Metin2' nin En Büyük Kış Partisi !

• Herkese çokça selamlar, güzel seneler. <3

Yeni yıldan önce kız kıza toplandık, bir parti verelim dedik. :saint:

Bana eşlik edip yalnız bırakmayan meleklerime teşekkür ediyorum.

Hepinize bizden ( biraz geç kalınmış ) güzel seneler! <3

Miraculous  Jesyques.  Nisa.  chaniru  Mizore  Calypso

• Gülmekten susmadık , susmadığımızdan da çoğu sahne eksik. Müthiş..

:karisik:karisik

Hatırladıkça hala bi gülme tutuyor. Bak hala altını çiziyorum bizim taraf güzel yakalıyor uyumu.

:sevimli:sevimli:sevimli

Kızlar emeğinize sağlık. Güzel bir anı kaldı. 2021 bize bol kahkahalı geçecek görünüyor.

Emeğine sağlık bebeğimmm.. Muhteşem olmuş..

<3<3<3

:stalk

-Mean Girls

HkcFGp.gif

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kelebeklerle tanışmak istiyorsam, bir iki tırtıla katlanmayı öğrenmek zorundayım.

:party Nyxie Ok Resitali :party

• Ahhah çok güzel ve eğlenceli olmuş.. Özellikle son kısma bayıldım.. Harikasınız neşeniz bol olsun..:*
    Ben de katılacaktım ama :sevimlihem uyumsuzluğum hem de o günlerdeki yoğunluğum engel oldu:stalk

xU0hwM.gif

Şahsınıza karşı haddi aşan,
    Hududu geçen,
    Küstahlaşanları,
    Altın olsa kesenizde,
    Bal olsa kasenizde tutmayın..

• Yaa izlerken büyük bir tebessüm oluştu yüzümde. :DGerçekten de çok iyi edit yapmışsın bu konuda güvenim tamdı. Her ne kadar kamera arkasında azıcık yaramazlık yapıp sırayı bozsam da çok eğlenmiştim. 8o Emeğine sağlık, nice eğlencelerimiz olsun! <3

POJhgq.png

image

• Sorma bebeğim, o kadar çok yeri kestim ki, biriniz sussa diğeri başlıyor, her şey tam olsa çarlar duruyor. Ahaha videoları izlerken tekrar yaşadım sanki. :D :D Herkes kendi yanındakiyle uyumlu olsun!!! :D :D Neşemiz eksik olmasın, 2021 çok güzel başladı sizlerle. <3

Yaa ama çok güzel olmuş mikemmelllllll elinize sağlık ♥♥ :)

Teşekkür ederiz. <3

Ahhah çok güzel ve eğlenceli olmuş.. Özellikle son kısma bayıldım.. Harikasınız neşeniz bol olsun..:*
    Ben de katılacaktım ama :sevimlihem uyumsuzluğum hem de o günlerdeki yoğunluğum engel oldu:stalk

O günden sonra biz de tekrar toplanamadık planlar farklıydı biliyosun. :kanka Amaa kaçışın yok, illaki bu videoların birinde olacaksın sen de nihahaha. :devils:karisik Neşemiz bol olsun güzelim. 8o

Yaa izlerken büyük bir tebessüm oluştu yüzümde. :DGerçekten de çok iyi edit yapmışsın bu konuda güvenim tamdı. Her ne kadar kamera arkasında azıcık yaramazlık yapıp sırayı bozsam da çok eğlenmiştim. 8o Emeğine sağlık, nice eğlencelerimiz olsun! <3

Biraz hayaller hayatlar oldu ama olsun haha. :love: Azcık mııı, azcık mııı.... Random kesmekten bi hal oldum dün. 8o Keyfimiz bol olsuuun. :angel Geçen gene akım başlatıyoruz. 8)

• Yüzümde tebessümle izledim ve yazdıklarınızı okudum, cidden çok güzeldi beraber geçirdiğimiz vakitler. :love: Edit çok güzel olmuş, eline sağlık canım. Ufacık video çekmişiz gibi hissediyordum ama sen bayağı güzelleştirmişsin. Nice beraber senelere, umarım tekrardan görüşüp böyle kardeş kardeş eğleniriz. <3

image

Myrna.imageimage

• Harika olmuş meleğim, emeğine ve sabrına sağlık; çünkü hiç susmadık evet! :chinese: t1459.gif

Hep eğlenirdik dans videolarında ama bu defa diğer güzellerin de katılımıyla tam bir parti oldu. :sevimli

Jesyques. bizim tarafı tek geçerim ben, haha çok güzeldi özellikle çekim safhası, eğlencemiz daim olsun. :halay

Hepimize sağlıklı, mutlu ve bol eğlenceli bir yıl dilerim canlar. <3:saint:

9GxSpC.png
    "Hiç kimseye kin tutmam ama yapılanı unutacak kadar da iyi biri değilim."

🍁

"I'm a warrior, not a worrier."

🔥

• Yüzümde tebessümle izledim ve yazdıklarınızı okudum, cidden çok güzeldi beraber geçirdiğimiz vakitler. :love: Edit çok güzel olmuş, eline sağlık canım. Ufacık video çekmişiz gibi hissediyordum ama sen bayağı güzelleştirmişsin. Nice beraber senelere, umarım tekrardan görüşüp böyle kardeş kardeş eğleniriz. <3

Daha güzellerini de yaparız inşallah fıstık, bundan öncesi bir arada toplanmalarımız da ayrı keyifliydi. <3 Oyunun keyfini biz sürüyoruz valla. :party Ellerimize sağlık diyorum, güzel senelerimiz olsun. :karisik

Harika olmuş meleğim, emeğine ve sabrına sağlık; çünkü hiç susmadık evet! :chinese: t1459.gif

Hep eğlenirdik dans videolarında ama bu defa diğer güzellerin de katılımıyla tam bir parti oldu. :sevimli

Jesyques. bizim tarafı tek geçerim ben, haha çok güzeldi özellikle çekim safhası, eğlencemiz daim olsun. :halay

Hepimize sağlıklı, mutlu ve bol eğlenceli bir yıl dilerim canlar. <3:saint:

Son sahnede az ileride dansı yakalayamadığın için trip attığın sahne vardı ama kestim...... :korkunc Bence böyle de şirin oldu, ben beğendim hahaha. :kirmiziliHerkes kendi tarafını tutuyor, ben kendimden yanayım, önde kendi halimde takılıyorum hahaha. :angel Güzel senelerimizee. :kanka

• Yaaa cidden mükemmel olmuş videoo :love:, herkesin eline emeğine sağlık, hiç bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum:party sizinle olduğum için ayrı tanıştığım için ise apayrı mutlu oldum, güzel bir hatıra kaldı bizlere, iyiki varsınız, daha nice videolarımız olur inşAllah.:saint:<3<3

ul5wNP.png

• Neşeniz ve eğlenceniz daim olsun hanimefendiler,

Kostümler muzik dans uymus tebrikler

Eğlenceli video olmuş dostluğunuz daim

Olsun 👍

Çok teşekkür ediyorum videoda emeği geçen herkes adına. :))

Yaaa cidden mükemmel olmuş videoo :love:, herkesin eline emeğine sağlık, hiç bu kadar eğlendiğimi hatırlamıyorum:party sizinle olduğum için ayrı tanıştığım için ise apayrı mutlu oldum, güzel bir hatıra kaldı bizlere, iyiki varsınız, daha nice videolarımız olur inşAllah.:saint:<3<3

Ben de öylee, zaten oyunun en güzel yanı da bu, güzel insanlarla tanışıp eğlenme imkanı veriyor. :)) Biz de sizlerle tanıştığımız için mutlu olduk, forumda benzeri yaptığımız şeyleri bir arada da yapmak çok keyif verdi. :) <3<3

• Ellerine sağlık meleğim video şahane olmuş:thumbup:

Sizlere eşlik etmek keyifli ve eğlenceliydi:)

Yeni yıl herkese sağlık ve huzur getirir İNŞALLAH

SEVİLİYORSUN:angel<3

Canımıniçiiii, gelmennn katılmann çok değerliydiii hepimiz içiin. <3:love: Çok da güzel yakaladın daha önce hiç katılmadığın haldeee. :halay:halay İnşallah çook güzel senelerimiz oluur, çoook öpüyorum. :kanka:kanka

• Yaaaaa en sevdiğim videolarını nasıl kaçırırım luthiiii hiç söylemiyorsun :miffy: bayıldım uyumunuz danslar çektiğin yer hepsi şahaneydi herşey gönlünce olsun :*

Bebeğim benimmm bi dahakine seni de bekliyoruuz o zamannn. :love: Tavşini de kap gel sarı sana hep açık biliyosuuun. :kirmiziliSenin de her şey gönlünce olsun canım beniim. :kanka

• Harikulade görünüyorsunuz, mükemmel bir ahenkteseniz.

Özellikle de son kısımda ki kırmızı noellerle müzik ile dansınıza bayıldım. :party

Emeğinize ve neşenize sağlık. Daim olsun. 🧿🙏🏻

IqXbMA.gif

• Harikulade görünüyorsunuz, mükemmel bir ahenkteseniz.

Özellikle de son kısımda ki kırmızı noellerle müzik ile dansınıza bayıldım. :party

Emeğinize ve neşenize sağlık. Daim olsun. 🧿🙏🏻

Çok teşekkürler, seste değildik biraz da aksilikler oldu ama gene de çok keyif aldık, gene kendi içinde ahenk buldu herkes. :P Videodaki herkes adına teşekkür ediyorum. :D

O havada o kıyafetlerle nasıl durabiliyorsunuz? :D

Dans ediyoruz, kürklü elbiseler de sorun olmuyor. :D :D

• Tebrik ederim çok ciciş bir parti olmuş çok beğendim bu tarz videoları seviyorum ben abii :D Musmutlu seneler dilerim eglencenis birlik beraberliginis daimi olsun arkadaşlar.

arr2cP.gif

"Kulağı Yokki Nefs'in, Nasihatı dinlesin ,,