AdRe Dandanakan Savasları Giriş...

• Emre kardeşim savunma olarak daha iyisini düşünemiyorum ve görmedim buna atağınıda eklersen çok iyi yerlere geleceğinden şüpheem yok ve çok eğlenceli videolar çıkacaktır başarılarının devamını dilerim...

• Tebrik ederim. Diğer arkadaşların sözüne ek olarak büyülü STR bugda olmasaydı Karabüyü olduğunuz dönemde ataklı video izleyebilirdik. Büyülü silah yakışmış elinize sağlık.:kirmizili

Edited once, last by PANTENE ().

• Tebrikler eline saglık atagının yükseliceginden şüphem yok eksiklerin giderildiginde daha iyi görütüler elde ediceksin başarın daim olsun kardeşim:)

L5UlPe.png

Kurt pusuya düşünce nasıl kurtulucagını degil öcünü nasıl alıcagını düşünür

Hedefe değmeyen okun Yayına faydası olmazz

Sana verdigim degere yakışır şekilde davranmayı ögrendiginde gel

Yeniden tanışalım...

• Aleyküm selam gardaşım hasarlar ataksız gayet iyi savunmaya diyecek yok ataklı halini merakla beklemekteyim başarıların daim olsun

tesekkur ederim yakin zamanda gelicektir kardesim

Bol keyifler tekrar hoşgeldin savaşlara. :) Karabüyü olarak izlemek isterdim keskinliğe çevirmişsin çarı. :D Başarılar. :)

tesekkur ederim hosbuldum k buyu artik boğdu keskinlik yaptim ileride ne olur bilinmez sizede basarilar dilerim.

Emre kardeşim savunma olarak daha iyisini düşünemiyorum ve görmedim buna atağınıda eklersen çok iyi yerlere geleceğinden şüpheem yok ve çok eğlenceli videolar çıkacaktır başarılarının devamını dilerim...

tesekkur ederim sira onda kardesim

Tebrik Ederim Eline Sağlık

tesekkur ederim

Tebrik ederim. Diğer arkadaşların sözüne ek olarak büyülü STR bugda olmasaydı Karabüyü olduğunuz dönemde ataklı video izleyebilirdik. Büyülü silah yakışmış elinize sağlık.:kirmizili

tesekkur ederim

Tebrikler emre güzel hasarlar

tesekkur ederim

Tebrikler eline saglık atagının yükseliceginden şüphem yok eksiklerin giderildiginde daha iyi görütüler elde ediceksin başarın daim olsun kardeşim:)

tesekkur ederim

Tebrikler Emre kardeşim. Aklıma ezel ziyaretinde ki savaşlar geldi de, bi daha çıkmaz öyle savaşlar :)

Eline sağlık 👍🏿

eskiler eskiden guzeldi kardesim tesekkur ederim

Tebrik Ederim Emre, Eline Emeğine Sağlık Gardaşım, Gayet Güzel Savunman var . Atak işinide en yakın sürede cözecegine inanıyorum . Başarıların daim olsun kardeşim.:thumbsup:

tesekkur ederim kardesim atak 1 cennet kolye takmaya bakar ve yerini yakaladiginda atak fise gecmeye seninde basarin daim olsun kardesim

Edited once, last by IAdRe ().

• Tebrik ederim savunma yönünden çok iyi bir karakter zeka ve yarı insanınızın eksik olmadığını düşünüyorum cennet kolye takarsanız çok daha üst düzey hasarlar yakalayacağınızdan şüphem yok :thumbsup:

• Tebrik ederim karakterinin kalitesini bilmeyen yoktur sonuçta afk duran çarlara vurmadığın sağda solda ki şamanlara veya boş çarlara vurmadığın için dameğen düşük görünüyor ataklı olarak vurduğunda sınıfındakilerinin 2 katını vuracağından şüphem yok başarıların daim olsun gardaşım hep birlikte

k7Vk8Q.png

• Tebrik ederim savunma yönünden çok iyi bir karakter zeka ve yarı insanınızın eksik olmadığını düşünüyorum cennet kolye takarsanız çok daha üst düzey hasarlar yakalayacağınızdan şüphem yok :thumbsup:

tesekkur ederim evet hepsi tam 0 eksik cennet kolye takmak sart firsat buldugumda atağada gecicem tabiki:thumbup:

Tebrikler atak biraz zayıf kalmış sanki.

tesekkur ederim cennet kolye taktiğimda cok daha iyi hasarler elde edicem ki aldigim yeni videolarda mevcut:thumbup:

Tebrik ederim karakterinin kalitesini bilmeyen yoktur sonuçta afk duran çarlara vurmadığın sağda solda ki şamanlara veya boş çarlara vurmadığın için dameğen düşük görünüyor ataklı olarak vurduğunda sınıfındakilerinin 2 katını vuracağından şüphem yok başarıların daim olsun gardaşım hep birlikte

tesekkur ederim kardesim hemen atağa gecip yuksek hasarlar yemektense firsatini bulup damage almak daha mantiklı :thumbup:

Tebrik ederim emre başlangıc büyülülere taş çıkaracak cinsten olmuş devamını bekliyorum

tesekkur ederim kardesim devami hepsi bir arada sav + daha ust duzey hasarlar gelecek videoda mevcut:thumbup: