki ezige söyle hatta onuda al öyle gel tabi cesaretiniz varsa öyle forumda zırlamakla olmaz bu işler bütün swlere rezil oldun hala neyin tantanasını sürüyon kırmızı bayraga kanka olmak size yakışır onlar gelince zaten korkudan farm yapıom ayagına giriyon

boşsun boş bak yine diyorum sen git kral dedigin kim varsa o gelsin rezil bi zihinselin var mat efsanevi çarıma serbest açıp attıgın damageyi attırma bana buraya onu bile kesemedin

sende haklısın karşımda patron olsa bende korkudan çarıma giremem :kirmizili

SOdK1Q.gif

• illa hakettiğimi ver diyorsun ya birde randevu vermiş hangi çözmecinin içinde olucan acaba neyin tamam geldin ezele abi zodyak hancerini ver sura tası ekleyelim abi videom eksik kaldı bekçim bitti yesil kutu verirmisin abi dandankan sarı geliyorum yazdıgında abi itemler toplama itemleri bırak ödünç safir takıp geldim onu teslim etmem lazım deyip arkana bile bakmadan kacan sen değilmisin ya komik olma ya hadi dandankandayım toparlanın yarın bekliyorum topunuzu

VhrsMA.gif

• Sen kımsınde sana abi deyim la bı kez abı demedım sana senın gıbı bırınemi abi diyecem hayırdır laflarını secerek konus levent telefonda aglayıp su bu dıye cagıran yok o gelmedı bu gelmedı dıye zırlayan sen gel yeterkı dıyende bendım degılmi işine gelıyorsa ben ıstedıgım zaman cıkar savasırım pasam gelmıyorsa kırk yılın bası alıcagın ızın bosa yanmasın

• biletler daha açılmadı biletleri bahane gösterip zaman kazanmaya çalışan zavallı

şuan çok komik durumdasın kırmzı kankalarınla anlaştın sanırım siz bize dalmayın bizde size halbuki onlar avrasyaya geldiginde nerdesiniz kankalar diye nara atmıştı ve sen korkudan çarına girememiştin çok iyi hatırlıyorum neyse umarım saglam item toplamışsındır çünkü ezeldekliler çok ezik kalmış ne var ne yok toplamışsın belli ki

bu arada madem ordaydın 1 haftadır neyin korkusu vardıda çıkamadın:bolkahkaha

SOdK1Q.gif

• en azından toplama item emanet safir ile gelip sovranlar geliyorum deyince kactıgını inkar etmemişsin aferin beni telefon ile arayıp barsa farklı nick atıp gelicem kimseye soyleme di diyen sensin ah bu gençler unutuyor hemen işine gelmeyen seyleri :)))

VhrsMA.gif

• şimdi anlaşıldı barsın gelmeden swye geleceginin haberini kimin verdigi kendi kendini ele verdi bende diyodum kim bu laf taşıyan kişi oda çıktı işte bende bunu bişey sanıyodum meger yancılarından daha boş olan buymuş:party

SOdK1Q.gif

• Bos yapıyorsun levent yalan dolan bıttı bos palavraların bıttı sımdı edebıyatamı gectın burak kardesım senın bu ıyılıgını unutmam felan dıye zırlayan sımdı bıze kafa tutuyor hayır burhana sınandan toplama yaparken soyle boyle dıye zırlayıp yakut kupe ıcın bı hafta dahs ızın ısterken de bana sormadan kafa tutunuz mılete onlar da sızı anladıgınız dılden zopa ıle yola getırdı unutmakı bız destek verdıkce ayakda durabılıyordunuz sımdı gorelım sızı kıme yanasacaksınız cok laf attıgın kırmızılaramı

• çok çok en fazla bunları avrasyada rezil eden binatlıya boyun eğer tıpkı zamanında bize boyun eğdigi gibi alıştı nasılsa

Bunlar için isim farketmiyo yeter ki enselerine tokat atacak birileri olsun

SOdK1Q.gif

• korkudan savasa çıkamayan yine forumda eser olmuş iki paralaık bir oyun için ne yalan soyledim ne de kıvırdım bosuna hırpalamayın kendinizi sizin gibi düşüncede olsaydım kırmızıda olurdum hadi yarın bekliyorum hepinizi ezelde boş yapanlarıda malum dandanakana bilet var degil mi :))) hayırlı geceler aliço sende kusura bakma bu tartışmalar attıgın dayagın etkisini düşüremez tekrardan tebrik ederim fena hırpalamışsın...

VhrsMA.gif

• Aksam 7 yece oyunda olucam yarın varsa yuregın cıkarsın ha bu arada yanndakı adamlar sarıya gecmeden benden ızın ıstıyor gecsem burak bana darılmasın demı dıyor bızı karsısına almayı onlar bıle ılk basda dusunerek yaptı yarın 7 yece saat belırle geleyım yoksa bos yapma

• Bars karakterinin videosunda övüp yere göğe sığdiramiyodunuz ama adami nese madem geldin kim gucluyse o kazansın abi lafinada cok takilma ben abi derdim yasina hurmeten ne diyek 15 20 yaş buyuksun bunlami övunüyorsun bizde cok eski dostumuza emanet item verdikte bunlari yazmiyoz sagda solda siginmakta sizin isiniz bu arada dandakan kirmiziya siginmaya calisiyorsunuz ben patron yzunden kirmiziyla kotu oldum felan sagda solda yol yapiyosunuz gecin bu kolpaliklari dahada forumda konusmaya gerek yok bence geldiysen videolar konussun.