Yeni Ticaret Çağı Hakkında

• Botlar, hileler, cb banları, teknik sorunlar vb post atımları yasaktır. Görüşleriniz sadece ve sadece güncelleme hakkında olmalıdır. İyi forumlar dileriz.

Güncelleme ayrıntıları için :arrow: Tıklayın

JFRqUv.gif              

"B"

• Geç kalmış bir yenilik olsa da gelmesi çok iyi oldu. Neredeyse tüm oyuncuların ihtiyacı vardı buna. Umarım nesne markette uçuk fiyata satılmaz da herkes faydalanabilir. Yalnız anlamadığım şey geçici süreyle satışta mı olacak, yoksa daha farklı bir şeyden mi bahsedilmiş?

Kişisel premium dükkan, buff olarak yalnızca sınırlı bir süre için mevcut.

CM4j6A.gif

• hayırlı uğurlu olsun ama :) önceden elektiriğe para veriyorduk şimdi ofline shop a ne anladım bu işten diyesim var ama artılarıda var :) gayet güzel

uZIjUB.jpgBe Water My Friend .... BruceLee

• Umarım daha geniş alan veya ch sistemi gelir yoksa sıkıntı ortak alan olacağı için o olana sığmaya bilir.

SfPtgx.gif

Türk olmayı her omuz her baş her yürek kaldıramaz!

Milliyetçilik ruhumuzda her daim.

• Sonunda, mükemmel bir gelişme bu biz oyuncular açısından. Çok çok geç de olsa sesimizi duyduğunuz için teşekkürler.

rVu7ee.gif

Kendi kafana göre koyduğun kurallar seni kurtarmaz.

• Öneriminizin uygulamaya konulması çok güzel olmuş. Metin2 ye sorunsuz şekilde monte edilirse kesinlikle seviye atlatır..

Önerilerimizin geçte olsa dikkate alındığını görmek gayet hoş :)) Artık önerileri umursamıyorlar demezler sanırım :)) FastFooD Adramis :dd

Ofline Pazar Sistemi

Özel Pazar Bölgesi

xem4L6.gif

Ne kadar yükselirsen, uçmayı bilmeyenlere o kadar küçük görünürsün.

Edited 4 times, last by aNu ().

• Yalnız harita çok küçük olduğu için ticaret camını kullanmak pek mümkün olmayacak gibi görünüyor. Artık uzaklaşma şansımız da yok. Umarım bu husus düşünülür.

CM4j6A.gif

• Yalnız harita çok küçük olduğu için ticaret camını kullanmak pek mümkün olmayacak gibi görünüyor. Artık uzaklaşma şansımız da yok. Umarım bu husus düşünülür.

Ben de tam şu an onu düşünüyordum.
    1) Harita çok küçük marmara gibi bir sunucuda dip dibe pazar kursak bile sığmaz gibi duruyor
    2) Köyün en dışında tic camı atıyorsa bu haritada neler yapmaz??

Umarım ticaret camı da fixlenmiştir, yoksa marmarada zor olacak gibi işler bi tık

JzOJvA.gif

• pazar sistemi çok güzel olmuş olmasınada yanı sıra çokta sıkıntı getirir.Aradığım itemi nasıl bulacağım Ticaret camı bu haritada devamlı atar harita dışında ticaret camı çalışması gerekir harita dışında haritaya girmeden alış veriş mutlaka yapılması gerekir. Ticaret camı bu haritada çalışır sorun vermezse ne ala ama sorun verirse felaket bir itemi saatlerce ararız.

:thumbsup:Benim daha çok kazanmam lazım:thumbsup:

• Bu güncellemenin en güzel yanı normalde Kırmızı veya Sarı bayrak oyuncusu olup sırf ticaret mavide dönüyor diye mavi bayrak oynayan kesimi tekrar eski bayraklarına yönlendirecektir. Eğer güncelleme ile server birleşiminde olduğu gibi kısıtlı bir süre boyunca ücretsiz krallık değiştirme gelirse oyun dengelenir.

• Haritanın çok daha büyük olması gerekli kesinlikle ve harita büyütüldükten sonra bölgenin tamamında olmasada belli bir kısmında savaş yapılabilmeli 3 bayrağında kolayca ulaşabilceği yerde savaş dönmesi taraftarıyım. Köyde iyi kötü savaşlar oluyodu fakat ticaret komple buraya taşınırsa ve söylediği gibi tamamen korumalı bölge olursa yeterince az olan savaşların iyice azalcağını düşünüyorum umarım düzeltme yapılır

5wmXdn.png