Başarısızlık ve oran düşüşü

• Oyunun şans belirlerken neleri hesaba kattığını bilemeyiz. Ortalama zarar için efsun atıyorsunuz 10 kez 10-20 ort aralığında geliyor.Okuduklarımızdan 150 üzeri efsun deneyipte 35 ort göremeyenler var.Kriter olarak oyuncu sayısı item sayısı 30 üzeri 35 üzeri 40 vesaire belirlenmiş sayılar olabilir.Yada tamamen rastlantısal.Simya içinde günlük belirlenmiş sayılar yada serverde olan toplam sayılar.Diyelim siz mitsi tertemize atıyorsunuz.An itibarı ile serverde 50 adet var diyelim takılı yada boşta.Limitte ise geçme oranı düşebilir.Şahsen 13 efsanevi iel başlayıp 1 mitsi 1 efsanevi iel bitirdiğim oldu.Yada 2 sıra yontulmuş yakut varken 1 ender yakut ta kaldığım oldu.Yada diyelim maden kazıyorsunuz 3 kişi ile başka 6 kişi ile başka sayılar atıyor.Benim bahsettiklerim sadece senaryo.Buraya kadar farazi idi.Şimdi yazacaklarım gerçek.Direk oynadığınım 97 ve 106 hesaplarım var.İnanın yanıma oturup başıma gelenleri izleseniz monitörü benden önce kırarsınız.Sıradan günlük etkinliklerde bile 9 a item basarmış gibi 15-20 deneme ile oluyor.Örnek bu gün 96 dan 97 suramı kasarken 106 şamanımla maden kazdım.6 başarısız 1 başarılı düşen sadece 1 cevher,5 başarısız 1 başarılı düşen 4 cevher.350 eşya ile.Madende etki etmiyorsa yazın.Tecrübelerim ettiğini gösteriyor.Benim isyanımda burda site eldiveni alıcam,metin kesip eldiven düşürüp takıcam bu ikisi olmayan oyuncuya ancak eşit olacağım.Oyunda bilmeden anlamadan birinin ayağına bastıkta extradan bir şeyler mi yapıldı.Bahsettiğim devamlı şekilde olanlar.Aklıma geldi yazıcam çok doluyum.Ben ne zaman botlarla uğraşsam aynı gün içinde muhakkak sıra dışı bir pislikle karşı karşıya kalıyorum.Buda 1-2 kez olan bir şey değil.Demek istediğim bu oyunda döneni Bir Al lah bilir birde dolabı döndürenler bilir.

madende nesne drobu durumu etkilemiyor diye biliyorum.Mesela benim şamanımın madenciliği P ve diğer hesabımın madenciliği düşük, ama şaman biraz daha fazla maden elde ediyor her defasında.Bu farkın daha fazla olması gerekir aslında , ama maden olayında KAZMAnın katsasıyısı sanırım daha etkili.kazma nın +sı iyi olan biri varsa anlatabilir

Mat mitsi grena alırsan rahat edersin baya. Simyanın verdiği savunmanın kat sayısı normal itemlerden gelenlerden farklı. Şöyle anlatayım Sırf item - kostüm toplam 90 rüzgar varken canı deli gibi gidiyor. Ama rüzgarımı itemleri değiştirip 50 60a düşürüp simyayı açınca toplam rüzgar 70 civarlarında oluyor. Çarın aynı yerde aynı şekilde canı gitmiyor. Dropla alakalı değil ama ufak bir tavsiye.

Bence yanlış hesapladın.Simyanı açınca sadece rüzgar gelmiyor.Blok ort str hp ... bir sürü bonus geliyor .Sen bunlar yokken 90 rüzgarda sıkıntı yaşadın ama simya açtığında 70 rüzgarla evet dayanabildin bence bu hesabın geçerli değil.Ben de mesela simya açarak 40 rüzgarla orman metni kesiyorum rahat rahat.Bu tamamen üzerindeki anlık bonuslarla alakalı. mitsuritan

Bir örnek daha vereyim şahsen ben ay ışığı eventinden +800 1000 ay ışığı kasanları tamamen hileci olarak görüyorum bu kadar çok drop oranım var ve bu kadar çok hile dolu alanda kesmeme rağmen 100 ü zor buldu neden ?

Ayışığı 3. ve 4. seviye slotlardan çok düşer ,ama 3. seviye slot az verir.Sürgünde bu yüzden ayışığı çok çok az düşer.Ben sadece kurbağalarda pelerinle 1000den fazla ayışığı kastığım zamanlar oldu.Çünkü o büyük kurbapğaların hepsi 4. seviye canavarlar.Ayrıca yer bulmakla ilgili de soru sormuşsunuz.Onu da insanlar saatler önce orada bulunarak yapıyorlar.Ya da bazı gözü aç insanlar gelip orda bekleyenleri kesip yerini kapıyor.

Bu ifade bana biraz abartı geldi. Az önce M10 da olan hava kılıcı becerisini münzevisiz kötü ruhla 10 BK arka arkaya okudum hepsi TEKTE geçti skil g şu an

Buna hayatta inanmam

20 levellik tılsıma sarı parlak parça istemesi yetmezmiş gibi bide 3 kere 70le vermene rağmen eklemiyor bu oyunda olasılık devre dışı bence 4.ye bıraktım bakalım normalde 4 denemeden 1i geçmesi lazım eğer 3 de 0 şuan zaten 20 levellik iteme 105 itemi istemesi de saçma ama oyun zaten başlı başına saçma ama oynayacak başka oyun yok el mahkum oynuyoruz.

Aslında oynayacak daha güzel oyunlar var ama emek verdiğimiz için bırakması zor geliyor.

Yüksek lvl itemleri bırakın, geçen gün yan çarım için 34 lvl zırhını +9 yapmaya çalıştım. Sadece + basmak için 4 won para harcadım ve şuan zırh +6 :)) En acı tarafı ise zırh sadece bir kez +8 gördü onun dışında hep +4 +7 arasında onlarca kez gidip geldi. Bakın size beta itemden, zodyaktan bahsetmiyorum alt tarafı 34 lv kıytırık bir zırh.

Başarı oranlarını çok yüksek yapın demiyor kimse, pvp'ye benzesin istemiyoruz ama imkansızın bir tık altı zorluktada olmasın oyun Allah aşkına!

Edit: Bu arada bahsettiğim zırha yaklaşık 20 adet parşömen bastım. Bunu da dipnot olarak belirteyim.

Hocam düşük level zırhları direk loncada basmak daha mantıklı bence .En son kalan zırhıda efsunlayıp kullanırsın.

site eldiveni +level eldiveni+metin eldiveni+ %50 drop ile yine de eventte birsey dusmuyor. etp drobu du dusurmusler. ne anladim ben... kac tane oyuncu kaybettiler sirf bu sebepten dolayi. yazik,

Etp drobunu kesin düşürmüşler.Ben tek pelerinle 12-13 etp alıyordum, şimdilerde ise 5-6 .

• Bu konu ile ilgili ticket attığımda sistemsel olduğunu söylediler bana.Her karakterin belli konularda şansı biraz daha yüksekmiş.(simya basma,+ basma ,metin drobu beceri kitabı okuma gibi )

Bunun da adil olduğunu düşünmüyorum ben.Arkadaş ben illa 3-4 hesap mı oynamak zorundayım bunu anlamadım.Birini simya için birini + basma için mi kullanayım.Hadi diyelim ki benim şansım simyadan yana tutuyor.E ben simyadan bir ton para kaldırırken şansı metin drobu olan adamın suçu ne oluyor ?

Hangi arkadaş simyasının geçme olasılığı yüksek bir hesap kullanmak varken metin drobu yüksek hesabı kullanmak istesin.

Birde bunlar zamanla değişiyor sanırım.Geçen sene 16 antika yakut denememden 7 tane efsanevi alabiliyordum.Bu sene 6 taneden 1 antika kalıyor :) Özellikle yakut diyorum çünkü özellikle yakut elmas ve yeşim üzerinde çok fazla oynandığu görüşündeyim.+ basma konusunda geçen sene 600 kutsama ile +9 zehir yapamamıştım. 2 ay önce 6 metal bir ritüelle +9 zodyak yaptım.Çarın ne konuda şanslı olduğunu bir türlü çözemedim vallahi :)

Şuan bir hesap kasıyorum. 95 olduğu zaman uzun bir süre oynamayı düşünmüyorum :) Yıllar önce başlayıp zevkle oynadığım oyun son zamanlarda stres ve yorgunluk vermeye başladı.Pek ümidim yok ama olurda bir gün bu başarısızlıklarla alakalı bir açıklama gelir GF yetkililerinden diye bu ve alman forumlarında her zaman takipteyim.Hayırlısı bakalım :)

• sırf bu konuya yazmak için foruma üye oldum.

altıntaş ve öldürücü rüzgar zırhlarını +9 basmak için 440 kutsama harcadım toplam en az 5.5 w para gitti +4 oldular yuh diyorum başka bir şey demiyorum.

bu olaydan sonra bıraktım oyunu 2008'de başlamıştım bu oyun bitmiş bence arkdaşlar.

