Oyun henüz sonlanmadı

• 2 gündür oyunu kapatıp clientten çıkmaya çalışıldığından bu hatayı verıyor, oturum kapanmıyor. Oyun henüz sonlanmadı diye yazan bir pencere açılıyor

• Benimde dün başıma geldi. Açık olan oyun clientlerini kapatınca ancak oturumu kapatabiliyorum, oyun clientleri açıkken gf oturumu kapatılmıyor.

hqNsyH.png

• Dün öğlen saatlerinde başladı bu olay. DC DEN COMA ya ilettiğimde altaaki acık clienti kapat dedi.. 2-3 hesap zor açıyorum bu durumdan dolayı

:arrow:                                                                        Member since Sep 22nd 2013

• Dün zaten clientlere bir şeyler oldu. Oyunlar sürekli kapanıyor. Clienti kapatmak istediğimiz zaman başlıktaki hatayı veriyor. Saçma sapan bir şeyler oluyor da bakalım. Oyuncuları etkileyen bir sorun olduğu için çözülür mü bilmiyorum.

• Yeni bir güncelleme hazırlığı yada hileliler için yapılan birşeyin sebeb olması olabilir çıkar kokusu yakında

:arrow:                                                                        Member since Sep 22nd 2013

• Tüm clientleri kapatıp açmayın arkadaşlar herhangi bir hesabı tekrar açıp giriş yapmadan kapatın çıkış olabiliyor en azından ben de öyle. Saygılar.

Ölen bir kere ölür, öleni seven ise her gün.

• Önceden açık olan clientte ch atmak istersen direkt client kapanıyor ama gfde girilmiş olan maildeki hesapsa rahat ch atabiliyorsun inşallah bu saçmalığı bildirmişlerdir bugun sabahdan beri aynı bu sorun var

• Dün konun birisinde yazmıştım 5 10dk açık kalmış bir client sonradan tekrar girilmeye çalışıldığında oyun baglanıyor diyip yanıt vermeyip direk kapanıyor bu durum son 2 gündür mevcut yetkili olarak Mars adminimize bildirdik ileticeğini söyledi kendisi meley kesen insanlar için büyük sıkıntılı bir durum

• arkadaşlar sorunu şu şekilde çözebiliyosunuz son girdiğiniz oyun hesabını oyna diyorsunuz sunucu ekranı geliyor hiç giriş yapmadan üsten çıkış yapabiliyosunuz sonra başka oyun hesabına giriş yapabiliyosunuz

https://i.imgyukle.com/2020/03/28/JzOJvA.gif

• Yav alla h için bu ne ya bir el atın şuna hey yetkililer ikidir aynı sorunu yaşıyorum insanı çileden çıkarmak için nerde saçma sapan şeyler varsa yaşıyoruz pazar kurarız kapanır onu yaparız olmaz bunu yaparız olmaz neyiniz düzgün

SfPtgx.gif

Türk olmayı her omuz her baş her yürek kaldıramaz!

Milliyetçilik ruhumuzda her daim.

• Hata bu şu an 2.kez denk geldim fırtına öncesi sessizlik değildir umarım :/

Adramis  FastFooD

TIDHAf.png

Bu yamayı Oyun mevcut değil hatasını alan arkadaşların bir taktik ile hesaplarına girme olayı vardı bunu engellemek için getirdiklerini düşünüyorum , Arkadaşlarım arasında bu yama geldiğin den beri hesaplarına giremeyenler var hatta hiç biri giremiyor :/

• Bu yamayı Oyun mevcut değil hatasını alan arkadaşların bir taktik ile hesaplarına girme olayı vardı bunu engellemek için getirdiklerini düşünüyorum , Arkadaşlarım arasında bu yama geldiğin den beri hesaplarına giremeyenler var hatta hiç biri giremiyor :/

arkadşaım dediğim gibi yapsanızya üsten çıkış yapmadan önce sonra açtığınız istemci varya ondan oyuna giriş yapmadan üsten çıkış yapmayı deneyin çıkış yapıyor sonra başka hesaba girinsürekli teori üretmeyin bence ya bir hatadır yada bu şekilde girecez artık

https://i.imgyukle.com/2020/03/28/JzOJvA.gif

• Bu bi sorunmu yoksa böyle bi güncellememi getiriyolar umarım sorundur.

Hesap ayırma ve mevcut 2 farklı e postadaki hesapları birleştirme gibi bir şey getirmeden böyle bi güncelleme getirmek baya saçma olur

5wmXdn.png

• Arkadaşlar bu hatayı alıyorsanız açık olan client hangi hesabınıza ait ise önce o hesap oyuna bağlı olsa bile tekrar oyunu açın, sonrasında çıkış yapmayı deneyin clientten sorunsuz bir şekilde çıkış yapıyor.

🅺🅰🆈🅶🆄🆂🆄🆉

• CTRL + ALT + DELETE = Gameforge client >> Görevi sonlandır >> Tekrar oturum aç. problem çözülüyor. Oyunu kapatmak zorunda değilsiniz.

BNwMZJ.png
    "𝓰𝓮𝓬𝓮 𝓾𝔃𝓾𝓷, 𝓶𝓮𝓿𝔃𝓾 𝓭𝓮𝓻𝓲𝓷"

• Problem devam etmekte, hesaplardan çıkış attığımızda 1 mühdet sonra tekrar girmek istediğimiz zaman hesaplara girmiyor clıent donuyor ıslemı sonlandırıyor. oturum kapatıp farklı hesapaa giriş yapmak istediğimizde ya reklam sayfasına yönlendiriyor yada üstteki gibi oyun sonlandırılamadı diyor.. %99 ileride gelecek olan bir güncellemenin etkisi diye düşünüyorum bunlar.

( çok can sıkıcı bir olay FastFooD  Adramis ]

• Maalesef sadece bende var bu sorun sanıyordum başlarda sürekli açık olan tüm clientleri kapatıyordum ama bir süre sonra can sıkmaya başlıyor gerçekten.Ve birde bir yerden başka bir yere ışınlanırken veya ch atarken sürekli oyun atıyor oyunu açayım derken de "Oyunun henüz sonlanmadı" hatasını da alınca daha da can sıkmaya başladı.Ama giriş yapıp çıkış attığımda bu hatayı almıyorum.Umarım en kısa sürede bu sorun çözülür

xQtovP.gif

Minnoş bir kedinin bile kuyruğuna basmayacaksınız, herkesin tahammülü bir yere kadar.

• aynı sorun daha önceki bir gameforce güncellenmesinde de olmuştu,mailden çıkış yapınca o maildeki clint ler ch atıldığı taktirde kapanıyordu. Hatta guncellemeyi geri çekmişlerdi şuanda aynı sorun var ve daha fazlası ki bu olay şahsen Bende 2 gün önce başladı tam olarakta gameforce güncelleme geldikten sonra.