Ticaret Camı Won ve Yang Renklendirilmeli

• Renklendirilmeli mi 43

1. Evet olmalı (36) 84%
    2. No olmamalı (7) 16%

özellikle 0 ve 8 sayıları benzeliği yüzünden sıkıntı yaşamaya başladık adamlar o kadar profesyonel olmuş ki çoğu itemi çekip camda 2-3 sayfa kalacak şekilde bırakiyolar ve en son yangla kurulan itemin miktarı örn. 10 tanesi 5m sonrasına kendi 50 tanesini 8w 6m e kurup pazarini bekletiyor bi anlik dalgınlıkla itemi 8wye çekiyoruz bunun için won ve yang arasinda renklendirme olmalı won mavi yang sarı bizim fark edeceğimiz şekilde olursa hem teşvik kalkar hem biz mağdur olmayız bu sorunda bi hırsızlık sayılır

İnsanlar yalnız: "İman ettik" demekle imtihan edilmeden bırakılacaklarını mı sandılar?

• Yani yapılması kolay bir öneri bu mağduriyeti nekadar Minumuma indirirse kaardır bu tür oyuncu yararına yönelik şeyleri aslında biz söylemeden birazda GF kendisi düşünüp yapsa şimdi bu öneriye karşı çıkanlar olacak elbet onlar zaten bundan nemalanan oyunculardır böyle birşeyin yapılması hiçbir oyuncuya zararı olmayacak birşeye karşı çıkmaları zaten akıl tutulmasından başka birşey değildir 😁

• Desteklemiyorum, bir ara offline pazar bugu vardıdüzeltildi. Ucuz diye atlamayın gerekirse 2-3 kez kontrol edip alın.

Senin anlattığın 3wlik itemi 1wye çekmek biz 1mlik itemi 8wye çekiyoruz 🤣

İnsanlar yalnız: "İman ettik" demekle imtihan edilmeden bırakılacaklarını mı sandılar?

• çok mantıklı bir öneri yapılması da zor değil. hayır diyenler o 8 wona pazar açanlardır büyük ihtimal (daha önce hiç çekmedim bu şekilde)

Haklısın

Yolda olmak mı, yoksa varmak mı istersin?

- Yolda olmak.

-O halde neden yolda olursun, varmak için mi?

...

• Kesinlikle şart

ahB7d1.png                    Yaşamak acı çekmektir, hayatta kalmak ise bu acıda bir anlam bulmaktır.

Friedrich Nietsizche

• Gayet guzel bir oneri. Bazen dalginlikla 8i 0 olarak gorup boyle tuzaklara dusebiliyoruz. Umarim boyle bir guncelleme gelir.

image.gif

image.png

"Kaos bir çukur değil. Kaos bir merdiven. Tırmanmaya çalışan çoğu başarısız olur ve bir daha deneme fırsatı olmaz. Düşüş onları yıkar. Kimisine tırmanma fırsatı verilir; onlar da ya gerçeğe ya tanrılara ya da sevgiye tutunur. Yalnızca merdiven gerçektir. Ortada olan tek şey tırmanıştır."

-Petyr Baelish

Edited once, last by xACY ().

• çok mantıklı bir öneri yapılması da zor değil. hayır diyenler o 8 wona pazar açanlardır büyük ihtimal (daha önce hiç çekmedim bu şekilde)

Aynı yorumu yaparak spam yedim modum tarafından :chinese: Belki de öylesine kutuplaştırıcı bir yorum olarak algılanıyordur ki hakaret niteliğindedir :doofy:

04.08.12

• Adramis

Closed the thread.