Güncel Sunuculardan Bambaşka, Kendine Has, Nostaljik ve Düello Sunucusu

• Güncel Sunuculardan Bambaşka, Kendine Has, Nostaljik ve Düello Sunucusu Açılmalı mı? 21

The result is only visible to the participants.

Herkese Merhaba Arkadaşlar. Öncelikle yeni bir dosya açılmasına karşı arkadaş karşı biliyorum, ki buna da hak veriyorum. Çünkü; her yeni röportajın açılışı hemen hemen tüm serverları etkiliyor (piyasasından tut eki kadar). Benim önerim; Şuan ki güncel Sunuculardan farklı, hiçbir güncelleme yapılmamış, eski Metin2 tarzı, çığır açan, LeveL sınırının safra 99 haz kesebilecegin en yüksek boslarin (dokuz kuyruk, sarı kaplan hayaleti, azrail vb) gidebileceğin ve kasıla bileceğin en son yerin sürgün mağarası olduğu, eşyaların çok zor şartlarla eskisi gibi elde edileceği, Simyanin dahi, sadece Vs'ye yönelik bir sunucu. Birçoğunun biliyorum ki aklından geçen şu; Eski bir Metin2 sunucusu gelse bile eskisi gibi olmayacaktır. Kessinlikle de olmuyacak bu görüşe de katılıyorum, zaten oyunun eski zevki vermesinin nedeni şu; oyundan ziyade zamanında oynanabilecek ve zamanında gelmiş en iyi oyun olmasıydı. Oyundan ziyade zaman güzeldi. O Zamanla birlikte güzelleşen bir oyundu. Ama şunuda eminim; eğer böyle bir sunucu açılırsa insanlar farm yapamiyacak, pazarlık için gelistiremiyecek, misal (100 Lvl de kendini razadore girmek ve kesmek için diz sonra 105 oluncada bu varsayılan da nemere için geliştirmek zorunda kalmiyacak sonra hidra sonra ejderha için hep bir için çabalamiyacak). 99 olduktan sonra tek gelişimi Ws için olacak tek efsunlu itemlere bile ihtiyacı olacak parası olan kazanmiyacak herşey adil olacak, ortada bir emek olacak insanlar Fatma değil ws'ye yöneltecek kutsama kağıdının bile sunucu olacak olan, son dönüşümü triton kılıcı, kutsal kılıç vb olan bir sunucu olacak . Siyah çelik yere atilmiyacak öyle kolay elde edilmeyecek, muharebbe kılıcının yarı insan kılıcının değerli haz taşının safra kolay elde edilmiyeceği bir nostalji sunucusu da diyebiliriz. Böyle bir önerimin iyi oylanacagini düşünmüyorum ama eğer olursa emin olun ki zevk alabileceğiniz diğer onlinenin çok fazla haz bir sunucu düşünmüyorum. Giriş problarınız hatalardan değilde chlerin dolduğu milletin çıkmasını beklediğiniz bir oyun bölgeden bahsediyorum. Umarım alınır ve kabul oyu alir. Okuduğunuz için teşekkür ederim, yorumlarınızı bekliyorum. Açılması gerekiyir mu gerekmiyor mu neden ve açılırsa nasıl olmalı? Teşekkür ederim 😊 Böyle bir önerimin iyi oylanacagini düşünmüyorum ama eğer olursa emin olun ki zevk alabileceğiniz diğer onlinenin çok fazla haz bir sunucu düşünmüyorum. Giriş problarınız hatalardan değilde chlerin dolduğu milletin çıkmasını beklediğiniz bir oyun bölgeden bahsediyorum. Umarım alınır ve kabul oyu alir. Okuduğunuz için teşekkür ederim, yorumlarınızı bekliyorum. Açılması gerekiyir mu gerekmiyor mu neden ve açılırsa nasıl olmalı? Teşekkür ederim 😊 Böyle bir önerimin iyi oylanacagini düşünmüyorum ama eğer olursa emin olun ki zevk alabileceğiniz diğer onlinenin çok fazla haz bir sunucu düşünmüyorum. Giriş problarınız hatalardan değilde chlerin dolduğu milletin çıkmasını beklediğiniz bir oyun bölgeden bahsediyorum. Umarım alınır ve kabul oyu alir. Okuduğunuz için teşekkür ederim, yorumlarınızı bekliyorum. Açılması gerekiyir mu gerekmiyor mu neden ve açılırsa nasıl olmalı? Teşekkür ederim 😊 Açılması gerekiyir mu gerekmiyor mu neden ve açılırsa nasıl olmalı? Teşekkür ederim 😊 Açılması gerekiyir mu gerekmiyor mu neden ve açılırsa nasıl olmalı? Teşekkür ederim 😊

• Bence bütün serverların giriş yapabildiği bir sunucu olmalı sadece ws için geçiş yapılıp çıkış yapılacak bütün wslik oyuncular bu sunucu da takılsın

Diğer serverlar için yapılabilir ama bunda başlangıç ta bile herkesin eşit olabileceği bir sunucu olursa daha güzel olur diye düşünüyorum.

