Sürgün mağarasından itibaren tüm kasılmak için kullanılan haritalarda biyalog bonusu

• Sürgün mağarasından itibaren tüm kasılmak için kullanılan haritalarda biyalog bonusu olmalı mı? 51

1. Evet katılıyorum. (14) 27%
    2. Hayır katılmıyorum. (37) 73%

Herkese merhaba konuyu açma amacım 75 level e kadar örümcek zindanında kasıldıktan sonra seviye atlatmanın zorlaşmasından dolayıdır.Biyalog görevlerine göre aşağıdaki bonuslar karaktere haritada olduğu müddetçe belirli süreliğine eklenecek.Bu bonusları şu şekilde düşündüm.

*Ork dişi görevi bitik ise=%20 exp bonusu(7 gün)

*Lanet kitabı görevi bitik ise=%20 exp bonusu(15 gün)

*Şeytan hatırası görevi bitik ise=%50 exp bonusu(7 gün)

*Buz topu görevi bitik ise=%50 exp bonusu(15 gün)

*Zelkova dalı görevi bitik ise=%50 exp bonusu+%3 ek hasar(7gün)

*Tugyis tabelası görevi bitik ise=%50 exp bonusu+%3 ek hasar(15 gün)

*Kırmızı hayalet ağaç dalı görevi bitik ise=%75 exp bonusu+%3 ek hasar(7 gün)

*Lider notları görevi bitik ise=%75 exp bonusu+%3 ek hasar(15 gün)

*Kemgöz mücevheri görevi bitik ise=%75 exp bonusu+%5 ek hasar(7 gün)

*Bilgelik mücevheri görevi bitik ise=%75 exp bonusu+%5 ek hasar(15 gün)

Not:Bonusun süresi siz haritada olduğunuz sürece gidecektir harita dışına çıktığınızda duracak ve haritaya girdiğinizde tekrar süresi gitmeye devam edecektir.

Katılan arkadaşlar katılıp eklemek istediklerini katılmayan arkadaşlar da neden katılmadıklarını belirtirlerse sevinirim.

Herkese keyifli forumlar dilerim.

Edited once, last by KoTaLKaHN ().

• Yeterince exp bonusu alabiliyoruz gerek yok bence . Event olmasa 100bilgelik50tec100yabbi 50site teci 300yapıyor yabbi olmasa 200 o bile yeterli

ahB7d1.png                    Yaşamak acı çekmektir, hayatta kalmak ise bu acıda bir anlam bulmaktır.

Friedrich Nietsizche

• Kasmak gayet basit bence :) Gereksiz bir konu olmuş hocam kusura bakmayın. 95 ten 115 e bile oyunda exp bonus etkınlıgı yokken 2 haftada orman başında oto avda kasıldı çar. Sürgün de 75 den 90 a kadar saymıyorum bile 3-4 günde kasılıyor.90 dan 95 e ejder altı odalar da illaki rahat kasılırsınız..

• oto av çıkmasaydı kasılmak kolay diye yazılmayacaktı, sen mışıl mışıl uyurken charın kıyı kıyı kasılıyorken kaç günde kasıldığı herkes içinde çok önemli değildir, oto av olayını bende çok yaptım ama char kastım diyemedim, paramla oyuna kastırdım charımı, hee oto av öncesinde 2 tane de 120 lwl char kastım..

• Çar kasmak zaten çok kolay 110 levelden 120ye 2 günde kasılıyor
    105ten 110a 2 günde kasılıyor.
    75 levela 3 saatte kasan var,75ten 95e 3 günde kasılıyor.
    Yani tam hazırlıklı bir şekilde kasmaya başlarsan aşağı yukarı 7-8 günde 1 levelden 120 level'a kasabilirsin :)

JS8tjf.png

• Sıfırdan başlayan kişiler destek verebilir ne kadar exp olursa onlara yarıyor öneriniz güzel fakat destekleyebileceğimi sanmıyorum bana exp değil de str, sav, canavar güç falan yarardı

IyVhDy.gif

LVGKSv.gif

Gözlerimi kapattım diye uyuyorum sanmayın.

Venomღ

• Bunlardan önce ork dişi görevini bitirmeyen adama okey kartı vb etkinliklerden yararlanamasın en önemlisi bu

Yaptıgınız öneriye malesef katılamıyorum gereksiz bir bonus olur

L1m9sP.gif

Pay attention to who you are with when you feel your best

Kendinizi en iyi hissettiğinizde kiminle olduğunuza dikkat edin