Mavi çeliklerin dönüşmeme sorunu

• Merhaba arkadaşlar sizinde bildiğiniz gibi mavi çelikler oyuna geldiği ilk sıralar oyundaki en değerli zırhlardı bir çok kişi çeliklerini mavi çeliklere çevirdi. Daha sonra gelen güncellemelerde beta zırhlar becerili zırhlar daha sonrada kyanit zırhlar geldi. Ama çelikler betalara dönüştürülebilirken mavi çelikler ne beta zırhlara ne becerili nede kyanitlere dönüşümü olmamaktadır. Bu ufak gibi görünen büyük bir oyun sorunu olarak devam etmekte. Bu sorun yıllardır devam etmekte olup bir düzeltilme veya bu konu ile bir açıklama yapılmaktadır. Bu konu ile alakalı oyuncular olarak siz ne düşünüyorsunuz?

• Merhaba çok güzel bi konu açmıssın uzun süredir hatalı olan bir konu bir an önce çözülmesi gerek bunun için ticket atmıştım ancak ilgili birimlere ilettik diyip konuyu kapattılar inşallah bi gelişme olur .

JBjE1.png

• Ben bunun bir sorun olduğunu düşünmüyorum,bu mantıkla dolunay kılıcıda zehir kılıcına dönüşsün,zehir kılıcıda zodyak kılıcına dönüşsün bu şekilde böyle uzar gider.
    Oyunun yapısı gereği yeni itemler üretilsin diye yapılan birşey bu bir sorun değil.

JS8tjf.png

• Kardeşim ne alakası var zaten bi yanlışlık var çelik maviye mavi betaya bu serüven böyle gider doluyla zehiri nasıl bağladın...

𝐁𝐢𝐫𝐢𝐧𝐢𝐧 𝐝𝐮̈𝐬̧𝐦𝐞𝐬𝐢𝐧𝐢 𝐛𝐞𝐤𝐥𝐞𝐦𝐞𝐤 𝐬𝐢𝐳𝐞 𝐲𝐚𝐤ı𝐬̧ı𝐫 , 𝐝𝐮̈𝐬̧𝐞𝐧𝐢 𝐤𝐚𝐥𝐝ı𝐫𝐦𝐚𝐤 𝐭𝐚 𝐛𝐢𝐳𝐞...💎

• Kardeşim ne alakası var zaten bi yanlışlık var çelik maviye mavi betaya bu serüven böyle gider doluyla zehiri nasıl bağladın...

aklımdaki cümleyi yazmışsın kardeşim tebrikler

IyVhDy.gif

LVGKSv.gif

Gözlerimi kapattım diye uyuyorum sanmayın.

Venomღ

• aklımdaki cümleyi yazmışsın kardeşim tebrikler

Teşekkür ettim 🙈

𝐁𝐢𝐫𝐢𝐧𝐢𝐧 𝐝𝐮̈𝐬̧𝐦𝐞𝐬𝐢𝐧𝐢 𝐛𝐞𝐤𝐥𝐞𝐦𝐞𝐤 𝐬𝐢𝐳𝐞 𝐲𝐚𝐤ı𝐬̧ı𝐫 , 𝐝𝐮̈𝐬̧𝐞𝐧𝐢 𝐤𝐚𝐥𝐝ı𝐫𝐦𝐚𝐤 𝐭𝐚 𝐛𝐢𝐳𝐞...💎

• Bu bir hata olsaydı zamanında şirket düzeltme için bir adım atardı. Bilerek yapıldığını düşünüyorum. Siyah çeliğin şeytan boynuzuna dönüşebildiği yerde mavi çeliğin de dönüşebilmesi gerekirdi.

aOlG6R.gif

• Evet benimde merak ettiğim yöneticiler ve oyun yaratıcıları bu konu ile ilgili ne düşündüğü. Ticket attığımda bu hatayı ilettik bir değişiklik olduğunda forumdan duyurucağız diyorlar ama ilettikleri insanlar ne düşünüyor bu hata ile ilgili acaba.