Benim form kafayi yedi kendi kendine birşeyler yapıp duruyor. Yazım hataları yapıyor. Anladığıniz kadarıyla yorum yapın arkadaşlar 🤣🤣🤣 Çarpıldık galiba 😁😁

• Kabul edileceğini düşünmüyorum ve maalesef olumsuz oy veriyorum. Öneri güzel hoş fakat firma bunu kabul etmeyecektir zira firma bu serverden kaar edemeyecektir. Turkey sunucusunda bunu hedeflediler (120 cap varsaymazsak) farklı yöntemle fakat tutturamadılar. Bence şuanda çözmeleri gereken en temel sorun hileler ve PvP canlanması üzerine olacak. Dediğiniz şeyin günümüzden tek farkı ise 120 level bedenseller büyülü silahlardan ziyade 99 level bedensel büyülü silah çarlar göreceğiz. Oyunun zevk vermemesinin sebebi yamadan dolayı değil, oyunun amacına göre oynanmamış olması.

YoZEks.pngKötülük kötülüktür. Daha az, daha fazla ya da tam ortası bir farklılık yaratmaz. Seviyesi keyfi, açıklaması bulanıktır. Eğer ben bir kötülüğü ya da diğerini seçeceksem, hiçbirini seçmemeyi tercih ederim.

.-Butcher of Blaviken

• yumoş deterjan çıktı biz halen 9 kuyruk 2.köy 1-99 nostalji peşindeyiz.öneri yaparsıniz anlarımda aga oyunda güncellemeler hep bi üst seviye için yapılıyo yeni lvl yeni item yeni map geriye dönük güncelleme yapan oyun varmi hiç bilgim yok bırakın artık böyle boş önerileride ayak uydurmasıni öğrenin

İnsanlar yalnız: "İman ettik" demekle imtihan edilmeden bırakılacaklarını mı sandılar?

• Birkaç yerdede boş yaptığını görmüştüm. Bu platformda çok sevilen biri değilsin belliki. Saygın çerçevesinde konuş.

yumoş deterjan çıktı biz halen 9 kuyruk 2.köy 1-99 nostalji peşindeyiz.öneri yaparsıniz anlarımda aga oyunda güncellemeler hep bi üst seviye için yapılıyo yeni lvl yeni item yeni map geriye dönük güncelleme yapan oyun varmi hiç bilgim yok bırakın artık böyle boş önerileride ayak uydurmasıni öğrenin

Birkaç öneride de boş konuştuğunu görmüştüm. Saygı nedir bilmiyorsun belliki. Bu arada güncelleme eskiden yeniye olur haklısın ama eski birşey tekrar olursa bu güncelleme olmaz. Çok boş yapıyorsun. sen git 1.koyde metin kes sonra güncelleme den bahset belki de bu oyunu oynamiyorsundur bile. Hem bu öneri sadece vs isteyenler için. Saygın çerçevesinde konuş çocuk!

Kabul edileceğini düşünmüyorum ve maalesef olumsuz oy veriyorum. Öneri güzel hoş fakat firma bunu kabul etmeyecektir zira firma bu serverden kaar edemeyecektir. Turkey sunucusunda bunu hedeflediler (120 cap varsaymazsak) farklı yöntemle fakat tutturamadılar. Bence şuanda çözmeleri gereken en temel sorun hileler ve PvP canlanması üzerine olacak. Dediğiniz şeyin günümüzden tek farkı ise 120 level bedenseller büyülü silahlardan ziyade 99 level bedensel büyülü silah çarlar göreceğiz. Oyunun zevk vermemesinin sebebi yamadan dolayı değil, oyunun amacına göre oynanmamış olması.

Galiba oyunun zevkten çıkmasının en büyük sebebi paraya donmuş olmasaydı. Haklısınız ama umud işte belki olur diye önerdim. Teşekkür ederim yorumunuz için 😊

• yumoş deterjan çıktı biz halen 9 kuyruk 2.köy 1-99 nostalji peşindeyiz.öneri yaparsıniz anlarımda aga oyunda güncellemeler hep bi üst seviye için yapılıyo yeni lvl yeni item yeni map geriye dönük güncelleme yapan oyun varmi hiç bilgim yok bırakın artık böyle boş önerileride ayak uydurmasıni öğrenin

Oynadığım çoğu oyunda genel olarak gelen yamalarda geçmişe yönelik revizelerde geliyor. Çoğu geçmişe yönelik istek ''yeni boss gelsin'' den ziyade olan bossları tekrar değerlendirmekten ibaret ve sen yine de bunlara da karşı çıkıyorsun. Yaptığın reddetmelerde insanları rencide edecek şekilde olduğu için seni bu forumda seven biri olduğunu pek düşünmüyorum.

YoZEks.pngKötülük kötülüktür. Daha az, daha fazla ya da tam ortası bir farklılık yaratmaz. Seviyesi keyfi, açıklaması bulanıktır. Eğer ben bir kötülüğü ya da diğerini seçeceksem, hiçbirini seçmemeyi tercih ederim.

.-Butcher of Blaviken

• Asena sunucusu bunun için açıldı serverın 4-5. aylarında mavi 1. köyde toplam 25-30 kişiydik kısacası tutmadı ama tutmamasının en büyük sebebide sunucudan çıkış yoktu

• Asena sunucusu bunun için açıldı serverın 4-5. aylarında mavi 1. köyde toplam 25-30 kişiydik kısacası tutmadı ama tutmamasının en büyük sebebide sunucudan çıkış yoktu

Evet ama o ssunucuya herkes geçiş yapamıyor du ve vslik denilip Farma yönelik yapılmıştı.

• Oynadığım çoğu oyunda genel olarak gelen yamalarda geçmişe yönelik revizelerde geliyor. Çoğu geçmişe yönelik istek ''yeni boss gelsin'' den ziyade olan bossları tekrar değerlendirmekten ibaret ve sen yine de bunlara da karşı çıkıyorsun. Yaptığın reddetmelerde insanları rencide edecek şekilde olduğu için seni bu forumda seven biri olduğunu pek düşünmüyorum.

Beni güldürmek içinmi yazıyonuz anlamim ki 🤣 tek desteklemiyorum yazıyom yine alinti yapip laf vuruyon uzun uzun yaziyom kalbimiz kırıliyo diyon napaym krds yalvarim mi beni sev diye 😁😁

İnsanlar yalnız: "İman ettik" demekle imtihan edilmeden bırakılacaklarını mı sandılar?

• Beni güldürmek içinmi yazıyonuz anlamim ki 🤣 tek desteklemiyorum yazıyom yine alinti yapip laf vuruyon uzun uzun yaziyom kalbimiz kırıliyo diyon napaym krds yalvarim mi beni sev diye 😁😁

Komik olduğunu düşünüp önerilere saçma sapan saygısızca cevaplar veriyorsun. Adam akıllı fikirlerini açıkladığında insanların sana karşı çıkacağını pek düşünmüyorum. Bilmiyorum belki de yansıttığın karakterin beni sana karşı ön yargılı yaptı fakat gerçekten sinir bozucu bir insan olduğunu düşünüyorum. Onun dışında kalbimi kırabilecek potansiyelde bir insan olduğunu da düşünmüyorum. Reddettiğin şeyleri neden reddettiğini açıklıyorsun ama ilerde yazdığın şeyin benzeri öneri olarak sunulduğunda ona da karşı çıkıyorsun, tutarlı bir fikrin yok. Her şeyden ötesi saygıdır kardeşim bunu unutma.

.-Butcher of Blaviken

• Öncelikle geçmişi özleyen bir çok oyuncu olduğu konusunda hemfikiriz.

Lakin günümüz şartlarında insanlar hızlı tüketip, hızlı yaşamayı benimsemiş durumda. Böyle bir sunucu açıldığı takdirde insanların sabrı (şuan ki oyunda her şey kolaylaşmışken) kaldırmaz diye düşünüyorum. Maximum 6 ay dolu olur, sonra hayalet sunucu olarak kalır gibime geliyor.

Eskiyi ne kadar özlesekde, eskide kaldığı için eski tadı vereceğini düşünmüyorum. :)

IF0hwG.png

size tanıtıyım bizi

biz gittiğimiz her yerde bıraktık iz

Edited once, last by JinTime ().

• Desteklemiyorum kendine has özellikleri olan sunucular açılmasın bir sürü kafa karışıklığına sabep oluyor bütün sunucular aynı özelliklere sahip olsun tek bir etkinlik takvimi olsun. Oyunda bir sorun olduğunu düşünmüyorum oyun sürekli değişiyor gelişiyor zevk almak isteyen alıyor önemli olan oyunu uzun soluklu oynamaktır sürekli yeni sunucu açılsın 0 dan başlayalım kafasından kurtulun.

• Komik olduğunu düşünüp önerilere saçma sapan saygısızca cevaplar veriyorsun. Adam akıllı fikirlerini açıkladığında insanların sana karşı çıkacağını pek düşünmüyorum. Bilmiyorum belki de yansıttığın karakterin beni sana karşı ön yargılı yaptı fakat gerçekten sinir bozucu bir insan olduğunu düşünüyorum. Onun dışında kalbimi kırabilecek potansiyelde bir insan olduğunu da düşünmüyorum. Reddettiğin şeyleri neden reddettiğini açıklıyorsun ama ilerde yazdığın şeyin benzeri öneri olarak sunulduğunda ona da karşı çıkıyorsun, tutarlı bir fikrin yok. Her şeyden ötesi saygıdır kardeşim bunu unutma.

bana getir benzer 2 onerinin birini destekleyip digerini desteklemedigimi buraları terk edeyim 🤣 aynısını siz yapıyonuz ben bişe yazarken direk ne anlama geldigine kimin işine yarar bireysel mi desteklemediğim öneriyle bağlantısı varmi bunlara dikkat ederim siz etmediginiz için hep ters düşüyosun 😁 bana kimse önyargılı davranamaz 1den fazla karakter sahibiyim 😁 bu hayatta öğrendigim en iyi iş psikoloji bozmak yazdıklariniza bakilırsa sağlam karakter sahibi degilsiniz yağmurlu havada dışarı çıkmayın eriyebilirsiniz 🤣🤣

• bana getir benzer 2 onerinin birini destekleyip digerini desteklemedigimi buraları terk edeyim 🤣 aynısını siz yapıyonuz ben bişe yazarken direk ne anlama geldigine kimin işine yarar bireysel mi desteklemediğim öneriyle bağlantısı varmi bunlara dikkat ederim siz etmediginiz için hep ters düşüyosun 😁 bana kimse önyargılı davranamaz 1den fazla karakter sahibiyim 😁 bu hayatta öğrendigim en iyi iş psikoloji bozmak yazdıklariniza bakilırsa sağlam karakter sahibi degilsiniz yağmurlu havada dışarı çıkmayın eriyebilirsiniz 🤣🤣

Mental olarak sağlam bir kişiliğe sahibimdir bu konuda şüpheniz olmasın. Onun dışında benim karakterimi tartabilecek sıfattaki tartıda siz değilsiniz. Tahammül edemediğim kişiye açıkça belirtirim bunu hiçte çekincem olmaz. Sizin yaptığınız ''psikoloji bozmak'' veyahut ''psikolojik baskı''dan ziyade insanlara söylemlerinizle rahatsızlık vermek. Umarım gerçek hayattaki kişiliğinizde bu şekilde değildir zira çevrenizdekilere üzülüyorum. Çok kişilikli olduğunuzu düşünüyorsanız da psikoloğa görünmenizde yarar var. Ek olarak benzer iki öneri olarak söylemedim bunu idrak yeteneğinizde de bir sıkıntı olduğundan şüpheliyim. Bir öneriyi reddedip açıklamasını yapıyorsunuz, yaptığınız açıklamanın bir benzeri önerilince ona da karşı çıkıyorsunuz. Benim eğer birine onay verip aynı tavsiyenin diğerine reddettiğimi görürseniz eğer açık bir şekilde paylaşabilirsiniz çünkü ben sizin tabirinizle ''çok yüzlü'' bir insan değilim. :)

.-Butcher of Blaviken

• Mental olarak sağlam bir kişiliğe sahibimdir bu konuda şüpheniz olmasın. Onun dışında benim karakterimi tartabilecek sıfattaki tartıda siz değilsiniz. Tahammül edemediğim kişiye açıkça belirtirim bunu hiçte çekincem olmaz. Sizin yaptığınız ''psikoloji bozmak'' veyahut ''psikolojik baskı''dan ziyade insanlara söylemlerinizle rahatsızlık vermek. Umarım gerçek hayattaki kişiliğinizde bu şekilde değildir zira çevrenizdekilere üzülüyorum. Çok kişilikli olduğunuzu düşünüyorsanız da psikoloğa görünmenizde yarar var. Ek olarak benzer iki öneri olarak söylemedim bunu idrak yeteneğinizde de bir sıkıntı olduğundan şüpheliyim. Bir öneriyi reddedip açıklamasını yapıyorsunuz, yaptığınız açıklamanın bir benzeri önerilince ona da karşı çıkıyorsunuz. Benim eğer birine onay verip aynı tavsiyenin diğerine reddettiğimi görürseniz eğer açık bir şekilde paylaşabilirsiniz çünkü ben sizin tabirinizle ''çok yüzlü'' bir insan değilim. :)

yazılanin hangi anlamda oldugunu bilmedigi icin rahatsız olabilir rahatsizlik duymayan kişilerde gerçekten zeki insandır bunun aksini iddia eden gitsin IQ testi yaptırsin. Anlamayan kişilerin hakaret yada saygısızlik olarak düşünmeleri benim sorunum değil yada gerçekten düşündüğünüz gibi olmaz şu nedenlerden dolayı diyerek açıklamasınıda yapıyorum verdiğiniz cevap hep ayni boş yapma oluyo 🤣 1den fazla karakter diyerekte çoçukla çocuk yaşlı ile yaşlı dertli ile dertli mutlu ile mutlu hep çevreye uyumlu amacında söylemiştim sen çok yüzlü olarak anlamışın şimdi ben senle nasıl aynı düşüncede olabilirim 😂😂

• Desteklemiyorum kendine has özellikleri olan sunucular açılmasın bir sürü kafa karışıklığına sabep oluyor bütün sunucular aynı özelliklere sahip olsun tek bir etkinlik takvimi olsun. Oyunda bir sorun olduğunu düşünmüyorum oyun sürekli değişiyor gelişiyor zevk almak isteyen alıyor önemli olan oyunu uzun soluklu oynamaktır sürekli yeni sunucu açılsın 0 dan başlayalım kafasından kurtulun.

Öneri yazarken birçok yazım hatası oldu. Güzel okuyamadım herhalde kardeşim. Bende öyle yeni sıfır bir sunucu açılmasına karşıyım ki 1-2 aya kalmaz açılacak buna eminim bagjunamu kapansın yeni sunucu illaki açarlar. En azından açılan sunucu bizim isteklerimiz üzerine olsun diye öyle birşey yazdım. Zevkler ve renkler tartışılmaz demişler herkes bu oyundan farklı şekillerde zevk alıyor benim de zevk alabileceğim bir öneri olarak say bunu. Yorumun için teşekkür ederim dostum :)

• yazılanin hangi anlamda oldugunu bilmedigi icin rahatsız olabilir rahatsizlik duymayan kişilerde gerçekten zeki insandır bunun aksini iddia eden gitsin IQ testi yaptırsin. Anlamayan kişilerin hakaret yada saygısızlik olarak düşünmeleri benim sorunum değil yada gerçekten düşündüğünüz gibi olmaz şu nedenlerden dolayı diyerek açıklamasınıda yapıyorum verdiğiniz cevap hep ayni boş yapma oluyo 🤣 1den fazla karakter diyerekte çoçukla çocuk yaşlı ile yaşlı dertli ile dertli mutlu ile mutlu hep çevreye uyumlu amacında söylemiştim sen çok yüzlü olarak anlamışın şimdi ben senle nasıl aynı düşüncede olabilirim 😂😂

İnsanların zeka seviyesi senin yaptığın düşük IQ'lu esprileri anlayıp anlamamakla ölçülmüyor zira her insanın düşünce yapısı vb. şeyler bir olmuyor. Bu esprileri yaptığın içinde yüksek IQ sahibi bir şahısta olmuyorsun sadece yukarıda bir örneğini yaşadığımız gibi insanlara rahatsızlık veriyorsun. Sinek küçüktür fakat mide bulandırır hesabı anlatabiliyor muyum? Sana ben boş yapma ithamını 1 kere kullandım onu da gerçekten ilk sen söyleyip hak ettiğin için zira ''boş yapmak'' söylemi kadar yine saygısızca bir söylem yok ve ne hikmetse onu da bu forumda ilk defa yine senden duymuştum. Yukarıda küçük bilgi birikimini genişletmek için genel olarak bir kitle tarafından tutulmuş olup uzun süreli olarak oynadığım 8 MMORPG üzerinden yorumladım. Sen farkında mısın bilmiyorum fakat hiç bir çevre ile uyumlu değilsin. Söylediğim kelimeyi de işte çok IQ'lu insanlar anlar, anlayamamış olman senin sorunun bence bir IQ testi yaptır. :)

Konuyu kirletmemek ve seninle muhatap olmak istemediğim için seninle uğraşmayacağım. İyi forumlar dilerim.

.-Butcher of Blaviken

• İnsanların zeka seviyesi senin yaptığın düşük IQ'lu esprileri anlayıp anlamamakla ölçülmüyor zira her insanın düşünce yapısı vb. şeyler bir olmuyor. Bu esprileri yaptığın içinde yüksek IQ sahibi bir şahısta olmuyorsun sadece yukarıda bir örneğini yaşadığımız gibi insanlara rahatsızlık veriyorsun. Sinek küçüktür fakat mide bulandırır hesabı anlatabiliyor muyum? Sana ben boş yapma ithamını 1 kere kullandım onu da gerçekten ilk sen söyleyip hak ettiğin için zira ''boş yapmak'' söylemi kadar yine saygısızca bir söylem yok ve ne hikmetse onu da bu forumda ilk defa yine senden duymuştum. Yukarıda küçük bilgi birikimini genişletmek için genel olarak bir kitle tarafından tutulmuş olup uzun süreli olarak oynadığım 8 MMORPG üzerinden yorumladım. Sen farkında mısın bilmiyorum fakat hiç bir çevre ile uyumlu değilsin. Söylediğim kelimeyi de işte çok IQ'lu insanlar anlar, anlayamamış olman senin sorunun bence bir IQ testi yaptır. :)

Konuyu kirletmemek ve seninle muhatap olmak istemediğim için seninle uğraşmayacağım. İyi forumlar dilerim.

bilmiyom benm okulda en sevdiğim ders matematikti ve 5 ti gerek yok bence teste 🤣🤣 ben her öneride saçmalıyomuş gibi görünebilirim dümdüz okuyunca öyle ama hangi anlama geldigini düşünmek sizin elinizde ve duşünen insanin cevabı boş yapma olmaz 🤣 kendim için degil aslinda sizin düşündüğum için dolayli yoldan anlatmaya çalışıyorum düşuk lvl önerilerde bosslar değerlensin önerileri açılıyo bu konuda sıkıntı yok ama iceriği değişsin değerli item atsin para kassinlar diyince sorun başlar oyunun kurali malzeme ne kdr çoksa ucuz olur para etmez ruh taşı örneğinide verim şuan metinden düşeni alan yok açilan öneride bunlara dikkat edilmiyo ama yine ben bunları anlatmaya çalışıyorum anlamiyonuz ne diyim 🤣

• bilmiyom benm okulda en sevdiğim ders matematikti ve 5 ti gerek yok bence teste 🤣🤣 ben her öneride saçmalıyomuş gibi görünebilirim dümdüz okuyunca öyle ama hangi anlama geldigini düşünmek sizin elinizde ve duşünen insanin cevabı boş yapma olmaz 🤣 kendim için degil aslinda sizin düşündüğum için dolayli yoldan anlatmaya çalışıyorum düşuk lvl önerilerde bosslar değerlensin önerileri açılıyo bu konuda sıkıntı yok ama iceriği değişsin değerli item atsin para kassinlar diyince sorun başlar oyunun kurali malzeme ne kdr çoksa ucuz olur para etmez ruh taşı örneğinide verim şuan metinden düşeni alan yok açilan öneride bunlara dikkat edilmiyo ama yine ben bunları anlatmaya çalışıyorum anlamiyonuz ne diyim 🤣

Bak böyle açıklama yapmanda sıkıntı yok kimse sana fikrini beyan ettin diye bu tarz bir bıçak bilenmez. Sadece daha düzgün bir dile düşüncelerini belirtmen gerektiğini söylüyoruz. ''Kör olsam da kabul etmem'' gibi ithamlarının yanlış ve komik olmadığını söylüyoruz. Tekrar diyorum ben sana bir kere boş yapma dediğimi hatırlıyorum onda da ilk o lafı sen kullandığın için kısasa kısas olarak kullandım. Kimse senin fikirlerini anlayamadığı için değil kimse senin bu tarz yorumlarına anlam veremediği için bu kadar münakaşa oluyor.

.-Butcher of Blaviken