• Nesne markete 7625 epe 30 günlük nazar koymuşlar. Bizim bi tılsım için binlerce ep basan akıllıları iyi analiz etmişler. Bu ürün müdürü baya zeki adam, yolunacak kazı iyi biliyor. Siz burda istediğiniz kadar dil dökün

tam bununla ilgili bir şeyler yazacaktım yazdığını gördüm.Gerçekten çok zeki adam abi.Geldi geleli maşallah bir kere yüzüklerin tılsımların eple satıldığını hatırlamıyorum.İlla bir şeylerden çıkarmamız lazım.ya 30 günlük tılsım çıkarıcaz diye benim 600 liradan fazlamı harcamam gerekiyor her seferinde arkadaş.

Dediğin gibi boşa dil döküyoruz.Burda bizi kimsenin umursadığı yok :)

• eski çarkta bir başkaydı. Hala o zamanlardan kalan kemikler durur. Değerdi çevirmek, üzülmeden çıkardım. Son 2 yıldır bırakın döndürmeyi içeriğine bile bakmıyorum.

Valla 61 level surama 1000 ep kuponu almıştım eldiven falan alırım diye.Bi çark gelmişti 1 1.5 sene önce mutluluk yüzüğü çıkıyordu.O 1000 epi o çarka harcamıştım.Belkide bu zamana kadar 10 tane kullandım daha 10 tane daha mutluluk yüzüğü var hesapta.Dediğin gibi eskiden çark da güzeldi.İyiye gider diye beklerken kötüye gidiyor maalesef .

• Bugün 12 tane antika yakut denedim. Sadece 1 tanesi efsaneviye geçti. Gerçekten artik işin tadini kaçirmaya başladilar böyle bir şey olamaz. Bu oranlar ne kadar doğru bilinmiyor. Şirket kazansin diye varimizi yokumuzu buraya harcayacak değiliz. Oyunu birakmayi iyiden iyiye düşündürüyorsunuz

• 5 dk önce benim de oyun hevesim bir kez daha hiç kalmadı. Nedenenini anlatmakla uğraşmayacağım yukarıda arkadaşların yazdığı hikayelerden işte.

Sadece artık herşeyin ve farkındayız ve bütün hevesimiz kaçtı demek istiyorum

JzOJvA.gif

• Benim de kostümün bitmesine 2 gün kaldı, 60 günlük olanlardan çıkarayım da rahat edeyim diyorum ama MesseR! in başına gelen benim de başıma gelmesin diyerek DarbekaN ın yolunu izleyeceğim..

Kostümler ciddi masraf oluyor.

• 4 bin epe 1 kostüm, 1 başlık çıktı şu yeni sandıklardan 60 günlük olanlardan. Şansmı bu şimdi 100 sandıktan bahsediyoruz.

şanslısın valla kardeşim...bana bir tane başlık yada kostüm bile çıkmadı.

300 adet 6-7 efsun kutsamadan işe yarar bir esfün gelmez mi::) ? gelmez 50 str bulmak bu kadar zor mu:?

xZcKSh.gif

İnsanlara Akılları Ölçüsünde Laf Ediniz

• Bugün 12 tane antika yakut denedim. Sadece 1 tanesi efsaneviye geçti. Gerçekten artik işin tadini kaçirmaya başladilar böyle bir şey olamaz. Bu oranlar ne kadar doğru bilinmiyor. Şirket kazansin diye varimizi yokumuzu buraya harcayacak değiliz. Oyunu birakmayi iyiden iyiye düşündürüyorsunuz

Hep diyorum İyileştirilmesi Gerekenler

+ Basmasından tutun

+Simya Basmasında tutun herseyın oranı düşürüldü

+ Kostum Efsunlarsın Dünya Yang biter

+ Arkadaş Oyuna girmiş 1,2 saat vaktı var 1,saat Bekçi aramış Oyundan Çıkmış

+Nemerede Şaman Anahtarı Şans la alakası yok 20,30dk kabu etmemesi

+ Simya Uzatmada % 5% 15 süre vermesi

+ Simyada Özelikle Yakut ve Elmas AŞIRI Yanması sadece bu (2 si)

+Element Efsun Ekleme 1000 de 10 oran

+8 İtem basılması 100 de 15 geçme oranı +9 Söylemiyorum daha

+Simyada 9 ile 17 defa Üst üste yanmasi

+Kostumlerın 7,15 gun yerıne 30 gun olması

+Tılsımların Özel etınlıklerde olduğu gibi Ep ile satılması (Özel Günlerde )

Sandıklarda Şansa Dayılı hiç bir oyuncu almıyor Sadece Youtuberler alır onlarada

Ep bedevadan Sponsor oldugundan :)))

+A karekteri Kule önunde B karekteri köyde

A karekterinde çıkış oldumu B karekterine gircegıne A karekterine giriyor fakat kulede olması gereken A karekteri köyde doğuyor :)) aşırı Sorun

+ Eli Havada Kalması

+İşinlanırken Ekran Donması

Bunlar Oyuna Devam eden Arkadaşlarımın Söylemleri

Bu konularda İyileştirme olmaz Olmucakda

Yeni Ürün Müdürü Yakında GF başına geçerse Şaşırmam Patronun gözüne girmiştir bu yaptıklarında bir bakmış Oynuyacak Oyuncu Kalmadımı Anlarlar

iş işten geçtimi yapcak bişi yok :)

• 2 gundur +9 a zehır kılıcı basamıyorum..Gercekten oranlar cok dusuk..6 adet demırcı kagıdı ve 185 adet kutsama bitirirken..Boyle olmamalı...

+ basmak bir kumardır. Ve kumar varsa şirket kazanır. Birisi + basma işleminin tek seferde gerçekleştirirken kimiside sizin gibi çok uğraşır. Ya genel olarak bi ortalama bulunmalı. Ya da bu şekilde devam etmeli.

Yolda olmak mı, yoksa varmak mı istersin?

- Yolda olmak.

-O halde neden yolda olursun, varmak için mi?

...

• + basmak bir kumardır. Ve kumar varsa şirket kazanır. Birisi + basma işleminin tek seferde gerçekleştirirken kimiside sizin gibi çok uğraşır. Ya genel olarak bi ortalama bulunmalı. Ya da bu şekilde devam etmeli.

Bence kumar değil anlattığınız herşey oyuncu hırsı ile alakalı oyunda şanslı envanter stoğu şanslı ch diye bi durum var ben günluk +basan birisiyim zarar etmedim ve oran düşüşü yaşamadım simya konusunda işlenmemişi denerken baktım çok yakiyo hemen ch degıstiriyorum şansli ch bulana kdr grena oniks safirin işlenmemislerini feda ediyorum sonrasında sonuç hep istediğik gibi oluyo zarar etmiyorum sizde deneyin al bunuda yak derseniz yakar zorlamayın fazla 😛

İnsanlar yalnız: "İman ettik" demekle imtihan edilmeden bırakılacaklarını mı sandılar?

• Bence kumar değil anlattığınız herşey oyuncu hırsı ile alakalı oyunda şanslı envanter stoğu şanslı ch diye bi durum var ben günluk +basan birisiyim zarar etmedim ve oran düşüşü yaşamadım simya konusunda işlenmemişi denerken baktım çok yakiyo hemen ch degıstiriyorum şansli ch bulana kdr grena oniks safirin işlenmemislerini feda ediyorum sonrasında sonuç hep istediğik gibi oluyo zarar etmiyorum sizde deneyin al bunuda yak derseniz yakar zorlamayın fazla 😛

Bak bu konuda haklısın. Eskiden simyalarımı ch 7 de atıyodum. Ch 9 da atmaya başlayınca antika çıkarmaya başladım. Net ilk kastığım 200 cordan antika alamamıştım ama ch 9 da 50-60 corda en az bir antika geliyor.

Yolda olmak mı, yoksa varmak mı istersin?

- Yolda olmak.

-O halde neden yolda olursun, varmak için mi?

...

• Bak bu konuda haklısın. Eskiden simyalarımı ch 7 de atıyodum. Ch 9 da atmaya başlayınca antika çıkarmaya başladım. Net ilk kastığım 200 cordan antika alamamıştım ama ch 9 da 50-60 corda en az bir antika geliyor.

+ basma konusunda ilk olarak yine envanter stoğu ariyorum savaş kağıdı kullanmiyorum baktım item çok fazla +2 +3 düşüyo itemin ve kutsamanin stogunu değistiriyorum çok kolay +5 +6 olan stokta 7 8 deniyorum eğer bulamazsam ch değiştiriyorum çok basit ama her item aynı stokta geçmiyo bunuda deniyerek bulabilrsiniz

İnsanlar yalnız: "İman ettik" demekle imtihan edilmeden bırakılacaklarını mı sandılar?